18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radni przeciw gender

smagal • 2014-01-10, 12:26
Pomimo ogłupiania społeczeństwa przez telewizję, znajdują się jeszcze ludzie samodzielnie i racjonalnie myślący. Nie spodziewałbym się tego jednak po politykach - otóż radni powiatu jaworskiego wystosowali taki oto list:



A wszystkim, którzy bronią tej 'ideologii' i jednocześnie zakłamują rzeczywistość mówiąc, że to księża wymyślili sobie temat zastępczy - soczysty wielki murzyński ch*j w dupę :banany:

~Velture

2014-01-10, 12:54
Prawidłowo. Nie będzie ułamek promila społeczeństwa narzucał swoich ideologii.

BongMan

2014-01-10, 13:18
Ten, kto pierwszy zaczął o tym pie**olić i to popularyzować, powinien zostać skazany i zamknięty za sianie fermentu i działanie na szkodę kraju.

smagal

2014-01-10, 13:31
BongMan ale o czym Ty w ogóle mówisz?
to przyszło do ojropy z USA, jest propagowane przez UE i dlatego u nas to też 'musi' wejść.
wszystko zmierza do tego aby tradycyjna rodzina przestała istnieć.

cys23

2014-01-10, 13:32
Jakie gender, jaka ideologia...Pedalstwo, k***a! Nazywajmy rzeczy po imieniu...

McMenel

2014-01-10, 14:17
Echh widać iż i w gminach są debile. Cóż potwierdza to założenie iż demokracja odzwierciedla mądrość społeczeństwa.
Dla niekumatych. Im debilniejsze społeczeństwo tym debilniejsi politycy.

smagal

2014-01-10, 15:30
McMenel sugerujesz, że takie pismo jest debilne?
Współczuje Twoim rodzicom a najbardziej Twoim dzieciom - jeśli będziesz je miał. Ale z takim myśleniem lepiej jakbyś nie miał.

KlinikaAborcyjna

2014-01-10, 15:58
Bardzo niepokojące jest to że uzależnia się przyznawanie środków unijnych od promowania ideologii gender , k***a do czego to doszło jak nie popierasz popie**oleńców to zero kasy na inwestycje ?
No nie no k***a ja chyba śnię ?

mare30ks

2014-01-10, 16:08
jak widze dla radnych najwazniejsza sprawa wagi panstwoej jest rozkrecanie medialnej karuzeli wokol jakis pedalow czy innej patologi, nie wazne ze kraj sie wali, jest rozkradany przez j***nych zlodziei. najwazniejsze to walka z gender o ktorym 90% ludzi nie wiedzialo do czasu az ze 2 miesiace temu tv znalazla sobie nowy temat zastepczy zeby tylko nie mowic o burdelu panujacym w kraju

Dalione

2014-01-10, 16:11
Co to k***a jest to gender!!? Słyszę o tym cały czas, a nie zagłębiałem się w to za bardzo, mógłby ktoś to opisać w jednym krótkim zdaniu?

RoHunter

2014-01-10, 16:16
Ja się urodziłem królikiem w ciele człowieka. Już zmieniam płeć na "królik", a może mi inny dowód dadzą jakiś "króliczy"?

!Timon

2014-01-10, 16:17
Zanim się to rozlezie - nie można zejść do poziomu lewactwa i używać nieprawidłowych sformułowań.

Nie ma czegoś takiego jak "ideologia gender" - "gender" to dział socjologii zajmujący się badaniem płci i zjawisk społecznych z nią związanych i ról jej przypisanych.
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) definiuje gender jako stworzone przez społeczeństwo role, zachowania, aktywności i atrybuty, jakie dane społeczeństwo uznaje za odpowiednie dla mężczyzn i kobiet.

Jak to ktoś ładnie napisał: zboczeńcy to po prostu zboczeńcy a nie "ideolodzy gender". Zboczeńcy z r*chaczy palikota szukali jakiegoś chwytnego hasełka dla swoich wynaturzeń więc oni pierwsi zaczęli używać takiego określenia.

fylypsky

2014-01-10, 16:20
Tyle trąbicie o tym gender, że chyba w końcu przeczytam co to jest :|

Skyperian

2014-01-10, 16:27
Jaranie się gender to pedalstwo, a genderyści to pedały i ch*je.