18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasistowski autobus

~Velture • 2023-09-16, 23:18
Urocza dama raczyła zapomnieć wysiąść na swoim przystanku więc delikatnie poprosiła rasistowskiego kierowcę aby zawrócił i podwiózł ją z powrotem.
:homer:

leonidkacap

2023-09-16, 23:28
tępa małpa nie wiem że autobus za jakiś czas wróci z powrotem tylko musi drzeć ten czarny ryj

hlavaa

2023-09-16, 23:38
Kierowca p*zda, jakby byl bez jednej nogi... :mrgreen:

radek225

2023-09-16, 23:45
hlavaa napisał/a:

Kierowca p*zda, jakby byl bez jednej nogi...



Przecież prawą nogę ma za fotelem. Z reszta na ch*j ma wstawać do małpy?

giga92

2023-09-17, 01:00
leonidkacap napisał/a:

tępa małpa nie wiem że autobus za jakiś czas wróci z powrotem tylko musi drzeć ten czarny ryj

Musiałoby k***isko jeszcze wiedzieć, co to jest ciag przyczynowo-skutkowy, co z jej iq jest nierealne


0dbytBiskupa

2023-09-17, 04:19
Niekoniecznie zapomniała, może nie zdążyła. Londyńscy kierowcy to ch*je, czasem nie patrzą czy ktoś schodzi z góry. Jak nikt nie stoi przy drzwiach to zamykają i rura.

~Velture

2023-09-17, 08:39
0dbytBiskupa napisał/a:

Niekoniecznie zapomniała, może nie zdążyła. Londyńscy kierowcy to ch*je, czasem nie patrzą czy ktoś schodzi z góry. Jak nikt nie stoi przy drzwiach to zamykają i rura.



No i już wiadomo czemu tak srasz na Polskę. Zmywak w UK tłumaczy twoje zachowanie.

AntyUkraina666

2023-09-17, 09:07
Co jest z tymi czarnymi zwierzętami? Tyle lat już w Europie i nadal dzikusy

Tuston_bobczak

2023-09-17, 09:39
Tam k***ie wielbłąda dać czy tam h*j wie co i niech sp***ala

SkoPio1

2023-09-17, 09:46
leonidkacap napisał/a:

nie wiem że autobus za jakiś czas wróci z powrotem



No to już wiesz, że wróci, i to Z POWROTEM WRÓCI.
Ty zaś wróć do szkoły.
;>



0dbytBiskupa napisał/a:

Jak nikt nie stoi przy drzwiach to zamykają i rura.



I czynią prawidłowo. To problem pasażera - wiedzieć, kiedy chce wysiąść.
Chcesz się zachowywać jak jaśnie pan - zamów sobie taksówkę. Taki sam mechanizm działa przy wsiadaniu - czekasz na przystanku, a nie w domu, w gaciach, jeszcze nieumyty... ;>>>



AntyUkraina666 napisał/a:

Co jest z tymi czarnymi



Bardzo niski iloraz inteligencji. Nie są w stanie przeskoczyć pewnego poziomu (en masse, gdyż zdarzają się wyjątki).

NeinNeinNeiN

2023-09-17, 10:00
leonidkacap napisał/a:

tępa małpa nie wiem że autobus za jakiś czas wróci z powrotem tylko musi drzeć ten czarny ryj



Legenda głosi, że w Londynie autobusy jeżdżą tylko w jedną stronę. Na pętli zmieniają numer i jadą inną trasą.

artiee

2023-09-17, 11:41
0dbytBiskupa napisał/a:

Niekoniecznie zapomniała, może nie zdążyła. Londyńscy kierowcy to ch*je, czasem nie patrzą czy ktoś schodzi z góry. Jak nikt nie stoi przy drzwiach to zamykają i rura.



A co? Czasu brakowało żeby ruszyć dupsko wcześniej i zejść na dół?

fabex

2023-09-17, 12:42
Gdyby j***na małpa siedziała tam gdzie jej miejsce czyli na końcu autobusu, jak to bywało w słusznych czasach, to by przynajmniej teraz miała bliżej wracać z buta.

seeed71

2023-09-17, 13:58
Ja akurat muszę stanąć w obronie tych co nie zdążyli wysiąść. Miałem kilka razy sytuację że kierowca się nie zatrzymał, bo na przystanku akurat nikogo nie było. Stałem przy drzwiach razem z innymi pasażerami, ale tylko ja chciałem wysiąść. Kierowca bez zatrzymania mija przystanek i jedzie dalej. Podchodzę i pytam czemu nie stanął, a on ze nie widział by ktoś chciał wysiąść. I idź teraz z buta z sąsiedniej wsi do domu 4 km, bo następny jedzie dopiero za godzinę......

420710247365

2023-09-17, 14:25
seeed71 napisał/a:

j



W UK są takie przyciski w autobusach. Chcesz wysiąść na następnym przystanku - naciskasz przycisk. Kierowca słyszy dzwonek i zapala mu się światełko które mówi że ma się zatrzymać. Wtedy się zatrzyma i otworzy drzwi.
Do tego jest tam jeszcze jeden bardzo dziwny zwyczaj. Wysiadając ludzie mówią kierowcy "dziękuję".