18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reakcja na dubstep

~Angel • 2011-10-23, 20:24
Chyba dubstep przejadł się już każdemu. Oto reakcja:


Pener

2011-10-26, 12:42

xiontZ

2011-10-26, 14:03
Złowroga Pralka ! napisał/a:



Wk***ia mnie obecność jednostek rasy niższej na tym forum :<



Pozwolę sobie zauważyć, ze to pralki są rasa niższą. Służą człowiekowi :mrgreen: nawet te złowrogie, uważające się za kogoś na poziomie a będące jedynie kmiotami pośród rasy rządzącej

Karlo10

2011-10-27, 00:10
Dzięki, Pener! Już dawno mnie takie ciary nie przechodziły :D

Alekso

2011-10-28, 14:27
metal15 napisał/a:


A jednak nie , przejadł się tylko gimbusą , tak samo jak tokjo hotel , justin biber itd. Prawdziwi fani tej muzyki byli są i będą !
a więc *jakisgif* z tym filmikiem


Tyle.
A tak serio to można by było zrobić identyczny film na temat Metalu albo Rocka - czemu nie, przecież też ostatnio jest na niego moda, ludzie go słuchają cały czas etcetc. Każdy słucha co lubi, a Wam ch*j do tego.
Btw, gdzie według Dubstep jest wp**rdalany? No może Korn ze Skrillexem, ale jeszcze gdzieś?
PS - nie żeby było, że hejcę Metal/Rock, to napiszę - nie hejcę.

HighEnd

2011-10-28, 15:35
Alekso,

oj widzę, że tak zabolało, że aż się zarejestrowałeś...

Phantasm

2011-10-28, 23:45
HighEnd,

No, być może, bo to jednak wkurzające kiedy ktoś cię hejci tylko ze względu na to jakiej słuchasz muzyki.

Ja też właśnie się zarejestrowałem, bo jak się przyglądam tej całej "dyskusji" to szlag mnie trafia. Ja np. słucham dubstepu już ok. roku, przedtem moja playlista wyglądała jakoś tak, że miałem ze 3 nagrania pop'u, 1 metal, może z 10 nagrań z gierek jakichś. Wreszcie znalazłem coś co do mnie przemawia (tak, napisałem to celowo) i mało który dubstep mi się nie podoba. Co do popularności:

Wszyscy mówią że dubstep to taki popularny i wgl, dlatego go wszyscy słuchają itp, a ja ostatnio zauważyłem to samo w stosunku do rocka i metalu, tyle że u dziewczyn. Niech za przykład posłuży moja klasa: Praktycznie wszystkie dziewczyny z mojej klasy (nawet pokemony, bo mamy kilka takich...) mówią że słuchają rocka lub metalu (Iron Maiden, Rammstein nawet) i nie do końca jestem pewien czy dlatego, że lubią - czy dlatego, że wszystkie ostatnio tego słuchają.

A wracając do tematu hejtu: Jaki jest sens hejcić się wzajemnie? Metale i tak nie przekonają słuchaczy dubstepu, ani odwrotnie. Alekso przytoczył przykład Korna i Skrillexa - imo to co oni robią to coś świetnego (ta, pewnie już u hejterów żyłka pęka), bo łączą dwa gatunki których słuchacze się tak w sumie nienawidzą. Mam kolegę (rock, metal), któremu ten duet nawet przypada to do gustu. Wiem, że to co zaraz powiem może brzmieć bez sensu po tym co napisałem na początku akapitu, ale.... Może inni też się przekonają?