18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reakcja na publiczną przemoc wobec kobiet.

WYREW0LWER0WANY • 2013-12-17, 18:46
Filmik ukazuje jak znaczna większość ludzi jest obojętna na takie sytuacje. Więc nie przechodźcie sami bokiem bo może wy kiedyś będziecie w podobnej sytuacji i ktoś inny będzie omijał was bokiem.

go...........ek

2013-12-17, 20:43
wydawało by się, że największa p*zda, a zareagował porządnie brawo:) pewnie myślał, że por*cha :mrgreen:

Zimniok

2013-12-17, 20:43
Znajomy wpadł na sytuację, gdzie gościu szarpał kobietę. Podszedł do niego i chciał go uspokoić.
Na komisariacie wyszło, że to on (kolega) ich zaczepił, napadł, czy ch*j wie co, bo...
... laska zeznała przeciwko niemu.

Tak więc ten kij ma dwa końce i czasem trzeba się zastanowić...

ti...........ax

2013-12-17, 20:45
Ale tak obiektywnie o pomoc nie wołała, a zapewne wielu by skoczyło pomóc. Zazwyczaj jest tak jak jak ktoś wyprowadza psa i go kopie itp. Zwrócisz uwagę, dasz w mordę a w domu pies ( czy baba) zamiast przepychanki będzie solidny wpie**ol co by się wyżyć.
Problem mnie jest pomoc babie jak ją ktoś leje na ulicy, problem jest jak sąsiedzi słyszą jak baba dostaje co noc i nigdzie tego nie zgłoszą.

The.prophecy

2013-12-17, 20:49
Odkąd pamiętam, czekam na taką sytuację, gdzie mógłbym z przyjemnością wjechać takiemu z butem na ryj :karate:

go...........ek

2013-12-17, 20:51
The.prophecy napisał/a:

Odkąd pamiętam, czekam na taką sytuację, gdzie mógłbym z przyjemnością wjechać takiemu z butem na ryj :karate:



siedząc cały czas przed kompem nie doczekasz się takiej sytuacji:)

adex69

2013-12-17, 20:54
Wot równouprawnienie, gdyby jeden gościu napie**alał drugiego to też nikt by nie pomógł, każdy się własnymi sprawami zajmuje.

xts

2013-12-17, 20:58
PancerIV napisał/a:

kroplowa, No to żeś zabłysnął, a z takim podejściem to Ty nigdy kobiety nie będziesz miał, a jakieś k***iszony co najwyżej. Rozumiem, że lubisz napie**alać kobiety jak się zachowują niestosownie? A może po prostu mówi to ktoś kto nigdy nie miał do czynienia z żadną przedstawicielką płci żeńskiej i nie był z żadną w związku? Kto tu jest ofiarami żon, bo z tego co wiem i z własnego doświadczenia, które nie jest małe mimo mojego wieku.



Kobieta nie bije. Jeżeli baba na ciebie łape wyciąga to jest gównem.

Kobiety się nie biję. Gówno można uspokoić z plaskacza, żeby się nie rzucało.

ofc jeżeli "kobieta" jest agresorem

Tassadar

2013-12-17, 20:59
Cały czas liczyłem że mu ktoś przypie**oli w czerep. Zimniok, bo widzisz jak masz miękkie serce, to musisz mieć twardą dupę.

Wolf3D

2013-12-17, 21:03
W Polsce koleś nie zdążyłby powiedzieć że to żart.. i za kocham tych dresiarzy itp.. bo sie nie pie**olą jak przychodzi co do czego. Piwo dla wszystkich dresów.

xts

2013-12-17, 21:07
Wolf3D napisał/a:

W Polsce koleś nie zdążyłby powiedzieć że to żart.. i za kocham tych dresiarzy itp.. bo sie nie pie**olą jak przychodzi co do czego. Piwo dla wszystkich dresów.



z tobą też by się nie pie**olili gdybyś jechał "lepszym" rowerem

corrado1111

2013-12-17, 21:12
W 90% przypadków po jebnięciu takiemu bokserowi dostanie się strzała od pobitej damy bo uderzyło się jej Misia, także ja postoję.

siwyglc

2013-12-17, 21:24
ciekawe czy po takich filmikach ludzie pomogą komuś kto będzie tego naprawdę potrzebował :-/

Herhard

2013-12-17, 21:31
Kolorowe pedałki się za laską wstawiły.No chyba że chcieli gościa puknąć w krzakach.

Matt88

2013-12-17, 21:41
jak by zebrał w morde, to by pamiętał długo tego "prank'a "
a twarz ma taką "do ręki "
:amused: