18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radość w wiosce

Carti • 2022-08-04, 22:29

Komu mięcha ?!

feel_x

2022-08-04, 22:32
Dobry strzał. Mysle ze łeb krowy leząc obok dalej sie nie skapnąl co sie odpie**oliło :mrgreen:

lysymisio6969

2022-08-04, 22:39
niech mnie ekspert poprawi, wydaje mi się, że to ścinanie głowy krowie to odpowiednik naszego wróżenia z wosku czy inne takie tam zambbony

Mzimu

2022-08-04, 22:59
Jeden kulturalny ssak otoczony bydłem.

Yolanda

2022-08-04, 23:21
W wiosce krowie łeb obcięty
Cały plebs jest pie**olnięty
Skacze, krzyczy i też kwiczy
Dla każdego komplet zniczy.

BunkerMold

2022-08-04, 23:30
Wolę patrzeć jak se meksykańce łby ucinają

nowynick

2022-08-04, 23:42
BunkerMold napisał/a:

Wolę patrzeć jak se meksykańce łby ucinają



ja pie**olę, przecież to tylko mięso. Jak w macu, tyle że świeższe..

surojak

2022-08-05, 00:44
Humanitarne zabicie zwierza, a nie to co u "nas w demokracji" mielenie żywych kurczaczków w maszynce do mięsa" Czy te sk***iałe "rytualne w p*zde "koszerne"

Carti

2022-08-05, 00:54
lysymisio6969 napisał/a:

niech mnie ekspert poprawi, wydaje mi się, że to ścinanie głowy krowie to odpowiednik naszego wróżenia z wosku czy inne takie tam zambbony



Festiwal bogini Gadhimai w Nepalu odbywa się co 5 lat, jest najbardziej brutalnym wydarzeniem religijnym na świecie.
W 2009 roku zginęło 500 tysięcy bawołów, kóz, świń czy kur, w 2014 liczba ta była mniejsza o połowę.


Saika

2022-08-05, 00:57
Pomijając skaczącą gawiedź, to chyba jedna z najbardziej humanitarnych opcji uboju zwierzaka. Druga opcja to właśnie chyba bezpośredni strzał w mózg.
Dla tych co uważają że mięsko rośne na półkach w marketach, proponuję kilka filmików z ubojni, gdzieś nawet całą składanka była.
Swoją drogą, niby wszystko wygląda jak z kraju 3 świata... Tyle że nie każdego było by stać na takie telefony nawet w PL. [ Przynajmniej takie wrażenie odnoszę, aczkolwiek może przesadzam. ]

pochminick

2022-08-05, 05:37
Saika napisał/a:


Swoją drogą, niby wszystko wygląda jak z kraju 3 świata... Tyle że nie każdego było by stać na takie telefony nawet w PL. [ Przynajmniej takie wrażenie odnoszę, aczkolwiek może przesadzam. ]



Ostatnio kupowałem szkło na swojego smartfona. W sklepie nie wiedzieli jaki to model - bo wszystkie te gówna wyglądają tak samo.
Chcesz powiedzieć, że z półsekundowej migawki na filmiku rozpoznajesz klasę telefonu?


PsikutaBezS

2022-08-05, 13:31
Krew zmarnowali. Dlatego u nich zawsze będzie głód i bieda.

ratford

2022-08-05, 15:21
pochminick napisał/a:

Ostatnio kupowałem szkło na swojego smartfona. W sklepie nie wiedzieli jaki to model - bo wszystkie te gówna wyglądają tak samo.
Chcesz powiedzieć, że z półsekundowej migawki na filmiku rozpoznajesz klasę telefonu?



Raczej chciał powiedzieć, że wszyscy tam mają smartfony. Mnie na przykład nie stać na takiego smartfona, ale ja jestem specyficznym typem człowieka, w niektórych kręgach stereotypowo określany marginesem.

Poopatulony

2022-08-05, 16:08
feel_x napisał/a:

Dobry strzał. Mysle ze łeb krowy leząc obok dalej sie nie skapnąl co sie odpie**oliło



Jak od razu nie straci przytomności to chyba do minuty może jeszcze ruszać oczami. Gdzieś słyszałem powiedzenie że ucięta głowa potrafi jeszcze ugryźć. Ciekawe czemu karaluchy dalej żyją bez głowy, a umierają z głodu. xD