18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reakcja prezentera CNN na śmigus-dyngus

Cavaran • 2012-04-16, 10:22

Co takiego w naszej tradycji może rozśmieszyć obcokrajowca? Posłuchajcie dokładnie, jak po angielsku są "bazie" ;)

Zl...........ny

2012-04-16, 16:06
Pener666 napisał/a:

ojoj tvn pokazał cos śmiesznego, pewnie chcieli odwrócić uwagę od rządu tuska ;)
kolejny temat zastępczy, a paliwo drogie, służba zdrowia kuleje, strajki, burdel syf i w ogóle
:trollencjusz:
no, to wyczerpałem limit fanatycznych komentarzy pod tym filmem ;)
następne zostaną skasowane, bo PO mi płaci :hitler:



Tak tak wykpij, obśmiej, tak samo tępo rżałeś kilka lat temu wybierając tych głąbów, a oni z ciebie teraz przelewają :) Typowa zagrywka, ze skrajności w skrajność. A teraz pokaż jakim jesteś imbecylem i usuń komentarz :*

Azzazel napisał/a:

Macie paranoję z tymi tematami zastępczymi. Każde info w tv poza takim, że w kraju jest źle, traktujecie jako próbę odwrócenia waszej uwagi. Ogarnijcie się nieogary.



Wracaj czytać rewelacje o Waśniewskich ;)

à¸...........¹‡

2012-04-16, 16:12
Pener666 napisał/a:

ojoj tvn pokazał cos śmiesznego, pewnie chcieli odwrócić uwagę od rządu tuska :hitler:
kolejny temat zastępczy, a paliwo drogie, służba zdrowia kuleje, strajki, burdel syf i w ogóle


thewhitestar

2012-04-16, 16:32
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Tak tak wykpij, obśmiej, tak samo tępo rżałeś kilka lat temu wybierając tych głąbów, a oni z ciebie teraz przelewają :) Typowa zagrywka, ze skrajności w skrajność. A teraz pokaż jakim jesteś imbecylem i usuń komentarz :*


Hah, uderz w stół a nożyce się odezwą :)

niepoprawnymateo

2012-04-16, 16:47
Azzazel napisał/a:

Macie paranoję z tymi tematami zastępczymi. Każde info w tv poza takim, że w kraju jest źle, traktujecie jako próbę odwrócenia waszej uwagi. Ogarnijcie się nieogary.



Nieogary nie moga sie ogarnac bo sa nieogarami :roll:

adiemus36

2012-04-16, 17:18
"Wiekszosc polskich tradycji ludowych obchodzonych w Stanach Zjednoczonych jest oparta na obyczaju pochodzacym z okresu Wielkiej Emigracji Polakow w latach 1880-1920."
No i wszystko jasne.

cannabis7777

2012-04-16, 17:48
Ten ch*j chyba nie tyle się śmieje z tego słowa, co z tej starosłowiańskiej "tradycji". Wnioskuje po tym, że potem powiedział "It's so stupid".

Wiadomo, że to brzmi głupio, ale nie musiał być ignorantem.

tofur

2012-04-16, 20:38
Pewnie żyd... ;)

modyf

2012-04-16, 20:42
Oczywiście że gość się śmieje, uznaje zwyczaj za średniowieczną głupotę.
Przecież pochodzi z kraju, którego najstarszy zabytek jest w wieku naszych kamienic, których pełno w każdym większym mieście. Co biedak może wiedzieć o historii, tradycji? Dla niego historia zaczęła się w XV wieku.

Mr Dan

2012-04-16, 21:30
Co jest śmiesznego w "Oddziale c**owatej Wierzby" z wolnego tłumaczenia?

SzczypMojeSuty

2012-04-16, 21:39
ale jak wyciągają świstaka-proroka z klatki to już jest powaga, bo przepowiada nadejście wiosny. Ja pie**olę...

Pener też mnie to wk***ia. Ciągłe biadolenie, bida z nyndzum, każdy polak je chleb z węglem, bo nie stać go na nic innego, ale nie nie przechodźmy ze skrajności w skrajność :>




kurde, węgiel też drogi :/

Hesbollah

2012-04-16, 21:46
@Mr Dan

to jest właśnie skutek dosłownego tłumaczenia z angielskiego na polski :D

sadyk

2012-04-16, 23:55
ja zawsze kase za oblewanie dostawalem a nie baziami smyranie Cos mi tu nie gra

Apollon

2012-04-17, 00:27
Kij mu w oko pośmiał sie i teraz straci robotę :D

SlawomirL

2012-04-17, 10:23
- w Los Angeles mąż ma prawo bić żonę pasem, o ile szerokość pasa nie przekracza 3,6 cm. No, chyba że małżonka zgodzi się na ustępstwa,
- w San Francisco karalne jest mycie samochodów zużytą bielizną,
- w Oklahomie obowiązuje zakaz rzucania czarów na nauczycieli przez uczniów,

a 2 lutego w całych stanach obchodzone jest święto Dzień Świszcza w którym jakiś zwierzak przepowiada pogodę

a gościu nabija się z naszego śmigusa?

żenada

De...........ct

2012-04-18, 01:35
Z tego co mi prababcia opowiadała, a mieszka na obrzeżach obrzeży najmniejszej z najmniejszych wsi, gdzie nawet słońce nie dociera, daleko w lasach o których człowiek nawet nie wie.. no ale idąc do sedna: był taki zwyczaj że w smingusa-dyngusa chłopacy robili młodym i pięknym dziewczynom psikusy, im więcej kawałów na koncie tym dziewczyna czuła się fajniejsza, głównie oblewało się wodą albo malowało sie okna czarną farbą żeby taka piękność cały kolejny dzień mogła ścierać farbe z okien a chłopacy sie wtedy na nią gapili jak jakieś oszołomy. Na następny dzień zgadywały się na facebooku i organizowały odważną akcje o nazwie "baź" - zrywały bazie i jak jakiegoś kolesia spotkały to biły go po nogach, ale akcja szybko kończyła się niepowodzeniem bo musiały wracać do garów, tyle z tradycji