18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rabujmy.. kochajmy....

WujekZpiwnicy • 2022-05-05, 21:38
Niestety okolicznosci oraz miejsce zdarzenia nie są mi znane...


maxkulczyk

2022-05-05, 23:31
Na bank jakis zwierzyniec czyli brazylia czy wenezuela .

baronturbina

2022-05-05, 23:55
Ewidentne akcja dzieje się na Podlasiu. A nie bo samochody są na filmie. To nie mam pojęcia gdzie dzieje się akcja.

Danielitto

2022-05-06, 00:03
Od tyłu chłopak nie poznał matki swojej :-D :lol:

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-05-06, 05:41
Tak wygląda kradzież wewnątrz (brzmi intrygująco), pomiędzy członkami (jeszcze bardziej) organizacji lubiącej "jeździć" jako LPGte (czyli na gazie). Podobno jak jeździsz na LPGte no niektóre silniki są smarowane lubrykantem po zawodach, żeby się nie zatarły. :mrgreen:

baronturbina

2022-05-06, 07:35
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Tak wygląda kradzież wewnątrz (brzmi intrygująco), pomiędzy członkami (jeszcze bardziej) organizacji lubiącej "jeździć" jako LPGte (czyli na gazie). Podobno jak jeździsz na LPGte no niektóre silniki są smarowane lubrykantem po zawodach, żeby się nie zatarły.


Spróbuj pojeździć na LGBT a ja chcesz szybciej to wzbogacone LGBT+qwerty

djpyza

2022-05-06, 11:30
baronturbina napisał/a:

Ewidentne akcja dzieje się na Podlasiu. A nie bo samochody są na filmie. To nie mam pojęcia gdzie dzieje się akcja.



akcja dzieje się w twojej pustej jak bęben głowie ^ wiem sadolowe dzieci tak mają smuteczek :(

baronturbina

2022-05-06, 11:58
djpyza napisał/a:

akcja dzieje się w twojej pustej jak bęben głowie ^ wiem sadolowe dzieci tak mają smuteczek


O djp*zda. Dziękuje za jakże nader konstruktywną krytykę. Dobrze posłuchać filozofa z Polski „C”. Napisz na prv jak zrobić dobry bimber.

Tsubasa

2022-05-06, 23:14
baronturbina napisał/a:

O djp*zda. Dziękuje za jakże nader konstruktywną krytykę. Dobrze posłuchać filozofa z Polski „C”. Napisz na prv jak zrobić dobry bimber.



Też się skuszę na dobry bimberek