18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Redaktor Miecugow

peterdc • 2012-10-26, 22:59
Redaktor Miecugow jak zawsze błyskotliwy :szczerbaty:

solteck

2012-10-27, 11:37
Ostatnio przecież Durczok zj***ł Tuska i Muchę z góry do dołu
@Defect nieźle cię poj***ło

Azazel91

2012-10-27, 12:10
@solteck
Bo tam zawsze jadą po PO i Tusku jak siemasz, ale ktoś tam ch*jkom powiedział że TVN to żydomasoneria i pedalstwo, pieski Rosji i Donalda, no i nikt i nic ich już chyba z tego błędu nie wyprowadzi... większość z nich pewnie czyta "niezależną" która jest skrajnie PiSowska ale co tam, ważne że jadą po ryżym phremiesze hłehłe.

Ruszka

2012-10-27, 13:21
Jesteście żałośni z tymi swoimi teoriami spiskowymi :D Jadą po PiSie - Żydomasoneria! To na pewno Tusk im kazał! Opłaceni przez lewaków! Na PO to nic nie powiedzą! Jadą po PO - To na pewno jakiś spisek! Robią to celowo!

Ludzie ogarnijcie się, bo się tylko ośmieszacie, ktoś wam kiedyś powiedział, że TVN jest marionetką PO i trzymacie się tego, najbardziej rozpie**ala mnie fakt, że 90 % mówi, że nie ogląda TVN'u, a jednak oni najlepiej wiedzą co się tam pojawia :D

Zl...........ny

2012-10-27, 14:17
Ruszka napisał/a:

Jesteście żałośni z tymi swoimi teoriami spiskowymi :D Jadą po PiSie - Żydomasoneria! To na pewno Tusk im kazał! Opłaceni przez lewaków! Na PO to nic nie powiedzą! Jadą po PO - To na pewno jakiś spisek! Robią to celowo!



Że k***a co? Sam sobie zaprzeczasz :roll:

di...........os

2012-10-27, 15:57
A gdy ja powiem, że PIS jest be, też będziecie mnie jechać, żem przypadkiem kukła na usługach Tuska i innego ruska?

A gdy ja powiem, że PO jest be, też będziecie mnie jechać, żem przypadkiem moher, co nie przyjmuje w głowę słów innych, jak tylko te deklamowane przez natchnione duchem świętym grono?
p.s.
- TVN ma lepszych dziennikarzy niż TVP (wskazuje tu na sposób przekazywania informacji, nie treść - wiadomo, informacja zawsze będzie zmodyfikowana przez poglądy; rzygać się chce od ckliwego patosu Kraśków i innych Ziemców).
- Nie rozumiem powodu wstawienia tego filmiki tutaj: ani to śmieszne, ani brutalne, ani żenujące. Po prostu zwyczajne.
- Z tą nienawiścią podobni jesteście do islamskich fundamentalistów. Rozumiem, że możecie ich nie lubić; popracujcie jednak nad sobą - nad nerwami i nad trzeźwą oceną.

davie6

2012-10-27, 16:32
Cóż, ktoś kto trzyma się stołka w tv tak długo, może pozwolić sobie na mocniejszy żarcik.