18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rajdy...

Ramsey007 • 2013-01-02, 15:06
...a nie pie**olona piłka kopana!



Wiem, wiem... Też tak jechaliście z kuzynem, gdy śpieszyliście się na trening piłki halowej, a jechaliście na spóźnieniu, bo trzeba było ogolić nogi...

podgor5

2013-01-03, 11:27
Gouranga napisał/a:

Piłka ręczna, rugby to są sporty dla facetów, liczy się siła, zwinność, ogromna ilość kontaktu, zero pie**olonego mazgajenia



ta a piłka nożna to sport dla mazgajów. patrzysz przez pryzmat niektórych padliniarzy ktorzy przy minimalnym kontakcie symulują cięzkie kontuzje - to fakt, wk***iajace to jest opór. nikt tego nie lubi ale tak czasem się zdarza. jak się pobiją hokeiści i napie**alaja to dostają 5 minuta kary na ławce. jakby jeden piłkarz zaj***ł drugiemu podczas meczu toby dostał dyskwalifikacje na 10 meczów, wch*j wielka kare finansową i etykietkę 'piłkarskiego bandziora' . dlatego się nie biją, tylko prowokują rywali, no nie opłaca się to w ogóle bo 1/3 sezonu automatycznie z głowy.

Ramsey007 napisał/a:



Jaki mam pożytek z tych stadionów i euro jako PODATNIK?



a jaki ja mam pożytek z tych twoich torów wyścigowych?

Ramsey007 napisał/a:

Tak, tak... Bardzo męski sport ;)
Obrazek


hejtując kogoś za wygląd robisz z siebie debila, takim się człowiek rodzi i tyle. wklej swoja fote to sie pośmiejemy.

Ramsey007 napisał/a:


Tymczasem np. Tor Wyścigowy w Kielcach niszczeje, bo nie ma funduszy... A uwierzcie mi - tor miałby znacznie większy sens, niż dziesięć zasranych stadionów...

W Polsce buduje się też ch*jowe drogi, bo na lepsze NIE MA FUNDUSZY, zamyka się przedszkola, szpitali się nie wspiera (polecam poczytać o Dziecięcym Szpitalu na Prokocimiu w Krakowie, który zaczyna mieć coraz więcej problemów, bo USA przestało przysyłać kasę).

Acha! Banda debili uważająca, że co DERBY trzeba rozj***ć pół miasta, schlać mordę i terroryzować ludzi, którzy mają głęboko w dupie jakże "zacny" sport.



Tor w Kielcach niszczeje bo nie ma chętnych do modernizacji, pewnie wg Ciebie to za tę kasę wybudowano stadiony. ale prawda jest brutalniejsza, ten i inne tory niszczeją bo nie ma aż takiego zainteresowania i koniunktury aby je trzymac przy życiu.

Kwestia dróg to problem GDDKIA
Szpitale to NFZ
Przedszkola to kwestia chyba lokalnych władz albo prywatnych firm ktore otwieraja te placówki.

Ale do ch*ja pana jest budżet na to, na to i na to, jak gdzieś nie starcza na przychodnie albo szpital to wcale nie oznacza ze to dlatego że w Warszawie zbudowano stadion.

a banda debili latająca po krakowie z maczetami to już zjawisko zupełnie innego kalibru, nie ma nic wspólnego ze sportem. to patologia przestępcza którą nalezy tępić.

Ramsey007 napisał/a:


Świetnie k***a. Tyle kasy wyj***nej i nawet nie wyszliśmy z grupy... Który to już raz? Ale to nic!



twoim zdaniem wydaje się kasę dopiero jak są sukcesy czy najpierw się inwestuje aby te sukcesy przyszły? bo chyba popie**oliłeś kolejność. po to sie inwestuje w sport zeby później coś zyskać. idąc tym tropem po ch*j budować tor wyścigowy jak nie mamy w tym sporcie sukcesów? albo Małysz skończył karierę to można pozamykać skocznie.


włącz myślenie gościu



odbytpsa napisał/a:


Utożsamianie piłkarzy z pedałami jest śmieszne. Każdy z nich by ci naj***ł. Najlepiej wygodnie siedzieć za kierownicą i wmawiać sobie, że jest to zajebiste i że jest się zajebistym sportowcem, a w rzeczywistości dostawać zadyszki po przebiegnięciu 50 metrów



dokładnie, kazdy z tych typów przebiega w meczu minimum po 10 kilometrów i ma końskie zdrowie, kop w dupę piłkarskim butem i szybko by ramsey zmienił opinie o piłkarzach ze to miękkie płaczące pół-kobiety

bzyk1357

2013-01-06, 02:13
Haha,,, piwko za opis :D