18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rednecki prowadzą pertraktacje...

Halman • 2023-08-23, 06:54

rozmowy zostały szybko zakończone...

Dyzzzio

2023-08-23, 07:41
Baba się drze jakby myślała, że ma władzę nad chłopem xD

edek_kotek

2023-08-23, 07:44
A mi się spodobało że koleś poszedł odłożyć rewolwer i w zamian wziął skuteczniejszą łopatę ;-)

flejtuch

2023-08-23, 07:59
Najpierw deskoterapia a potem łopatologiczne wyjaśnienie :mrgreen:

żmij

2023-08-23, 08:14
flejtuch napisał/a:

Najpierw deskoterapia a potem łopatologiczne wyjaśnienie



Cywilizowany kraj.
U nas wciąż w użyciu piąchopiryna i butapirazol.



:mrgreen:

bercisko

2023-08-23, 08:50
Grubas to człowiek - przeciek. Dostał lepe deską i farba z prawego łuku brwiowego. Dostał łopatą to farba z lewego. Równowaga :-)

Gromm

2023-08-23, 09:40
Nic nie widać, za mały ten filmik, bo ktoś dodał pasy po bokach.

Tadzik_Na_Górę

2023-08-23, 09:43
Chłop pełne opanowanie, zrezygnował z broni na rzecz łopaty. Baba, cały filmik drze ryj, panikuje ja pierrrr.....

Alonso

2023-08-23, 10:21
i co? zazdrościcie życia w Ameryce? Amerykańskie wsioki gorsze niż nasi mieszkańcy wsi.

niemamskarpet.

2023-08-23, 10:24
edek_kotek napisał/a:

A mi się spodobało że koleś poszedł odłożyć rewolwer i w zamian wziął skuteczniejszą łopatę



bo to jest właśnie dojrzałość w posiadaniu broni , u nas już by go dawno zastrzelił........

Musashi_Miyamoto

2023-08-23, 11:19
Drące się babska podczas bójki, próbujące rządzić i zaistnieć by przykryć swój brak predyspozycji to prawdziwego rządzenia są już taką klasyką że jak będziemy wypuszczać nowego satelitę który poleci po za układ słoneczny to powinno się te nagrania umieścić jako podstawową ludzką cechę czyli drącą się Baba w czasie bójki.

0dbytBiskupa

2023-08-23, 11:58
No to macie wyższość białej rasy. :D

niemamskarpet. napisał/a:

bo to jest właśnie dojrzałość w posiadaniu broni , u nas już by go dawno zastrzelił........


Szczególnie zaburzony psychicznie Konfederata. Onli lubią strzelać do facetów w środku miasta, a potem sobie w łeb.

mazga50

2023-08-23, 15:05
edek_kotek napisał/a:

A mi się spodobało że koleś poszedł odłożyć rewolwer i w zamian wziął skuteczniejszą łopatę



Rednecki w odróżnieniu od smoluchów myślą. Za użycie broni palnej poszedłby siedzieć, a łopata to co prawda broń biała (tak jak i sztacheta z gwoździem), ale też narzędzie pracy. Zawsze mógł powiedzieć, że odpierał atak na swojej ziemi.

pankruk

2023-08-23, 20:39
Aż mi się przypomniało jak 17 lat temu grałem w GTA SA i na wiochach po jebnięciu w traktor redneck wysiadał od razu ze szpadlem do napie**alanki.

Bul_od_bytu

2023-08-23, 22:21
mazga50 napisał/a:

Rednecki w odróżnieniu od smoluchów myślą. Za użycie broni palnej poszedłby siedzieć, a łopata to co prawda broń biała (tak jak i sztacheta z gwoździem), ale też narzędzie pracy. Zawsze mógł powiedzieć, że odpierał atak na swojej ziemi.



W takiej sytuacji rednek zachował się naprawdę przytomnie bo po prostu nie chciał typa odstrzelić i ponosić ewentualnych konsekwencji w przypadku szarpaniny. Kilka strzałów łopatą na łeb w zamian za uszkodzenie samochodu każdy sąd potraktuje bardziej ulgowo albo stwierdzi, że są kwita i każe się rozejść :D