18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Radia TOKfm i feminazistek poranne słuchanie

Zawulon • 2014-01-02, 11:16
Dawno temu zdarzało mi się czasem machnąć felieton, dziś ogranicza się to do kilku zdań komentarza przy piwku względnie na twarzoksiążce, niemniej jednak dziś skrobnęło mi się na szybko coś co może Wam sadole przypaść do gustu. Jeśli nie, to tradycyjnie - mam na Was wyj***ne 8-)

Jestem politycznym masochistą, pomijając wypociny red.Szumlewicza, niebywale zatwardziałego postkomucha, bombarduje swój biedny mózg także innymi czerwonymi mediami. Codzień rano, robiąc śniadanie słucham TOKfm, ( jeśli ktoś nie wie z czym to się je: to jeśli włączysz to radio a nie leci audycja o feminizmie, homofobii, tolerancji, dobrodziejstwach unii lub multikulti to niechybnie jest to reklama) tym razem dla urozmaicenia, feministka opowiada o dyskryminacji kobiet. Słyszę pierwsze dwa słowa, ironiczny uśmieszek wstępuje na moją twarz. I tak skończę tylko kroić marchew (męskie zajęcie!) i wyłączę to w cholerę, po co się denerwować. Ale nie... Już w drugim zdaniu słyszę, że to nikt inny a właśnie język Polski dyskryminuje kobiety, a My! My, ciemny naród zamiast zmienić ten tradycyjny (wg. słownika feministek tradycyjny = opresyjny) rynsztok pełen męskich końcówek, TRWAMy w nietolerancji i szowinizmie... Posłanka która natarczywie żąda być nazywaną posłem - uwaga - podświadomie pragnie nobilitacji jaką jest męska końcówka słowa poseł w tym ciemnym języku! Oczywiście remedium na taki szowinistyczny stan rzeczy jest... gruntowna zmiana języka Polskiego i wyzucie go z dyskryminacji... dziękuję Ci kochane, kuchenne radyjko, od dziś już wiem, że to nie moja wina, że jestem rasistą, ksenofobem i męską bestią - to wina języka naszych dziadów.

ps. Niechybnie brak euro i meczetów również wpływa na nasz poziom szowinizmu, muslimy za euro zawsze szanują kobiety - to powszechnie znany fakt :samoboj:

Krótka, nie edytowana, machnięta na szybko notka, źródło własne, enjoy :kupa:

sidian

2014-01-02, 22:51
I powtarzam w koło Macieju, że zamiast dorabiać skretyniałe końcówki jak łanka czy lożka wystarczy poczekać troszkę, aż się kobiety ułożą na stanowiskach i wtedy doktor, poseł, socjolog czy pedagog będzie miał rodzaj męski tak samo jak stół. Przecież stół też jest rodzaju męskiego, a ch*ja jakoś nie widać (chyba że macie jakieś inne stoły, a ja o czymś nie wiem).

lathiel

2014-01-02, 23:16
Proponuje sprzedać wszystkie zagorzałe feministki arabom

77th

2014-01-02, 23:37
Autobus prowadzi kierownica.

Od razu brzmi mniej opresyjnie.

606

2014-01-02, 23:44
Nic nie szkodzi kobietom tak jak feministki.

ca...........q1

2014-01-03, 00:04
feminizm - ból dupy spowodowany brakiem ch*ja

Splifcior

2014-01-03, 01:56
Bardzo fajne spojrzenie na lewakowanie, tylko po co sie tym katujesz? Ja nie moge słuchać tego lewackiego pie**olenia i szlag mnie trafia po paru minutach.

KirTh

2014-01-03, 02:19
W dupach się k***a poprzewracało. Kiedyś każda kobieta wiedziała gdzie jej miejsce. Jak coś odpie**alała to od męża\ojca dostała w papę. A teraz wywalczyły sobie "równouprawnienie". I w ten oto sposób został rozj***ny porządek i równowaga w naturze...

LucaBrasi

2014-01-03, 09:55
Mimo, że generalnie mam podobne zdanie do twojego, widzę tu klasyczne maksymalne spięcie dupy. Mogłeś napisać coś bardziej merytorycznego. Chętnie przeczytałbym coś o żeńskich końcówkach bo trzeba przyznać, że język polski jest wybitnie do nich nieprzystosowany. Ty, oczywiście, nawet przy takim temacie, musiałeś wszystkim dookoła wcisnąć w mordę islam, rasizm, ksenofobię, meczety, euro.... zapomniałeś o gazecie wyborczej i tvn :D

To trochę takie kąpanie się we własnym gównie, byle jaki temat i z miejsca szybkie wrzucenie kilku chwytliwych hasełek. Jaki jest efekt efekt? "j***ć feministki", "fajne spojrzenie na lewakowanie" itd. :D
Takie trochę kółeczko wzajemnej adoracji się zrobiło a szkoda bo temat ciekawy.


"Język polski dyskryminuje kobiety" jest trochę w tym prawdy. Temat interesujący i myślę, że można by trochę inaczej zamknąć mordę feministkom niż robieniem z siebie wielkiej ofiary lewackiej propagandy. Takim automatycznym spięciem pośladów na słowo "feministki" zrobiłeś kilka słow komentarza bardziej na frondę niż na sadistic ;)

Zawulon

2014-01-03, 11:53
@LucaBrasi: Źle wyczuwasz, podszedłem do tematu z uśmiechem, nad samym tekstem wiele nie myślałem, skończyłem kroić wspomnianą marchewkę, umyłem ręce i napisałem go w 3 minuty. Wrzuciłem na twarzoksiążkę i pomyślałem sobie, a co tam, wrzucę i tu. Prostota napisanego tekstu sugeruje, że to ja coś jak to ująłeś "powsadzałem" - nie "wsadziłem" nic, bohaterka audycji zahaczała o co się dało a mnie nie chciało się wszystkiego opisywać.

A jedyna wina języka polskiego jest taka, że jest bardziej złożony niż języki germańskie.

anetamineta

2014-01-03, 12:12
Jedyną metodą na leczenie feministek z łaciny ,,feministis,, jest penis.Mianowicie wkładamy takiego penisa do jamy ustnej ciężko chorej kobiety.Pamietajmy ze pod żadnym pozorem nie wolno nam go wyciagać,wyciagamy tylko w tedy kiedy pacjentka juz płacze badz nie może oddychać,oraz gdy zanikną jej funkcje życiowe.