18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rak-Content 100%, czyli ból dupy u koryta

Miviel • 2016-03-14, 23:16


Niby mówią po polsku, ale naród jakby inny ;p

LICH0

2016-03-14, 23:26
Najsmutniejsze jest w tym to, że większość tych ludzi wierzy, że stoją po właściwej stronie. PiS popełnia liczne błędy ale Petru, Lis, WG i reszta dzielą naród na dwie zwalczające się frakcje a to tylko osłabia cały kraj i uderza bezpośrednio w nas samych. I wszystko to po to tyko, żeby dorwać się do koryta.

Popson

2016-03-14, 23:27
niech sobie wychodzą, kaczor emerytury im pozabiera, rodziców z ciepłych posadzek powypie**ala i zamiast wałęsać się po ulicy będą walczyć o przetrwanie do 1-go każdego miesiąca

BialyNigger

2016-03-14, 23:31
Kolejne podpuszczanie ludzi i udostępnianie materiału żeby podlizać się władzy... Muszę was geniusze rozczarować, że ci ludzie nie wychodzą bronić PO tylko egzekwować przestrzeganie prawa od PiS. Zadawanie na takim marszu pytań o afery i duperele to zwyczajne dziennikarskie dno.

j***ć PiS.

krzysklin

2016-03-14, 23:45
Chyba pojecie "mohery" zmienia wlasnie znaczenie. (mlodziezy za duzo tam nie widac)
Oni nie chca zyc w Polsce silnej, chca zyc w Polsce niemieckiej, gdzie za nas o wszystkim beda decydowac: o uchodzcach, o gejach i genderach, o wychowywaniu naszych dzieci.
Nie potrafia uszanowac demokratycznych wyborow, jeszcze PiS nie zdazyl kichnac, a Lisy, Petru i inni kochajacy Polske patrioci juz byli na ulicy z ta nienawiscia w oczach.

Gruby Brzuch

2016-03-15, 00:10
Miviel napisał/a:

Niby mówią po polsku, ale naród jakby inny ;p



Polskojęzyczne towarzystwo rozbójnicze z hebrajskim akcentem,
żerujące na mniej wartościowym narodzie tubylczym.

lesiot

2016-03-15, 08:59
Cytat:

Najsmutniejsze jest w tym to, że większość tych ludzi wierzy, że stoją po właściwej stronie. PiS popełnia liczne błędy ale Petru, Lis, WG i reszta dzielą naród na dwie zwalczające się frakcje a to tylko osłabia cały kraj i uderza bezpośrednio w nas samych.



PiS i PO to jedno zło...
Obecnie PiS osłabia gospodarkę i kraj zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.


krzysklin napisał/a:

Oni nie chca zyc w Polsce silnej


Jak na razie to PiS bardzo skutecznie osłabia właśnie Polskę...

Siekul

2016-03-15, 12:58
@up Uznałem jakiś czas temu że nie będę się udzielał, ale znów śmiejesz dezinformacje. Amerykańska szanowana agencja stwierdziła, że nastąpi wzrost gospodarczy o 0.4%, a zazwyczaj te agencje zanizaja obliczenia. Poczytaj.

BialyNigger

2016-03-15, 14:58
@Siekul
Wzrost gospodarczy może być skutecznie zafałszowany. I nie chodzi o spiski tylko statystyki w pewnych sytuacjach kompletnie nie przekładają się na korzyść społeczeństwa.
To coś jak powiedzieć, że za komuny nie było bezrobocia itp.

lesiot

2016-03-15, 15:09
Siekul napisał/a:

@up Uznałem jakiś czas temu że nie będę się udzielał, ale znów śmiejesz dezinformacje. Amerykańska szanowana agencja stwierdziła, że nastąpi wzrost gospodarczy o 0.4%, a zazwyczaj te agencje zanizaja obliczenia. Poczytaj.



Lubisz się ośmieszać... Twoja sprawa, z przyjemnością Ci pomogę.

I już w sumie drugi raz na PKB... ostatnio chwaliłeś, że za czasów poprzednich rządów PiS było zajebiście... tylko, że Tobie wtedy słupki się poj***ły i nie na te patrzyłeś co trzeba :P

Wyniki po PiSie to możemy zacząć komentować najwcześniej jakoś w drugiej połowie 2016, albo i nawet 2017. Obecne wyniki na razie to jest jeszcze efekt tego co działo się w całym zeszłym roku.

Gospodarka nie działa tak bystrzaku, że dziś puścisz bąka, a jutro PKB obserwujesz...

Na PKB nieznaczny wpływ jeszcze może być, tym bardziej, że obecnie realnie już działa tylko podatek bankowy (handlowym wciąż straszą, 500+ dopiero startuje, emerytury odłożyli, frankoiczów odłożyli - nie mniej wszystkie te plany w formie jaką proponuje PiS, nie mają szans pozytywnie na gospodarkę wpłynąć).

Siekul napisał/a:

Uznałem jakiś czas temu że nie będę się udzielał


Uwierz, że dla Ciebie byłoby lepiej, bo debila z siebie robisz za każdym razem jak się odezwiesz i raz za razem Ci to udowadniam... a Ty dalej swoje i nawet nie umiesz przeprosić jak mnie zwyzywasz.
Tak więc bądź łaskaw przestać pie**olić... bo że kompromitujesz się i ośmieszasz samego siebie to mi lata.

Siekul

2016-03-15, 20:17
BialyNigger, lesiot, Ale ja nie mówiłem o tym co jest teraz, tylko o prognozy (pozytywne) - na przyszłość - wbrew Waszej opinii, że to co robi aktualnie PiS to bubel i gospodarcza zapaść.

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/morgan-stanley-podnosi-prognoze-wzrostu-polskiego-pkb,627294.html
http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/inflacja-pojawi-sie-w-polsce-dopiero-pod,245,0,2040309.html

Po za tym, już podpisane ustawy dotyczące przekładania ceny nad jakość podczas przetargów i wspieranie Polskich firm (mimo tego, że są droższe, ale są lepsze) - bo aktualnie budowa infrastruktury drogowej spowodowała o dziwo zapaść rentowności budownictwa w Polsce, plan Morawieckiego, obniżenie lub całkowite usunięcie podatków w sferze stoczniowej, odbudowywanie szlaku wodnego Odry. Powiedzcie mi, czemu wszyscy pie**olą, że działania PiSu powodują zapaść gospodarki, skoro NBP mówi, że będzie inaczej, jak również niezależne amerykańskie Banki i agencje Ratingowe mówią, że aktualny plan rozwoju Polski sprzyja powstawaniom nowych miejsc pracy i budowaniu Polskiego PKB?

Ti...........ch

2016-03-15, 22:47
Miviel napisał/a:

Niby mówią po polsku, ale naród jakby inny ;p



Kim ty dziewko jesteś, żeby oceniać kto jest narodem, a kto nie?

Naród jest podzielony przez naście lat napuszczania na siebie różnych przedstawicieli tegoż narodu i głupoty ludzi, którzy dają się tak manipulować.Proste.

Jaranie się pisem to pedalstwo, a po i nowoczesna to ciota i ch*j.

lesiot

2016-03-16, 12:38
Iluzja PKB... patologia wyda 500zł PKB wzrośnie 0,4.
Od wydawania socjalu gospodarka się nie rozwija i pod tym względem PKB jest ulomne.
Przed 89 mielIśmy takie kolorowe czasy wydawania z rozmachem socjalistycznym, niby fajnie, każdemu się należało i się kraj nawet budował, ale jak przyszły czasy wyrównania wartości pieniądza, to do tej pory niektórzy nie mogą się pozbierać i utyskują.
Takie to efekty państwa które zabiera jednym, by oddać nie promując pracy, a wręcz ją deprecjonując.

Siekul napisał/a:

aktualnie budowa infrastruktury drogowej spowodowała o dziwo zapaść rentowności budownictwa w Polsce


To kryzys na świecie (Chiny, Niemcy) tak się na nas odbił, a nie sama budowa autostrad.

Siekul napisał/a:

obniżenie lub całkowite usunięcie podatków w sferze stoczniowej


Zajebisty k***a interes... to samo co z górnictwem.
Restrukturyzować i porządek zrobić, poukładać finanse, wprowadzić ekonomię i przestać łożyć na bezużyteczne związki zawodowe, a nie sypać kasę do worka bez dna.
Dawanie z rozmachem kasy na nierentowne molochy to kolejny przykład powrotu do komuny... najgorsze co można zrobić.
To już było... jak się skończyło napisałem wyżej.

rozdawnictwo PiS = komuna

Pieniądze, żeby miały wartość muszą pracować, a nie służyć do zasypywania dziur.

Siekul

2016-03-16, 15:53
lesiot, Ja pie**ole, Lesiot. Jednym z głównych filarów wzrostu PKB jest właśnie wydawanie pieniędzy. Im więcej wydanych pieniędzy, tym większy PKB i lepszy i szybszy rozrost gospodarki. Poczytaj o tym.

Tak, nie sama budowa autostrad, ale na pewno nie kryzys Niemiec i Chin. Realizacja inwestycji drogowych (Polskich) przez zagraniczne spółki spowodowały kryzys w Polsce związany z budownictwem co odbiło się na reszcie. Wiesz czemu Unia nas tak obficie obdarowała pieniążkami na drogi? Bo mieli umowę z koalicją, że do ich budowy wykorzystają zachodnie firmy budowlane. Pieniądze się zwrócą. Nie w całości, ale zawsze w jakimś tam stopniu to napędza gospodarkę. Dojenie w nas kasy, żeby potem wykorzystywać swoje firmy do zbierania żniw.

Restrukturyzacja jest ważna, bo gdyby odbyła się kilka lat temu już teraz by zarabiała pieniądze, ale widzę, że dalej żyjesz w świecie, w którym to jakoś tak się dzieje, że pieniądze nagle się pojawiają. Najpierw trzeba wydać, a potem zgarnąć profity... to że poprzedni rząd robił to nieudolnie nie znaczy od razu, że tak jest wszędzie i jest to ogólnie pojęta prawda.

W szczególności stocznia Gdańska, jedna z największych w Europie.

lesiot

2016-03-16, 18:22
Nie wiem gdzie się czytać uczyłeś, ale właśnie napisałem, że PKB wzrośnie bo ludzie wydadzą pieniądze z 500+ (jakby nie było blisko 20 mld).
Tylko że taki wzrost PKB jest złudny, bo docelowo nie idzie ta kasa w rozwój czy w gospodarkę, a pieniądze z podatków są przejadane piszesz socjal.
Po drugie gdyby chociaż ta kasa wynikała z pracy to społeczny plus by był, a że bardziej opłaca się nie pracować lub na czarno pracować, to tylko pogarsza sytuacje.

Ludzie również więcej wydadzą w bankach i u ubezpieczycieli... od tego też PKB wzrasta, tylko wciąż bez korzyści dla gospodarki, bo tą nadwyżkę państwo zgarnie, żeby na socjal dać i przejedzenie.

A jak PiS chce pomoc stoczniom? Pokazali w grudniu na barburkę jakie idiotyczne pomysły mają...kupują swój węgiel od siebie, który i tak zostaje w tym samym miejscu i nic się z nim nie dzieje. BRAWO!!! A na stocznie to oprócz pakowania kasy nie zaproponowali akurat nic... czyli to samo co z górnikami.