18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rach ciach i Husar w piach

hetman66 • 2010-10-03, 03:13


Ostatnia szarża ;-)

czajer

2010-10-03, 09:22
Fragment rosyjskiego filmu "1612" - było głośno o nim swego czasu. Wydarzeń historycznych w nim tyle, co w Wiedźminie, dużo urwanych głów i kończyn, dużo trupów (ale tylko Polaków - Rosjanie prawie (czy nawet wcale - nie pamiętam, rok temu oglądałem) nie giną) i trochę nielogicznych akcji. Przyjemnie się ogląda, mimo antypolskich akcentów. Podszyte nutką fantasy. Sorr, że sadistic.pl poj***ł mi się z filmweb.pl...

NR...........er

2010-10-03, 10:24
No dobór naturalny. Debile co szarżują na wroga zawsze giną pierwsi. Niestety nie wszyscy co było widać pod krzyżem...

Ketan

2010-10-03, 21:20
Film cienki jak barszcz. Ot co.

hetman66

2010-10-03, 23:00
czajer napisał/a:

Fragment rosyjskiego filmu "1612" - było głośno o nim swego czasu. Wydarzeń historycznych w nim tyle, co w Wiedźminie, dużo urwanych głów i kończyn, dużo trupów (ale tylko Polaków - Rosjanie prawie (czy nawet wcale - nie pamiętam, rok temu oglądałem) nie giną) i trochę nielogicznych akcji. Przyjemnie się ogląda, mimo antypolskich akcentów. Podszyte nutką fantasy. Sorr, że sadistic.pl poj***ł mi się z filmweb.pl...



Da zgadzam sie z toba w 100% ;-) W filmie byliśmy tylko ścierwem do zabijania :roll:

NRiver napisał/a:

No dobór naturalny. Debile co szarżują na wroga zawsze giną pierwsi. Niestety nie wszyscy co było widać pod krzyżem...



Nie ujął bym tak tego... Ale z krzyżem sie zgodze ;-)

Ketan napisał/a:

Film cienki jak barszcz. Ot co.



Niestety czekałem na niego ponad rok... sam niewiem czego sie spodziewałem :facepalm:

ku...........ek

2010-10-04, 00:34
Wniosek z tego taki, że do tej pory Rosjanie nie mogą darować Polakom, że jako jedyni w historii zdołaliśmy zdobyć Moskwę ;)

Divianes

2010-10-04, 23:37
Miałem podobną zabawkę kiedyś tyle że nie na czarny proch i nie z metalu :mrgreen: Powiem szczerze że gdyby tylko ten łańcuch (drut) między połówkami był bardziej zaostrzony to by cięło równiuteńko. A za flaczki jest i piwko

tashi

2010-10-05, 10:38
CO to k***a jest? HUSARIA szarżująca w brame? no ja pie**ole. Co za badziew.

Shadow

2010-10-05, 10:50
Husaria nie dość, że z tymi popieprzonymi skrzydełkami, które defakto nigdy nie miały miejsca to jeszcze z szabelkami.... to była ciężka jazda i używali kopii, raczej nikt by się nie odważył ciężką jazdą szarżować bramy... pomysł z dupy.

yava1111

2010-10-05, 12:03
1.Ekwipunek paradny podczas bitwy mieli tylko Dowódcy .
2.Husariia nigdy nie szarżowała na Zamki chyba że brama była zajeta już przez piechote.
3.Polacy zaostali wypedzeni przez Szwedów upominających się o inflanty i przez niewielkie oddziały rosyjskie w wiekszosci złożone z najemników .
4.Car został przeprowadzony w wielkiej paradzie po polskich ulicach jako zdobycz wojenna.

Escalade

2010-10-05, 13:33
yava1111 napisał/a:

1.Ekwipunek paradny podczas bitwy mieli tylko Dowódcy .
2.Husariia nigdy nie szarżowała na Zamki chyba że brama była zajeta już przez piechote.
3.Polacy zaostali wypedzeni przez Szwedów upominających się o inflanty i przez niewielkie oddziały rosyjskie w wiekszosci złożone z najemników .
4.Car został przeprowadzony w wielkiej paradzie po polskich ulicach jako zdobycz wojenna.



Brawo geniuszu :roll: chyba juz ktos napisał, że w filmie jest tyle zgodności historycznej co w "Wiedźminie" prawda?

yava1111

2010-10-05, 13:55
Escalade jak nie wiesz co napisac to nie pisz wcale.
nie kazdy wie takie rzeczy a czajer nie uzasadnił swej wypowiedzi. wiec jak nie masz gdzie sapać to zrób se kawy

kaziolord

2010-10-05, 15:13
k***a armia Husarów zrobiona metodą kopiuj wklej. Film za 1.99 zł

Mr. Hans

2010-10-05, 15:25
I okazało się że husaria niebyła taka niezawodna jak się mówi na lekcjach historii. Okazuje się że ruskie mają łeb nie tylko do picia