18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BongMan

2012-12-11, 17:12
Wszyscy mają prawo być traktowani równo... Rzecz względna. Jak ktoś obcy jest u ciebie w domu, to ma takie same prawa w tym domu jak ty? Może się położyć na twoim łóżku, w twojej pościeli? Może siąść przed twoim komputerem i położyć giry na biurku? Może się kąpać w twojej wannie czy pod twoim prysznicem? Może używać twojego ręcznika, twojej maszynki do golenia, twojej szczoteczki do zębów? Nie sądzę. Ta sama sytuacja jest z czarnymi. W Europie są oni tylko gośćmi, więc nie powinni mieć takich praw jak Europejczycy. Mało tego - powinni szanować tutejsze prawa, zamiast wprowadzać na siłę swoje. A jak nie pasi to wypie**alać. Tak powinno być. A jak jest? Zmienia się prawa i obyczaje w Europie po to żeby dostosować je do przyjezdnych murzynów. Czy to jest k***a normalne? To tak jakbym wszedł do twojego domu, nasrał ci na dywan i powiedział, że mam prawo srać na twój dywan, bo u mnie w domu się tak robi.

gnom11

2012-12-11, 18:00
ohoho- dzisiaj BongMan w wariancie: ''nerwusek'' :)

bloodwar

2012-12-11, 19:39
Nie tylko nerwuseka ale tez z deczka j***ny naziol :-)

MareKSG

2012-12-11, 20:17
Ja nie jestem rasistą, toleruję ciemnoskórych ludzi na poziomie ale te zwierzęta zachowujące się jak małpy w zoo powinny być wywożone do komory gazowej.

Zachlaj_Von_Burbon

2012-12-11, 20:18
BongMan, masz dziś... r... ra... racucha, niech stracę... bo potwierdzić twego rozumowania z grzeczności do sadistica nie zamierzam :amused:

a muslimów mamy swoich od setek lat, Tatarów na Podlasiu. i to są Polako-Tatarzy, sami se ich chowaliśmy i wychowaliśmy. Jak było z koszernym i halal mięsem wielkie wycie "ajwaj!" na cały świat to nasze Tatary rzekły że jako Polacy prawo respektować będą.

i wiem że o coś takiego ci chodziło ;-)

kucma19

2012-12-11, 20:45
bongam, bardzo dobrze napisales ale nalezy dodac ze dotyczy to rowniez ZYDOW. Oni tez sa goscmi i maja takie sama prawo do zycia ale jak im cos nie pasuje to do sojego pieknego jeruzalem wypie**alac. Ogolnie za swoja wypowiedz masz odemnie piwo tylko szkoda ze zydzi sa ci tak bliscy :(

303

2012-12-11, 20:46
Z BongManem nie można się nie zgodzić, chyba wolicie to co mają angole, francuzi, cała skandynawia, czyli rządy turbanów, grupa przyjezdnych która jedynie co robi to się mnoży jak szczury i pobiera zasiłki zakazuje świątecznych dekoracji, wizyty mikołaja w przedszkolu, i innych rzeczy które w europie są praktykowane od setek lat, a tu grupka analfabetów i gwałcicieli kóz w ciągu niecałego ćwierćwiecza przerabia europę na kalifat europejski.

Scroluje sobie w dół i taki temat widzę:
Muzułmanie w Szwajcarii chcą zmiany flagi

Całe szczęście że w PL nie ma takiego socjalu

mare30ks

2012-12-11, 20:59
nie zapominajcie o ciapatych

Gszysztow

2012-12-11, 21:04
Tak, napie**olcie na Bongmana bo to modne. Muszę was zmartwić, wk***yliard piw za przysrywanie się do niego był jakieś pół roku temu. Teraz jakieś 20 czy 30 maks. A mówi dobrze i w pełni się z tym zgadzam. Ale nieważne jest to co bydlęta tu robią, ważne jest co za k***y nami rządzą. No pytam się do ch*ja, jaki cwe* jeden z drugim portugalczyk czy inny francuz ma cel żeby robić jeszcze większy burdel niż jest? To są prawdziwi anarchiści- burzą i niszczą wszystko za pomocą brudasów. Dzieciaki z antify zakładające kominiarki to j***ne przedszkole przy nich.

KanapkaZMP

2012-12-11, 21:07
@up
teraz za pie**olenie o Bongmanie sa nagrody :trollencjusz:

Zachlaj_Von_Burbon

2012-12-11, 21:15
Gszysztow napisał/a:

Tak, napie**olcie na Bongmana bo to modne



nie powiedziałem że BongMan racji nie ma, tylko że nie potwierdzę tego że ją ma... czytaj chłopie ze zrozumieniem... i nie z tego względu że BongMan to tutejszy chłopiec do bicia jeno z tego względu że go nie trawie, koniec

QKLUX

2012-12-11, 21:28
Ale o co kaman?
To żaden niezamierzony rasizm, Zwykłe ogłoszenia dane przez normalnych ludzi.
Wkurza mnie takie cukrowanie. Bułkę w bibułkę a ch*ja do łapy.
Sam nie jestem rasistą, wręcz przeciwnie. Staram się o adopcję małego murzynka, mam nadzieję że do Sierpnia się uda, bo w ogrodzie już mu zrobiłem plac zabaw - zasadziłem bawełnę.

Lotharius

2012-12-11, 21:36
k***a BongMan, równy chłop z Ciebie !

obrzutw

2012-12-11, 21:44
Rasizm jest formą tchórzostwa, objawem słabości charakteru. Nigdy nie będę bał się, że arab, czarny, żółty czy siny zabierze mi pracę, żonę czy ch*j wie co jeszcze.
Znam swoją wartość, jak coś robię to się przykładam, pracuję z determinacją. Jestem reprezentantem naprawdę przyzwoitej rasy, jestem dumny z mojego narodu, cieszę się, że mieszkam w Szczecinie, kocham moją rodzinę. To wszystko sprawia, że bez problemu mogę pozwolić sobie na szacunek do innych ras, wyznań i kultur.
Gwoli ścisłości - nie mam szacunku do lenistwa, ssania socjalu, gardzę kradzieżą etc. Często widuję tutaj filmiki, które przedstawiają przedstawicieli innych ras, którzy ewidentnie kultywują wspomniane wartości - nie mam szacunku dla takich postaw. Zwracam uwagę jednak na to, że jest naprawdę dużo filmików z Polakami jak się kopią po łbach, kradną, plują na nauczycieli czy szczają na starszą osobę. To nie sprawia, że wstydzę się być Polakiem, czy białym człowiekiem, tak samo filmiki z czarnymi nie są uzasadnieniem do nienawiści.
Obciąć socjal (becikowe w pierwszej kolejności), otwierać obozy pracy i ładować tam złodziei. Imigracja leniwych skończy się naprawdę szybko (rada bardziej dla Niemiec, bo w Polsce znaczącej imigracji nie ma).

Walczyć trzeba z postawami, od ras i wyznań się trzeba odpie**olić. Kto ma rozsądek, ten widzi - różnice między ludźmi to nie problem, to natura rzeczy.