18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radio Maryja: Słuchaczka oddaje swój samochód księżulkowi

Manian • 2011-05-20, 08:57
może by tam tak zacząć pracować ... :roll:

Veetoo

2011-05-20, 20:43
Jej własność ch*j wam do tego co z nią robi.

ZeD

2011-05-20, 22:39
"Jej własność ch*j wam do tego co z nią robi."
k***a jak wy uważacie że to normalne to albo ze mną jest coś nie tak albo z wami..

CycuZL

2011-05-21, 00:25
i mogłaby jeszcze cnote oddać za darmo na starość księzulkowi To by jej sie w dupie nie poprzewracało!!

wadeo

2011-05-21, 01:10
i h*j a ja popieram oddała grata zeby pojechali imprezowac na woodstoku

kuber89

2011-05-21, 07:59
i tu brakuje wujka Adolfa.

MyBijaCZ

2011-05-21, 08:26
WhiteAngel napisał/a:

no ja jebe...
o ch*j wam chodzi? przecież to samochód tej babci i niech sobie go oddaje komu chce, zarobiła/dostała go jest jej, może go dać komu zechce. Wiecie co bardziej wk***ia od takich ludzi? ludzie którzy rządzą czyimiś majątkami i pie**olenie że mógłby oddać na biedne dzieci na afryke na tybet zamiast w tym przypadku na kosciół. Nie twoje to nie oceniaj. Jak ci tak zależy to oddaj swój samochód na wielodzietne rodziny.






Kościoł ma więcej kasy jak my wszyscy na tym sadolu....
Na ch*j wykupują ziemie za grosze a potem je sprzedają, na ch*j czepiają się polityki??

Tak to się zaczęło, że teraz każde grubsza sytuacja w kościele, nawet to oddanie samochodu wygląda w taki sposób że dostają opie**ol od internautów....

I dobrze...

czarnylelo

2011-05-21, 14:09
@Whiteangel

Wiesz o co chodzi? Że przekazując taki samochód na cele dobroczynne wiemy że pójdzie na cele dobroczynne. Pewnie, komu robi różnice że pie**olona mafia kleru ma wszystko, a przez takie stare k***y dostają jeszcze więcej czując sie bogami a nie powiernikami wymyślonego boga na ziemi.
Czemu sie tak unosze?
Bo przez takie popie**olone społeczeństwo pokroju Whiteangel mamy to co mamy. Tragedie w TV gdzie sąsiad zaj***ł rodzine ale w bloku nikt nic nie wie bo sie nie wpierdziela w nie swoje sprawy itd itp..


dizzydom

2011-05-21, 15:27
Japie**olę, w jakim ja mieście mieszkam - baba z tego samego miasta co ja. :idzwch*j: :ok***a: :plzdie: :homer:

KasHer

2011-05-21, 20:37
@czarnylelo
Jestem agnostykiem, kosciol katolicki nie jest instytucja z ktora czuje jakiekolwiek wiezi i wlasnie dlatego wali mnie co oni robia, jak uzyskuja swoje srodki (w granicach prawa), wali mnie kto ich wspiera i dlaczego. Panstwo oczywiscie w zaden sposob nie powinno ich wspierac, ale rowniez nie dzialac przeciwko. W tym wypadku jakas babcia chciala wspomoc jakiegos goscia. Jej sprawa i nie wiem na ch*j sie oburzasz i wmawiasz komus ze to przez niego sa dzieci w blokach bite (k***a jeszcze susze w Ugandzie tez liberalizm wywowal!). ch*j mnie obchodzi ze ktos sie czuje bogiem, poniewaz nie jest moim bogiem. Prezes coca-coli pewnie tez sie tak czuje i ch*j mu w dupe. Czeste oburzenia ze strony ateistow i agnostykow na to co robi ze swoimi wewnetrznymi sprawami kk uwazam za nieporozumienie, poniewaz nie jest to ich instytucja.

WhiteAngel

2011-05-22, 22:26
czarnylelo napisał/a:

@Whiteangel

Wiesz o co chodzi? Że przekazując taki samochód na cele dobroczynne wiemy że pójdzie na cele dobroczynne. Pewnie, komu robi różnice że pie**olona mafia kleru ma wszystko, a przez takie stare k***y dostają jeszcze więcej czując sie bogami a nie powiernikami wymyślonego boga na ziemi.
Czemu sie tak unosze?
Bo przez takie popie**olone społeczeństwo pokroju Whiteangel mamy to co mamy. Tragedie w TV gdzie sąsiad zaj***ł rodzine ale w bloku nikt nic nie wie bo sie nie wpierdziela w nie swoje sprawy itd itp..


Widać drogi czarnylelo, że nie zrozumiałeś mojego postu. Nie poparłem w nim kościół, lecz ganiłem społeczeństwo, które wpie**ala się w czyjś majątek. I proszę nie mów że jestem popie**olony, bo wmawiasz sobię, że wyznaję pogląd przeciwstawny do twojego. Społeczenstwo jest głupie. Sam kolega kiedyś opowiadał, że był na pielgrzymce do częstochowy i zbierał kasę, że jest wysłannikiem Ducha Świętego, a głupie baby zadowolone, że teraz bóg je zbawi dawały po 50,100zł. Ludzie się modlili pod częstochową, a on j***ł z kolegami wódę pod Tesco. Na szczęscie już pokolenie kościoła wymiera i żyć będą ludzie rozważni jak ja czy ty. I właśnie tych czasów nie mogę się doczekać. Aha i potrenuj czytanie ze zrozumieniem i zanim napiszesz posta i nazwiesz mnie popie**olonym to wyluzuj i przeczytaj dokładnie co napisałem.

I mam wyj***ne na ludzi niech się pozabijają na wzajem