18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasyja a islamiści

Din • 2014-09-28, 12:31
Mam dziwne uczucie, że typowy użytkownik sadistica ma przeświadczenie, że w Rosji nie godzą się na dawanie dupy muslimom jak na zachodzie. Dziś chciałbym obalić tą tezę. O ile Tatarzy i Baszkirowie z rejonu Wołgi są bezkonfliktowi i zasymilowani z lokalną ludnością, to Czeczeni emigrujący do dużych miast jak St. Petersburg lub Moskwy są bardzo agresywni i nawet nie myślą o asymilacji. Są kiepsko wykształceni, przez co głównie łączą się w klany o charakterze kryminalnym. Religijny fanatyzm dodaje im takiego uporu, że nawet ruski OMOH wysiada. A tutaj mamy przykład na filmie, jak grupa Czeczenów siłą perswazji uwalnia aresztowanego swojego.

Dla jasności dodaję wyjaśnienia co dokładnie się dzieje
Kod:
1. OMOH przyjeżdza pod lokalny meczet i aresztował jednego z czeczenów
2. Wszyscy w meczecie wypełzli z budynku i otoczyli pojazd którym przyjechały służby mundurowe uniemożliwiając odjazd.
3. Muzułmanie domagają się oddania ich "brata"
4. OMOH odmawia
5. TAKBIRRR ALLAH AKBAR
6. ???
7. Muzułmanie siłą pakują się do autobusu i siłą uwalniają aresztowanego
8. OMOH nic nie robi

lapps

2014-09-28, 22:54
AgentGrzesiek napisał/a:



ech ten temat był juz nie raz na forum
chyba troszkę z choinki się urwałeś
zapoznaj się choćby z tymi tematami

http://www.sadistic.pl/islam-jako-religia-pokoju-i-koran-jako-najlepszy-tego-dowod-vt203177.htm?highlight=zach%C3%B3d+wiedzie%C4%87+islamie

http://www.sadistic.pl/co-zachod-powinien-wiedziec-o-islamie-vt113310.htm?highlight=zach%C3%B3d+wiedzie%C4%87+islamie



szczerze watpie w dokladnosc tlumaczenia tych cytatow ale ch*j tam koranu nigdy nie studiowalem. a co do krajow bliskiego wschodu to jakos w syrii sa cale miasta chrzescijanskie, a w libii byly groby chrzescijanskie i nikt nie mial z tym problemu dopoki nie wpadly sponsorowane przez ameryke grupy terrorystyczne czyli tzw "rebelianci", a pozniej ISIL. dopiero wtedy zaczely sie masowe mordy i niszczenie obcych kultur...

zyjecie propaganda nakrecana przez zydowskie media bo gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta...
my zbombardowalismy tamte kraje z powodu oplaconych przez nas terorystow, a potem zaprosilismy wk***ionych "uchodzcow" do nas. hajs na socjal w europie sie konczy wiec niedlugo zacznie sie zwalanie winy jedni na drugich. zaczna sie wojny etniczne i tak dalej. a zydzi beda sie w spokoju wygrzewac na wyczyszczonym bliskim wschodzie... a potem beda zarabiac na "pomaganiu" nam

Forczman

2014-09-28, 23:16
Kolego, masz trochę zamglone informacje, nie widziałeś na hardzie dziesiątek filmików, jak specnaz rozpie**ala islamskie ścierwo w drobny mak? Polecam obejrzeć parę filmików, naprawdę warto!!!
Rosyjscy Skinheadzi mordują 2 muzułmanów - to jeden z nich

mateusz243

2014-09-28, 23:32
Coz mam o nich zle zdanie, ale teraz jestem po wrazeniem, wszyscy za jednego. U nas to by powyciagali iPhony i nagrywali, a pozniej spina na YT na policje. Polak polakowi wilkiem, tfuu, k***a

bujak81

2014-09-28, 23:39
no k***a przecież wystarczyło przeładować :snajper2:

_Azazel

2014-09-28, 23:45
Araby to araby a to są czeczeńcy, gorsze gówno niż zwykli kozojebcy.

Rumcajs_Rozpruwacz

2014-09-28, 23:50
Ach Czeczenia. Wystarczy przypomnieć sobie masakrze w Dagestanie, Kto nie z gimbo-sadola ten pamięta.

Browarek

2014-09-28, 23:54
Jaki qwa omoh, jak piszesz po polsku, a nie po rusku to pisz OMON. O omohu nie slysajet :lol:

TakiTamSobieSadol

2014-09-28, 23:58
To jest OMON ? To jest jakieś gówno a nie OMON...ja OMON znam !

popierdolonybanan

2014-09-29, 00:36
A kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać. :lol:

Yogii26

2014-09-29, 00:41
Podobno 1/3 armii rosyjskiej składa się z muzułmanów. Nie wiem na ile prawdziwe są te pogłoski ale jeśli tak jest to nie wygląda to za wesoło...

Mroovkoyad

2014-09-29, 00:49
Yogii26 napisał/a:

Podobno 1/3 armii rosyjskiej składa się z muzułmanów. Nie wiem na ile prawdziwe są te pogłoski ale jeśli tak jest to nie wygląda to za wesoło...

Też zetknąłem się z tą statystyką, ale ostatnio zaprzestano poboru na Kaukazie Pn, gdyż Czeczeńcy, Dagestańcy, Ingusze itp. po prostu przejmowali kontrolę nad jednostkami. Wystarczyło 2-3 młodzieńców z Kaukazu, a cała jednostka im się podporządkowywała.

Topiony_serek

2014-09-29, 00:51
Tak dla jasności:
Otriad Mobilnyj Osobogo Naznaczenija (ОМОН, Отряд Mобильный Особого Назначения, OMON, Oddział Mobilny Specjalnego Przeznaczenia potocznie Czarne berety) - rosyjska (wcześniej radziecka) jednostka sił specjalnych w ramach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Rosji, przeznaczona do działania w sytuacji niepokojów społecznych, aktów terrorystycznych lub wzięcia zakładników, pełniąca także funkcje typowo prewencyjne.

Tą nazwą określany jest także szereg jednostek działających w byłych republikach ZSRR (m.in. na Białorusi) oraz jednostki typowo milicyjne tworzone przez władze jednostek terytorialnych Federacji Rosyjskiej.
Źródło

Gambi

2014-09-29, 03:01
"8. OMOH nic nie robi"

O kuwa, demokracja do nich dotarła...

Greg80

2014-09-29, 10:26
Mówię Wam... atom jest odpowiedzią na wszystko.