18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasowe pieski "obronne"...

Halman • 2024-02-17, 09:39

i ich doskonała reakcja na wizytę black and white....

piter52

2024-02-17, 09:48
Biały zeszmacił się do kwadratu.

RobsoN

2024-02-17, 09:59
Od kiedy k***a Buldog Frsncuski zalicza się do grupy psów obronnych :!: To jest rasa psów towarzyskich… jak zwykle opis z dupy.

turor

2024-02-17, 09:59
Mogli jeszcze psy zaj***ć :D

Yolanda

2024-02-17, 10:24
Black Red White - reklamacja wadliwego towaru.

Json

2024-02-17, 10:28
murzyna do domu wpuści, dziecku rękę pie**oli :ok: takie to pieski

Kaczaffi

2024-02-17, 10:30
RobsoN napisał/a:

Od kiedy k***a Buldog Frsncuski zalicza się do grupy psów obronnych To jest rasa psów towarzyskich… jak zwykle opis z dupy.



Co racja to racja ale nie wymagaj takiej wiedzy o zapijaczonego kelnera, którego jedynym życiowym osiągnięciem są 2 miliony wirtualnych piw na sadolu.
PS.Patrzcie jak spamer pięknie zmienił tytuł i dodał cudzysłów byle tylko nie wyjść po raz kolejny na idiotę xD

smc

2024-02-17, 10:32
Ciekawe, czy zmarzły...

Lo...........cz

2024-02-17, 10:42
turor napisał/a:

Mogli jeszcze psy zaj***ć


Ty to psem nazywasz? Mutanty które zdychają po 8 latach życia na sraczke. Jakim trzeba być pojebem żeby za takie cos pieniądze wydawać!

Aleo

2024-02-17, 11:03
co było w sejfie?

LLime

2024-02-17, 11:30
Te psy mają rampę żeby na kanapę wejść.. jakie obronne :D

RobsoN

2024-02-17, 11:35
Lord_Slizgacz napisał/a:

Ty to psem nazywasz? Mutanty które zdychają po 8 latach życia na sraczke. Jakim trzeba być pojebem żeby za takie cos pieniądze wydawać!



Ale to człowiek stworzył te mutanty, co do reszty masz rację, znajomego buldogi f żyły 3 i 7l, co miesiąc chore, kilka poważnych operacji, majątek wydał na weterynarzy, dom cały zasmrodzony pierdami aż się rzygać chciało. Jak mnie zapraszał na piwo, to sugerowałem wypicie przed domem albo w garażu.

JanJankowski

2024-02-17, 11:44
Tak. Zgadzam się. Buldogi francuskie bardzo często smrodliwie pierdzą. Towarzyskie są bardzo stad ich reakcja. Były po prostu zdziwione i rozczarowane brakiem atencji.
RobsoN napisał/a:

Ale to człowiek stworzył te mutanty, co do reszty masz rację, znajomego buldogi f żyły 3 i 7l, co miesiąc chore, kilka poważnych operacji, majątek wydał na weterynarzy, dom cały zasmrodzony pierdami aż się rzygać chciało. Jak mnie zapraszał na piwo, to sugerowałem wypicie przed domem albo w garażu.





RobsoN napisał/a:

Ale to człowiek stworzył te mutanty, co do reszty masz rację, znajomego buldogi f żyły 3 i 7l, co miesiąc chore, kilka poważnych operacji, majątek wydał na weterynarzy, dom cały zasmrodzony pierdami aż się rzygać chciało. Jak mnie zapraszał na piwo, to sugerowałem wypicie przed domem albo w garażu.


opółnocyuciebie

2024-02-17, 12:14
To jest jakiś nieudany eksperyment genetyczny, a nie pies. Widzieliście kiedyś prawdziwego psa bez pyska? Te na filmiku mogą co najwyżej polizać się po jajach, bo już dawno straciły możliwość gryzienia!

psotna_cipka

2024-02-17, 12:42
Te buldogi francuskie to fajne kundelki. Z takiego buldoga francuskiego to dużo smalcu da się wytopić. Poza tym to są bezproblemowe - nie ma problemu z ogłuszeniem. Lekki cios w czaszkę i po sprawie. Polecam. Gorąco polecam - wytapiać na dużym ogniu. Smalczyk prima sort.