18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radio Maryja vs Gry Komputerowe

Masterro • 2012-09-12, 17:40
Kilka słów na temat umowy licencyjnej a.k.a. cyrografu



A czy twoje dziecko oddało już swoja duszę ?? :samoboj:

Galu87

2012-09-12, 19:43
Kurde muszę chyba zacząć czytać te umowy, bo boję się że przyjdzie diabeł i zje moją dusze :(

Najlepszy_na_świecie

2012-09-12, 19:49
Jejkob napisał/a:

Ale ludzie to mają nasrane od tego kościoła.... oj mają :lodowka:



A wiesz, ja wiele razy byłem w kościele i nigdy takich rzeczy nie słyszałem. Zaraz usłyszę, że jestem jakiś upośledzony, bo chcę wierzyć w to, że coś jest oprócz nas i wg większości ślepo akceptuję to co mówi kościół. Historia pokazała tysiące razy, że kościół nie miał racji, więc człowiek sam powinien decydować, bo po to ma rozum. Niestety dla większości obowiązuje zasada:

wierzysz w coś = jesteś ciemną masą i łykasz wszystko

Gość nie ma pokolei i to widać, ale idąc Twoim tokiem rozumowania to jeśli on nienormalny, to inni też. Przyjmując tę samą zasadę to jeśli gość jest np. z Poznania, to wszyscy w Poznaniu tacy jak on.

W Polsce jest teraz moda na "bycie oświeconym", bo my zawsze do tyłu. Ale jakby Ci wszyscy naprawdę byli tacy "oświeceni", to by wiedzieli, że innych się nie obraża, choćby wierzyli w asfalt.

A tak przy okazji to śmiejecie się z tych babć i dziadków, a te jak ich określacie "moherki" (choć większość napisze przez CH), mają więcej kasy od Was i jeszcze się nią dzielą z wodzem. To chyba jednak nie tacy głupi, co?

Fajne, to niedługo jak się pójdzie do kościoła, to będzie się hipsterem.

PS.

Dlaczego w internecie jak napiszę, że lubię kościół to mnie zbluzgają, a w realnym życiu nie? :) Chyba wszyscy znamy odpowiedź.

Mój post nie ma na celu nikogo obrażać. Ja tylko patrzę na to rozsądnie. Każdy ma prawo widzieć diabła nawet w pralce i nic mi do tego.

Darkstep

2012-09-12, 20:12
Czytajcie lepiej warunki umowy programów od Apple :D


Sarkos

2012-09-12, 20:34
Najlepszy_na_świecie napisał/a:



A wiesz, ja wiele razy byłem w kościele i nigdy takich rzeczy nie słyszałem. Zaraz usłyszę, że jestem jakiś upośledzony, bo chcę wierzyć w to, że coś jest oprócz nas i wg większości ślepo akceptuję to co mówi kościół. Historia pokazała tysiące razy, że kościół nie miał racji, więc człowiek sam powinien decydować, bo po to ma rozum. Niestety dla większości obowiązuje zasada:

wierzysz w coś = jesteś ciemną masą i łykasz wszystko

Gość nie ma pokolei i to widać, ale idąc Twoim tokiem rozumowania to jeśli on nienormalny, to inni też. Przyjmując tę samą zasadę to jeśli gość jest np. z Poznania, to wszyscy w Poznaniu tacy jak on.

W Polsce jest teraz moda na "bycie oświeconym", bo my zawsze do tyłu. Ale jakby Ci wszyscy naprawdę byli tacy "oświeceni", to by wiedzieli, że innych się nie obraża, choćby wierzyli w asfalt.

A tak przy okazji to śmiejecie się z tych babć i dziadków, a te jak ich określacie "moherki" (choć większość napisze przez CH), mają więcej kasy od Was i jeszcze się nią dzielą z wodzem. To chyba jednak nie tacy głupi, co?

Fajne, to niedługo jak się pójdzie do kościoła, to będzie się hipsterem.

PS.

Dlaczego w internecie jak napiszę, że lubię kościół to mnie zbluzgają, a w realnym życiu nie? :) Chyba wszyscy znamy odpowiedź.

Mój post nie ma na celu nikogo obrażać. Ja tylko patrzę na to rozsądnie. Każdy ma prawo widzieć diabła nawet w pralce i nic mi do tego.


Widzisz, jesteś katolikiem, więc wszystko jest ok. Co innego gdybyś był katolem/oszołomem/fanatykiem.

K-...........an

2012-09-12, 20:56
Moje oddawanie duszy się nie liczy, bo mam piraty i nie rejestruje ich w internecie :D

solteck

2012-09-12, 21:06
aveyron napisał/a:


Ja tam oddałem.. w ch*j razy :dead:


Prostytutka

ArkaSzatana

2012-09-12, 21:26
"Mam dwie córki, i dużo przebywam z młodzieżą..."
k***a, ksiądz !

DisHonoreD

2012-09-12, 21:31
ja zginełem Bóg mnie nie odrodził, za to programisci zrobili mi Check Pointy

marian1342

2012-09-12, 21:44
ale oni robią wodę z mózgu..

:-D

hycel

2012-09-12, 21:47
k***a, aż przeczytam jak będę coś instalował.

robson101

2012-09-12, 22:01
jeny no dlaczego ci ludzie tak pi..dolą ?

kermicik

2012-09-13, 04:05
wode z mozgu to roba wlasnie gry, sam naduzywalem i wyksztalcenie nie zdobylem teraz na kasie siedze w tesco

ankeusz

2012-09-13, 11:09
Zawsze dziewica? Nawet po porodzie? :amused: