18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rasistowskie obelgi

teken • 2012-02-11, 13:17
Guerlain przed sądem - dyktator mody odpowie za rasistowskie obelgi

Rusza głośny proces w świecie paryskiej mody. Prawnuk założyciela Guerlain - najsłynniejszej i najstarszej paryskiej firmy produkującej luksusowe perfumy i kosmetyki - jest sądzony za obelgi rasowe.

Promując nowe perfumy "Samsara", 73-letni Jean-Paul Guerlain oświadczył w wywiadzie dla francuskiej telewizji publicznej, że "pracował nad nimi ciężko dzień i noc jak Murzyn"
Po czym dodał, że być może źle się wyraził, bo nie wie, czy "Murzyni kiedykolwiek pracowali tak ciężko"


Ja tam gościa już lubię
całość

.:...........:.

2012-02-11, 13:22
teken, nie wiem co się z Tobą stało, avek, podpis, kiedyś taki nie byłeś, to tak na wstęp. Nie lubimy jak ktoś iks de stosuje.Zedytuj i usuń to, oraz nie stosuj nigdzie na tej stronie w przyszłości. ;-)



http://www.sadistic.pl/co-wk***ia-moderatora-vt58628.htm

teken

2012-02-11, 13:26
niech ci będzie
A poniaki to wpływ "Magii przyjaźni" :goatse:

BongMan

2012-02-11, 13:26
Wk***iają mnie te bambusy. Na zachodzie mówi się np. "Pijany jak Polak". Widzieliście żeby jakiś Polak się o to pluł? Wielce obrażalscy się k***a znaleźli.

.:...........:.

2012-02-11, 13:32
teken napisał/a:

A poniaki to wpływ "Magii przyjaźni" :goatse:



Opowiesz coś więcej o tej przyjaźni? :)

Kamm

2012-02-11, 13:52
BongMan napisał/a:

Wk***iają mnie te bambusy. Na zachodzie mówi się np. "Pijany jak Polak". Widzieliście żeby jakiś Polak się o to pluł? Wielce obrażalscy się k***a znaleźli.



Bo zazdroszczą. Nikt inny nie wypije tyle co Polak :lol:

kaiel

2012-02-11, 16:30
a co biały pedał wie o czarnych pedałach?

kicimus

2012-02-11, 18:35
Kamm napisał/a:



Bo zazdroszczą. Nikt inny nie wypije tyle co Polak :lol:


jedyny godny zawodnik to rusek

chrom

2012-02-11, 18:37
@up Ukraińcy też ponoć niczego sobie

Tristan88

2012-02-11, 18:55
Ukraińcy to cioty ch*ja wypiją i na każdy kroku powtarzają że bandera to ich bohater narodowy. Nienawidzę ukrainy tzn, polskich zbuntowanych chłopów

Belzedup666

2012-02-11, 19:16
Poj***ne czasy - pedałom i bambusom w ryj dać nie można.

T-Will

2012-02-11, 19:22
j***ć rasistów!!

Templariusz Mariusz

2012-02-11, 19:45
BongMan napisał/a:

Na zachodzie mówi się np. "Pijany jak Polak".


A to akurat jest w miarę pozytywne określenie. Mówi się "Pijany jak Polak" na kogoś, kto ile by w siebie nie wlał, w razie konieczności reaguje jakby był trzeźwy. A wzięło się jeszcze z czasów służby polaków u Napoleona. ;-)
A pana projektanta popieram :ok: Jego zdanie to żaden rasizm, rzucać gnojem należy w skretyniałych lewackich zwolenników multi-kulti :-x

Carol

2012-02-11, 20:06
Ta skrzywiona poprawność polityczna jest straszna...


P.S.
Niеbieski napisał/a:


http://www.sadistic.pl/co-wk***ia-moderatora-vt58628.htm


O co chodzi z tym tematem? Tych punktów przy akceptacji regulaminu nie było... do tego niektóre są absurdalne, a nawet żałosne. Mamy się do nich stosować czy jak?

.:...........:.

2012-02-11, 20:07
Carol napisał/a:

O co chodzi z tym tematem? Tych punktów przy akceptacji regulaminu nie było... do tego niektóre są absurdalne, a nawet żałosne. Mamy się do nich stosować czy jak?



Ano tak.