18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rada europy głosuje na temat wprowadzenia prawa szariatu.

Przyczajonykangur • 2017-03-09, 00:41
Rada Europejska głosowała na temat, wprowadzenia prawa szariatu bądź jego elementów. Na początku nie chciałem wierzyć więc postarałem się zweryfikować te informacje i w istocie można znaleźć informacje na ten temat. W filmie streszczenie gdyby się nie chciało szukać głębiej. Materiał długi lecz w pierwszych minutach można się zorientować w temacie.


W opisie filmu można znaleźć linki ds bardziej poważanych źródeł.
Proszę o niewrzucanie tego do działu polityka. Gdyż moim zdaniem jest to dość istotne.

GT...........19

2017-03-09, 01:48
Ludzie! Tak nie może być to jest po prostu szok. Przychodzi bydło i odbiera nam ziemie ,narzuca swoje prawa itd co to ma być? Kim my jesteśmy? Chcecie stracić wszystko i żyć z dziczą która będzie gwałciła i mordowała wasze rodziny? Nie dajmy się! Wyjdźmy w końcu , bo ja sam jeden to co najwyżej mogę pałą w łeb wyłapać...

TT4

2017-03-09, 06:18
Dobrze gada. Piwo

BKKWK

2017-03-14, 12:01
Z kolei dzisiaj w radiu usłyszałem, że Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej orzekł, że pracodawcy mają prawo zakazać pracownikom noszenia symboli religijnych, a także politycznych i filozoficznych. Czyli jednak coś dobrego też się dzieje.