18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reakcja polaków na bramkę Czechów Euro 2012

WhyMe? • 2012-06-19, 21:41


True story bro :mrgreen:

Suka_Blyat

2012-06-20, 09:19
Szkoda, że tylu mówi o porażce naszych kopaczy, a tak mało mówi o sukcesie siatkarzy...

Jackyll

2012-06-20, 10:15
Nic się nie stało, bo przyzwyczailiśmy się do tego, że nasz kraj jest dymany z każdej strony w każdej z możliwych pozycji :) , dzień jak co dzień. Dostaliśmy w p*zde jak zawsze, czyli wszystko w normie-nic się nie stało :)

superfosfat

2012-06-20, 11:34
Dlatego kibicuję siatkarzom, oni nas nie zawodzą i tłuką Brazylię. Niestety i tak polacy będą się emocjonować tymi frajerami z miernymi umiejętnościami. Co sami potwierdzili gadaniem, że chcą mieć z góry ustaloną kwotę za Euro bez względu czy awans jest czy go nie ma.
Zęby tej Górniak zachęcają, żeby jej przyj***ć młotkiem.

nisanosa

2012-06-20, 11:57
Ja to brałem kielicha w góre i krzyczałem "SMUDA ch*j"

Sn...........no

2012-06-20, 18:00
Znów nic się nie stało i w tym cały problem, bo mogło. Nie jestem pseudo patriotą który wywiesza flagi na samochodach, ale nie jestem też super kibicem, który jest fanatykiem i zawsze będzie bronił patałachów.

Nasza reprezentacja zafundowała nam świetną drugą połowę z Rosją i całkiem niezłe 20 minut z Czechami, za to jestem wdzięczny bo i tak widać dużą poprawę, ale nic poza tym. Niestety do Niemców biegających 70 minut bez zmęczenia nam trochę brakuje, ale i tak się ciesze bo przynajmniej ruscy też nie wyszli, a my się do tego w dużej mierze przysłużyliśmy ;]

Andrev

2012-06-20, 18:53
Spermowe usta hit tego lata no i powiedzenie które mnie szewsko wk***ia: Stały fragment gry!
Stały fragment gry Polaków to stałe przegrywanie :kawa:

Natanek1234

2012-06-20, 19:23
To ostatnie mógłby sobie darować, bo się k***A STAŁO! (choć z ruskimi grali dobrze)