18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasizm

Znawca_Cipek • 2023-07-26, 20:08
Moim zdaniem trzeba równo traktować każdą rasę!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Nawet te gorsze.

Zbysław

2023-07-26, 20:55
to czemu faceci są wyżsi od kobiet?

żmij

2023-07-26, 21:31

Geraldinio

2023-07-26, 21:55
Zbysław napisał/a:

to czemu faceci są wyżsi od kobiet?



Zgaduję, że kobieta to nie rasa tylko płeć? :roll:

żmij

2023-07-26, 22:18
Geraldinio napisał/a:

Zgaduję, że kobieta to nie rasa tylko płeć?



Nie.
Kobieta to taka rasa bez ku*asa.

ritu4l

2023-07-26, 22:37
żmij napisał/a:

Nie.
Kobieta to taka rasa bez ku*asa.



Czyli w twojej rasie obydwie płcie mają ku*asa. Współczuję rasy. No i bólu odbytu.

Zbysław

2023-07-26, 22:55
Człowiek ma wiele ras, co was tak to boli?

Znawca_Cipek

2023-07-26, 23:00
Zbysław napisał/a:

Człowiek ma wiele ras, co was tak to boli?



A ja, głupi, myślałem, że jedną :( Jedna rasa- ludzka rasa! Nie? Hmm....Rasista!

Geraldinio

2023-07-26, 23:19
Wikipedia:
Pojęcie rasy ludzkiej nie jest jednoznaczne. Może być ona klasyfikowana na podstawie koloru skóry i wyglądu zewnętrznego[3] lub pochodzenia[3]. Badania DNA nie wskazują, żeby osobne, klasyfikowalne podgatunki (rasy) istniały w sensie biologicznym pośród ludzi współczesnych[4].


Hmmm trochę kiepska informacja dla wszystkich rasistów i prawicowych ekstremistów. Wychodzi na to, że taki klasyczny przypakowany Seba z osiedla, który co tydzień na meczu drze mordę: j***ć Żydów/murzynów/Chińczyków/emigrantów z Afryki/Niemców/masonów *) - tak generalnie, to biologicznie absolutnie się niczym od nich nie różni :D


*) niepotrzebne skreślić.

Znawca_Cipek

2023-07-26, 23:54
Geraldinio napisał/a:

Hmmm trochę kiepska informacja dla wszystkich rasistów i prawicowych ekstremistów. Wychodzi na to, że taki klasyczny przypakowany Seba z osiedla, który co tydzień na meczu drze mordę: j***ć Żydów/murzynów/Chińczyków/emigrantów z Afryki/Niemców/masonów *) - tak generalnie, to biologicznie absolutnie się niczym od nich nie różni
*) niepotrzebne skreślić.



Definicja tolerowania wg słownika PWN:
tolerować
1. «odnosić się z pobłażaniem do nagannych zachowań lub zjawisk»
2. «godzić się na obecność jakiejś osoby mimo braku aprobaty dla niej»

Jeszcze coś? Bo ja tolerancyjny jestem, ale cierpliwy nie za bardzo.

krzywro

2023-07-27, 00:10
Ja nic nie mam np do czarnych - nawet kupiłbym sobie jednego

silwerbalk

2023-07-27, 06:33
Ale wy wiecie że to jest pierodlenie z tym całym "rownoscią ras" tak murzyni są głupsi od nas za to są bardziej agresywni. Biały jest na średnim poziomie za to jest kreatywny. Azjata niby inteligenty ale ale mało kreatywny sam nie potrafi wymyślić za to potrafi ulepszyć i dojść po perfekcji. Więc nie nie jesteśmy równi nawet w biologicznym przeznaczeniu

Zpider

2023-07-27, 10:48
Geraldinio napisał/a:

Hmmm trochę kiepska informacja dla wszystkich rasistów i prawicowych ekstremistów. Wychodzi na to, że taki klasyczny przypakowany Seba z osiedla, który co tydzień na meczu drze mordę: j***ć Żydów/murzynów/Chińczyków/emigrantów z Afryki/Niemców/masonów *) - tak generalnie, to biologicznie absolutnie się niczym od nich nie różni
*) niepotrzebne skreślić.



Muszę cie zmartwić. Dawno nie słyszałem na meczu okrzyków które cytujesz. Co najwyżej j***ć upe i banderę. Ewentualnie putina.

kafar z wąsami

2023-07-27, 11:02
Wytrzymać do września. Wytrzymać do września....