18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasistowska matematyka

TłustyManat • 2019-11-29, 20:15
Dzisiaj jak przeglądałem czeluście youtube znalazłem taką oto perełkę:

"Liberal Sociologist - Math is racist"
z kanału: Obstriegel


Wymagana znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym

SQRW3L_ponury

2019-12-03, 07:20
Henboh napisał/a:

Człowieku . Tak jak napisałem wcześniej, matematyka (według jej słów) jest tak samo rasistowska, jak noże są mordercami, łomy włamywaczami, a ciuchy w sklepach są złodziejami. Czemu nikt w stanach jeszcze nie pie**oli "to nie ludzie zabijają, tylko broń". Quo vadis cywilizacjo?



O czym ty człowieku bredzisz ? Które konkretnie jej słowa masz na mysli (o ile ten proces wogóle zachodzi ci w baniaku) pitoląc kocopały o tych nożach i łomach ? I skąd ty ześ te ciuchy wytrzasnął ? przecież to jest tak głupie ze nawet temu debilowi z foxa taka fraza by przez gardło nie przeszła a ty rzucasz tym na prawo i lewo jakby stało za tym coś wiuecej niż twoje fobie

w Polsce w ciagu roku jest mniej zabójstw z użyciem broni (samych zabójstw rzecz jansa rópwnież) niż w niektórych amerykanskich nawet nie stanach a hrabstwach w ciągu tygodnia - jaki wpływ na to ma powszechny i praktycznie niczym nieograniczony dostęp do gnatów w stanach i brak takowego u nas jest dość oczywiste - natomiast nie znam nikogo równie zidiociałego kto by autoryzował ten arcydebilny tekst który normalnemu człowiekowi nawet by do głowy nie przyszedł ze 'to nie ludzie zabijają tylko broń'


poligon6

2019-12-03, 09:51
SQRW3L_ponury napisał/a:

zgodnie ze statystyką ty i twoj pies macie srednio po trzy nogi (o waszych ch*jach z grzecznosci sie nie wypowiem bo jeszcze by sie okazało ze ich srednia długosc to 7 i to tylko dlatego że Burek zawyża statystykę)

wiec jak widać matematyka (a stricte statystyka) traktowana 'bezwzględnie' może wprowadzać w błąd - nawet ktoś z tak gminnym i prymitywnym umysłem jak twój powinien być w stanie to zniuansować



Pies i człowiek nie sa tym samym zbiorem, widac przychlascie ze nawet nie rozxumiesz podstawowych praw rzadzacych statystyką.


SQRW3L_ponury napisał/a:

Nie kompromituj sie stwierdzeniami typu 'gałezie statystyki' bo tylko obnażasz ze nie masz o tym nawet nie zielonego ale jakiegokolwiek pojęcia - statystyką moze posługiwać sie każdy w dowolnym celu o czym swiadczą przykłady które podałem (jak ci sie nie podobał przykład z psem to podałem tez inne - z uciętym fiutem albo sprawnym w 75% ogumieniem ) i na tym polega problem - debile które tego nie ogarniają traktują statystyki jak swiete krowy i mzona im wciskac dowolny kit typu 'nieoprocentowana chwilówka' cytując odpowiednio spreparowaną statystyke (np. RRSO 0% = 'darmowa pożyczka')




Naprawdę jestes idiota czy tylko udajesz? jeszcze napisz że prognozy pogody kłamia. Co za parapet LOL.

Henboh

2019-12-05, 01:38
SQRW3L_ponury, dobra widzę, że mam do czynienia z debilem, który uważa, że rozumie po angielsku, ale nawet we własnym języku nie umie wniosków wyciągać, które przeciętny przedszkolak by zrozumiał (podejrzewam, że ta tępa dzida niby-profesor, by to pojęła), ale tu mam do czynienie z prawdziwym ćwierć-mózgiem.

Więc napiszę najprościej jak potrafię: matematyka to narzędzie. Młotek to narzędzie. Ciuchy, w które chowają złodzieje ukradzione towary, to narzędzia. Trzeba mieć IQ ziarnka pisku, by narzędzie nazywać rasistą.

Teraz dotarło? Oby, do tak durnego poziomu nie będę się więcej zniżać.

Cytat:

natomiast nie znam nikogo równie zidiociałego kto by autoryzował ten arcydebilny tekst który normalnemu człowiekowi nawet by do głowy nie przyszedł ze 'to nie ludzie zabijają tylko broń'



Czyli jest nikła szansa, że masz IQ>1. Chociaż zrozumiałeś, że ten tekst jest głupi, szkoda, że nie zrozumiałeś kontekstu w jakim go użyłem. Podpowiem: broń to też narzędzie, niektóre bezmózgi uważają, że narzędzia mogą być rasistami, więc mogą też posunąć się w pie**oleniu głupot jeszcze dalej.

A teraz zrób przysługę większemu dobru i przestań udzielać się publicznie, póki choć trochę nie zmądrzejesz.