18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radosna Tworczość członka społecznosci sadistica :D

RadzioC • 2013-03-30, 12:46
Przeglądając dzisiaj dysk natknąłem sie na filmik z czasów mojej młodości, fajnie sobie tak przypomniec po latach co sie za mlodego robiło. Rewelacji w umiejętnościach jakiejś nie ma ale moze zaciekawi was z racji ze filmik wlasny. Sorry za muzyke ale kiedys sie czego innego słuchało :D Głownej nie bedzie ale w poczekalni tez przyjemnie :D

Ps: ja to ten słoń na początku :D

Chicago

2013-03-30, 12:56
Bardzo elegancko! Jak długo wtedy ćwiczyłeś? I gdzie najlepiej uczyć się podstaw, jeśli zbytnio nie masz dostępu do sali? :)

RadzioC

2013-03-30, 13:03
No właśnie, pochodzę z małej miejscowosci wiec o sali nawet nie było mowy ale za to mialem stodołe :D i w ch*j siana najlepiej na nim cwiczyc jednak jest probem z wybiciem gdyz z siana poprostu sie nie da :D rozwiązanie było układanie na nim kilku tektur zeby mozna było sie z nich odbic nawet gdy spadało sie bania na nie to zbytnich obrażeń nie było :D . Kazdy jest w stanie zrobic salto w tył (jest duzo prostsze od tego w przód) najwazniejsze by przełamac strach wiec jak pare razy uda Ci sie przekrecic i spasc na nogi na sianie to na piaseczku bedzie CI duzo łatwiej podstawa to sie nie zawahać bo to jest bolesne :D .

bzyczeqq

2013-03-30, 13:21
Radawa Zalew niezapomniane chwile

i oczywiscie piwko lecii

stery_srh

2013-03-30, 13:40
Nie wierzę, że żaden nie pie**olnął na bańkę w trakcie tych zabaw. Jeżeli nie, to luz - ale jeżeli tak, to filmik jest ch*jowo zmontowany - jako członek społeczności sadistic, powinieneś wiedzieć, że takie sceny są najmilej widziane. ;-)
Ale ogólnie materiał spoko.

drdeath

2013-03-30, 13:44
Cwiczylem parkour tak jak ty z kumplami. Salta z kazdej skarpy w okolicy, wallflipy od kazdej rzeczy stojacej w pionie. Dzieny za przypomnienie starych czsów. PIWKO!!

Quaswerty

2013-03-30, 13:46
Rzeczywiście wygląda to na Zalew w Radawie, co roku jeżdżę tam na wakacje, czy to na zloty czy też po prostu popatrzeć na niunie grzejące się na piasku :D Ps. zajebiste tagi :szczerbaty:

Rafao

2013-03-30, 13:47
Za młodu? I ty uważasz że jesteś stary mając 25 lat? Weź człowieku nie denerwuj mnie... najlepsze lata dopiero przed Tobą.

Zl...........ny

2013-03-30, 13:48
Wieśniaki straszne, ale ważne że coś robiliście ;)

RadzioC

2013-03-30, 13:50
stery_srh napisał/a:

Nie wierzę, że żaden nie pie**olnął na bańkę w trakcie tych zabaw. Jeżeli nie, to luz - ale jeżeli tak, to filmik jest ch*jowo zmontowany - jako członek społeczności sadistic, powinieneś wiedzieć, że takie sceny są najmilej widziane. ;-)
Ale ogólnie materiał spoko.


Oj kolego gleb i upadków centralnie na głowe było masa jednak jeszcze wtedy nie czerpałem przyjemnosci z oglądania takich materiałow naszczescie sadistic naprowadził mnie na dobra droge :D

Rafao napisał/a:

Za młodu? I ty uważasz że jesteś stary mając 25 lat? Weź człowieku nie denerwuj mnie... najlepsze lata dopiero przed Tobą.

Nigdzie nie wspomniałem ze uważam ze jestem stary, za młodu czyli kilka lat wstecz (dokladnie 5 - dla mnie róznica miedzy 20 a 25 kolosalna - w sposobie myslenia oczywiscie) tak dla zrozumienia. A w wieku jestem chyba idealnym nie za stary nie za mlody :D

nata77

2013-03-30, 13:53
Fajny byles ;) jestes :)

RadzioC

2013-03-30, 13:53
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Wieśniaki straszne, ale ważne że coś robiliście ;)

Pokaż swoje foto Panie mieszczuchu :D

mateusz1310

2013-03-30, 13:56
Nie bądź taki skromny :D

vito

2013-03-30, 14:02
1:06 po cichu liczyłem, że jednak pie**olnie głową w ten beton :lol:

I_am_what_I_am

2013-03-30, 14:03
kojarzę miejsce, faktycznie musiało to być dawno ;) no i w 0:50 szczęście dopisało ;) nawet nuta może być, wszystko ok, piwko leci :P