18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rafał Pasierbek - Mistrz freestyl'u na motocyklu

kamcios1 • 2013-10-22, 23:47
Ktoś się podniecał jakimś niemcem na Beemce.Dziś prezentuję wam Rafała Pasierbka,który jest mistrzem na całym świecie w stuncie.



I wywiady:



rybax1

2013-10-23, 18:52
Z tym " jakimś niemcem" to trochę przesadziłeś ... Chris Pfeiffer to swojego rodzaju legenda a tamten filmik miał pokazać tylko to, że na turystyku tez da się pobawić w Stunt ;D . Fakt faktem większość użytkowników raczej nie kojarzy Rafała Pasierbka (Stunter13) bo niby skąd jeżeli się tym nie interesują a szkoda bo Stunt motocyklowy to naprawdę super "zabawa" :) . Nic tylko promować ten sport bo Polscy zawodnicy tacy jak $13 czy Korzeń to czołówka światowa. Kto chętny to wbijać na StuntGP 2014 do Bydgoszczy (Oczywiście na "pole namiotowe");D
PS. Sam trochę jeżdżę wcześniej Stunt rowerowy teraz przesiadka na Kawasaki 636 jak narazie amatorsko dla przyjemności. :D
Macie link do tegorocznych zawodów StuntGP 2013

tigerqaz

2013-10-23, 18:59
Ty wiesz akurat kto jest mistrzem freestyl'u ;D
Ten gość nie ma sobie równych, a jaką moc musiał ogarnąć...

Filemoon

2013-10-23, 21:46


Stunter 13 początki na 636

AnalTerror666

2013-10-23, 22:01
Ja się nim ekscytowałem. Choć w stuncie nie jeżdzę to jest dla mnie oczywiste, że ten koles ma motor do tego przystosowany, tamten miał motor przeprawowy, zapewne pan Pasierbek też by tak potrafił no ale jak narazie tego nie widziałem.
EDIT: Po opiniach innych użytkowników zdaje się, że ten niemiec to Chris Pfeiffer, koleś który jest owiany legendą. Myślę, że przy nim nawet ,,Stunter13" wymięka, ale oczywiście wielki szacunek dla niego bo jest niesamowity w tym co robi.

kamcios1

2013-10-23, 22:06
niemiec to niemiec,szacunku dla nich nie mam(specjalnie z małej)