18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sn...........r9

2013-06-16, 21:31
Czyli wystarczy wpleść żarcik tak, aby kakałowi się nie pokapowali.

ilves

2013-06-16, 21:39
A co jak murzyni kręcą wentylatorem od komputera? Siedzą tam i kręcą, a ty grasz/przeglądasz internet godzinami.

Selus93

2013-06-17, 02:48
tam rasistowskie, staromodne :-P


Dranzes

2013-06-17, 02:50
Core 2 duo to 6 murzynów, ja mam 4 rdzenie 4 wątki czyli mam 24 murzynów, ktoś podskoczy k***a?

oc...........an

2013-06-17, 03:28
@up

nie byle jaki laptop ;)




Owszem, nie jest to tak potężny układ jak Twój, szczególnie, że nie potrzebuję jakiegoś monstrum (no i overclocking laptopów może się skończyć nie ciekawie).

Ale mam 8 wątków i tylko to się liczy kuhwaaaa :kac: !!!! :krejzi:

A co do HT, to szczerze mówiąc nie narzekam i nie zauważyłem żadnych negatywnych efektów ;)

mi...........ol

2013-06-17, 03:33
@up: Jaki laptop by to nie był - jestem tradycjonalistą. Dla mnie zawsze laptop zostanie do pracy a nie do gier. Może jestem stary, może powinienem zmienić przyzwyczajenia? Niee :szczerbaty:
Swoją drogą co skusiło Cię do kupna takiego laptopa? Za tą cenę poskładałbyś komputer na którym pograłbyś w najnowsze gry przez ~6 lat... szkoda tylko że te najnowsze gry są strasznie ch*jowe :amused:
Dla mnie z najnowszych gier to tylko Mirrors Edge 2. Co kilka lat pojawiają się niezłe produkcje. To już nie te czasy kiedy Unreal 99 walczył z Quake III. Do dzisiaj mam oryginały na półce i grywam...

robert357

2013-06-17, 03:57
k***a mać. Temat o dobrych reklamach a tutaj nawijają o k***a procesorach...

oc...........an

2013-06-17, 04:21
miomol, cóż, cena była promocyjna bo jedynie 4 000 polskich dinarów ;) A przeszedłem na laptopy bo nawet teraz odpisuję Ci leżąc w łóżku - wygoda i mobilność, nic więcej. Mogę go zabrać na uczelnię lub nawet do kibla i nie jest tak głośny jak stacjonarny. Wiem, że dziś za 1500zł można pokusić się o konfigurację na takim samym poziomie jak mój laptop, ale jest mimo wszystko w laptopach jakaś magia, która sprawia, że przestajesz korzystać ze stacjonarnego... acz planuję po skończeniu studiów skręcić sobie jakieś stacjonarne monstrum i na dodatek kupić Xklocka One właśnie dla Mirrors Edge (Faith!), Tom Clancy's Division i Quantum Break od Remedy (j***ny M$ z ich exlusivami, dobrze wiedzą sk***ysyny, że nikt nie kupiłby konsoli, gdyby wszystkie gry były dostępne na PC). Największą mam wyjebkę z konsol po E3 które zakończyło się parę dni temu - podniecają się, że konsole będą mogły udźwignąć "aż" do 64 graczy, podczas gdy na PC już w BF2 grałem na skalowanych mapach w 128 graczy (a to był bodajże 2008, jeśli nie wcześniej). Konsole to największy wróg graczy i nie piszę tego jako zadeklarowany gej... e, znaczy się PCtowniec, a jako osoba, która patrzy na cały ten tygiel z boku ;)

A co do grania, to poprzednio miałem Toshibę A200 (Core2Duo 2Ghz, 2GB ram, Radeon HD2600), która w ogóle nie była obliczona na gry, a grałem na niej właśnie 6 lat i ostatnią grą jaką na niej przeszedłem był Crysis 2 (na otwartych przestrzeniach to się suka cięła) więc sądzę, że i ten wytrzyma jeszcze z 3 lata, zanim twórcy nauczą się wyciskać maksimum z nowych konsol

Zgadzam się również, że wiele gier jest dziś ch*jowych z Crysisem 3, AC3 i Remember Me na czele, ale są i dziś niezwykle grywalne produkcje jak Shogun 2: Fall of Samurai, BioShock Infinite (choć to już nie to co oryginał), Metro: Last Light lub Company of Heroes 2.

Ja osobiście nie mogę się doczekać Rome II Total War, w którym miasta w końcu się będą rozrastać wraz z rozwojem (no i mnóstwo nowych usprawnień które mam w dupie, bo to o rosnących miastach marzyłem ;) )

Zapoznaj się proszę z tym gameplayem (prowadzący to j***na szmata, domaga się szalonych słoni, a zapytany o konfigurację kompa wykrztusza wieloznaczne "eeeee... i5.", ale oprócz jego komentarzy jest to całkiem przyjemny gameplay) - http://uk.gamespot.com/e3/total-war-rome-ii-e3-2013-stage-demo-6410148/


PS: co jak co, ale ja do tej pory lubię sobie odpalić Fallouta 1 i Arcanum, żeby poczuć się znów gówniarzem z 2001 roku... Ech, kiedyś mimo wszystko gry nie robili tylko dla kasy, a taki Carmack był znany dzięki swoim osiągnięciom, a nie jak jakiś j***ny Cliff Bleszinski który zyskał sławę, bo z jakiegoś powodu zrobili go twarzą "gry dla ciot" aka "chowaj się za ścianą boś p*zda" aka Gears of War :roll:

Karenz88

2013-06-17, 04:39
Gdzie niby k***a jest ten rasizm ?!
Komuś już chyba lewactwo doszczętnie wyprało mózg skoro sądzi że tu jest rasizm .
Bo murzyn nie może klękać i biały nigdy nie może być ważniejszy bo to jest już rasizm tak ?
Każdy kto uważa że te reklamy to rasizm niech wypie**ala do afryki tam zobaczy co to jest prawdziwy rasizm jak go rozjebią murzyny .

Severitus

2013-06-17, 09:44


Khem pogadajmy o tych dobrych AMD'mach.

McMenel

2013-06-17, 10:22
Severitus wow filmik z 2000 roku... A teraz powiedz mi jak to wyglądało wtedy w kategorii cena/wydajność.

Crane94

2013-06-17, 12:32
@Dranzes, miomol, DUST DEVIL

No fajnie fajnie... A ja mam dziewczynę i życie towarzyskie, więc i tak wygrałem ;)

!Timon

2013-06-17, 13:07
@Esham

Przeszedłem kilka dziewczyn. Najpierw masz kilka ciekawych qestów ale później fabuła liniowa, mało golda a o itemach zapomnij. Wszystkie bonusy dodatkowo płatne [tzw. ukryte płatności].
Różnią się tylko grafiką.

Dranzes

2013-06-17, 14:08
miomol napisał/a:

Ja podskoczę.
Obrazek



amd gufno.

DUST DEVIL napisał/a:

@Dranzes i @miomol ja wam podskoczę! 8 wątków! :krejzi:




Obrazek


Obrazek


...dzifffko!

sprzęt to Asus G74SX



sory zią, ale moi murzyni są wydajniejsi.