18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Recenzja książki K.Ibisza by R.Górski & M. Wójcik

wdupiemamnick • 2011-02-28, 00:14
Panowie z Ani Mru Mru recenzują książke Krzysia Ibisza " jak dobrze wyglądać po 40-tce " .. :samoboj:



po tagach nie znalazłem.


glogos

2011-02-28, 16:03
Dałbym piwo gdybym nie widział tego ogólnie 4 razy wcześniej w TV , i w dodatku ostatni czwarty raz wczoraj ...

army

2011-02-28, 16:04
Ibisz się zeszmacił i to ostro, kiedyś trzymał poziom (mówię tutaj o tych porządnych teleturniejach typu Gra w ciemno)

Malgas

2011-02-28, 16:30
wdupiemamnick napisał/a:




po tagach nie znalazłem.



Jak mogles znalezc jak to dopiero wczoraj w telewizji bylo? :facepalm:

wdupiemamnick

2011-02-28, 16:41
Malgas napisał/a:



Jak mogles znalezc jak to dopiero wczoraj w telewizji bylo? :facepalm:



4tyg temu na wrzucie ;]

a teraz , ch*j Ci w obiad :banany:

glogos

2011-02-28, 16:48
@Malgas
To jest k***a stare że h*j

Piotrcovianin

2011-02-28, 19:19
@ Base
Nie chodzi mi oto jak mu się powodzi ale co z siebie robi, naucz się czytać ze zrozumieniem albo sam idź się zajeb.

Kooron

2011-02-28, 19:55
h*jowe te kabarety

FunkyKoval

2011-02-28, 20:52
6:00 Krzysztof śpi. Trochę mu gorąco w garniturze, ale przecież nie będzie spał w piżamie. W każdym razie nie on, dżentelmen. Ma zły sen. śni mu się że nie wszyscy go poznają na ulicy. Na szczęście okazuje się że to jakaś wycieczka Egipcjan. Na wszelki wypadek daje im swoje zdjęcia z autografem. Na drugi raz już go poznają.

7:00 Krzysztof biegnie na siłownię. Będzie dziś ćwiczył uda i powtarzał "dobry wieczór państwu" na różne sposoby.

9:00 Czas na angielskie śniadanie. Sok, płatki na mleku, jajka na bekonie, plama na obrusie.

10:00 Krzysztof jedzie do telewizji. Po drodze wszyscy proszą go o autograf. Jeden nie prosi. Krzysztof wręcza mu na siłę.

10:30 W studio już czekają. Krzysztof chce żeby sprawdzono czy wszyscy telewidzowie włączyli telewizory. Nie chciałby żeby ktoś stracił z tego, co on będzie mówił.

11:00 Wreszcie jest na wizji. Będzie dziś występował do 23:00. Szkoda że w międzyczasie będą jeszcze coś nadawać. Spróbuje pogadać z prezesem żeby w ogóle zrezygnował z programów.

15:00 Mała przerwa. Krzysztof je obiad w bufecie. Jest niespokojny. Prosi kogoś żeby się dowiedział czy nie ma protestów że go nie ma na wizji.

15:15 Krzysztof wraca przed kamery. Jest skruszony. Wie że 15 minut bez niego to cała wieczność. Jak by to telewidzom wynagrodzić? Już wie. Następnym razem będzie jadł obiad na wizji.

19:00 Znów mała przerwa. Krzysztof musi pójść do toalety. Jak to wynagrodzić telewidzom? Przecież nie będzie....

23:00 Dyżur w telewizji minął. Powrót do domu. Nikogo nie ma na ulicy, więc Krzysztof składa autografy na chodnikach i murach. Jutro pogada z prezesem żeby kamery zainstalować również w jego mieszkaniu. Przecież śpi też pięknie.

dQrw10nYk0k5

2011-02-28, 21:29
army napisał/a:

Ibisz się zeszmacił i to ostro, kiedyś trzymał poziom (mówię tutaj o tych porządnych teleturniejach typu Gra w ciemno)

Albo Czar Par, ale tego nie możesz pamiętać. Wyglądał tak samo jak teraz, no może gorzej go ubierali.

kidi1

2011-02-28, 23:05
Ja nie mam telewizora i cieszy mnie życie bez reklam , cihopków ,mroczków , kaczorów donaldów, seriali , tańców z gwiazdami i serwisów dezinformacyjnych. Politycy to większa sekta niż jechowi i hare kryszna razem wzięci. Nie pukają do drzwi i nie zaczepiają na ulicach ale maja lepszy sposób> włażą do domu przez telewizor. Dla tego nie mam telewizora a wszystkie najwazniejsze info mam w internecie. I wam drodzy internauci radzę wyjebac telewizor przez okno i żyć w wolnym świecie.

łojdiridi U Ha!

dualowiec1111

2011-02-28, 23:07
ah ten kryzys wieku średniego. Ibisz Krzysztofffffaaaa

horikawa

2011-03-01, 01:01
@up

Po co wyj***ć telwizor? Odłączyć antene, a sam odbiornik wykorzystać do napie**alania na xbox'ie.