18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radio Wolna Europa

wzl00 • 2013-02-02, 17:55
Klip do utworu „Radio Wolna Europa" z najnowszej płyty Slums Attack, „CNO2".



Jest to drugi taki projekt w Polsce i moim zdaniem wart uwagi ;]

W utworze występują: Peja, DeFuckTo (Czechy), Azyl (Niemcy), Sniper (Litwa), Clementino (Włochy), R-MC i Loo (Belgia), Shazaam (Szwecja), Hijack (UK) oraz Gandzior

Nie wiem jak wy ale ja wole takie jednoczenie europejczyków niż sposoby które proponują nam Ci z bruksellandu ;]

Beria1

2013-02-03, 11:44
Wszystko ok gdyby nie ten ryj Peji i jego głos bez mutacji.

Kadoon

2013-02-03, 14:36
Haters gonna hate

chomik_polish

2013-02-03, 15:02
Jak na angola to jakąś ciemną karnacje ma gościu...

Wilku220

2013-02-03, 15:44
Beria1 napisał/a:

Wszystko ok gdyby nie ten ryj Peji i jego głos bez mutacji.



Jak Ty przejdziesz mutację, to będziesz mógł pokazać na co Cie stać.

No tak to jest z naszym HH. Cała Polska scena HH stoi na wysokim poziomie, ale mało kto to dostrzega. Warto dodać, ze goście w tym kawałku to nie jacyś zagraniczni gracze z podziemia, tylko goście z pierwszej ligi. Mało kto ma taką pozycję w europejskim HH, żeby nagrać taki kawałek z takimi gośćmi ( z niektórymi nagrywał już wcześniej). Ponadto, żeby ściągnąć do PL artystów ze Stanów, takiego formatu jak ONYX, Jeru de Daaja czy Masta Ace i dograć ich do płyty. Żeby robić taki rzeczy, nie można być bezzębnym idiotom spod bloku. Peja to naprawdę ogarnięty koleś, a ma taki a nie inny wizerunek, ponieważ ma w dupie to co ktoś o nim myśli. Zauważcie, że osoby które po nim jeżdżą, wiedzą tyle ile powiedział mi TVN.

DamianH

2013-02-03, 16:17
Wilku220 napisał/a:



Jak Ty przejdziesz mutację, to będziesz mógł pokazać na co Cie stać.

No tak to jest z naszym HH. Cała Polska scena HH stoi na wysokim poziomie, ale mało kto to dostrzega. Warto dodać, ze goście w tym kawałku to nie jacyś zagraniczni gracze z podziemia, tylko goście z pierwszej ligi. Mało kto ma taką pozycję w europejskim HH, żeby nagrać taki kawałek z takimi gośćmi ( z niektórymi nagrywał już wcześniej). Ponadto, żeby ściągnąć do PL artystów ze Stanów, takiego formatu jak ONYX, Jeru de Daaja czy Masta Ace i dograć ich do płyty. Żeby robić taki rzeczy, nie można być bezzębnym idiotom spod bloku. Peja to naprawdę ogarnięty koleś, a ma taki a nie inny wizerunek, ponieważ ma w dupie to co ktoś o nim myśli. Zauważcie, że osoby które po nim jeżdżą, wiedzą tyle ile powiedział mi TVN.




Mało kto to dostrzega, bo dla większości społeczeństwa to nie do przyjęcia, że człowiek, którym pogardzano, który nie miał żadnego startu, zaszedł wyżej od nich, wykształconych dzieciaków z "dobrych domów". Że teraz wozi się dobrymi furami, na jego ścianach wiszą platyny, a co najgorsze- nadal wspiera swoich prawdziwych ziomków z dawnych lat, znaczy się nie jest cynikiem, jak większość tych bezpodstawnie hejtujących go p*zdeczek. Zawsze wypomną mu ZG, że facetowi raz puściły nerwy- przecież powinien zachować się w ich stylu- sp***olić na backstage, zadzwonić do domku i się wypłakać.

I tak osobiście- strasznym jest fakt, że pluje się w tym kraju na człowieka z takim albumem jak Reedukacja, mówi się o jego biedzie umysłowej, a jednocześnie zachwyca się ultra-ambitnymi utworami o tym, jak panienka nie może się zebrać do kupy, myśląc o facecie, który ma ją w dupie.

B-B

2013-02-03, 17:28
DamianH napisał/a:




Mało kto to dostrzega, bo dla większości społeczeństwa to nie do przyjęcia, że człowiek, którym pogardzano, który nie miał żadnego startu, zaszedł wyżej od nich, wykształconych dzieciaków z "dobrych domów". Że teraz wozi się dobrymi furami, na jego ścianach wiszą platyny, a co najgorsze- nadal wspiera swoich prawdziwych ziomków z dawnych lat, znaczy się nie jest cynikiem, jak większość tych bezpodstawnie hejtujących go p*zdeczek. Zawsze wypomną mu ZG, że facetowi raz puściły nerwy- przecież powinien zachować się w ich stylu- sp***olić na backstage, zadzwonić do domku i się wypłakać.

I tak osobiście- strasznym jest fakt, że pluje się w tym kraju na człowieka z takim albumem jak Reedukacja, mówi się o jego biedzie umysłowej, a jednocześnie zachwyca się ultra-ambitnymi utworami o tym, jak panienka nie może się zebrać do kupy, myśląc o facecie, który ma ją w dupie.



A widziałeś tu wyżej jakikolwiek post o wpadce Rycha na koncercie ?
Chodzi o sam rap a niestety Rysiek swoim rapem trafia raczej w niziny. Wszystko fajnie, wybił się, ma platyny i jest znany i zajebiście tylko że nadal jego styl rymowania jest siłowy. Nie oceniam (przynajmniej się staram) wykonawców po tym co robią w życiu prywatnym, w dupie to mam.
I bzdurą jest że nagrał z pierwszą ligą. A ONYX czy Masta Ace to już stare dzieje i nie jest sztuką kogoś takiego zaprosić. Przecież MC Hammer też miał grać w Polsce tylko się bilety nie sprzedały.
Co do fur to Rysiek jeździ a raczej go wożą 10 letnim Mitsubishi Carisma i nie ma prawka bo kombinował z wojskiem ;)
Swoje zrobił ale czołówką naszej sceny bym go nie nazywał.

Haters gonna hate.

2013-02-06, 10:44
Cytat:

wiedzą tyle ile powiedział mi TVN.



Ty jesteś pewnie ziomem Rysia więc wiesz lepiej.