18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Quadem po miescie

marfus • 2013-03-05, 19:13


Były już motory jeżdżące po mieście , teraz czas na quada. Filmik dość długi , lecz wciągający. (russia)

TheMarcinoss

2013-03-05, 22:47
Były już motory jeżdżące po mieście , teraz czas na quada. Filmik dość długi , lecz wciągający. (russia)


chyba motocykle. Qrwa

Poziomkowy

2013-03-05, 22:54
Nie wiem czy jestem na tyle nudnym typem czlowieka czy czego to wina ale ogladalem przez 3 minuty filmik i doszedlem do tego, ze nie ma nic podniecajacego w kamerze skierowanej na 2 kolka i asfalt. Mozna smialo stwierdzic, ze przez 10 minut podziwiamy rosyjskie szosy... Doslownie ;)

camson

2013-03-05, 22:56
Kamere tu umieścił w ch*j git. Prawie nic nie widać...

slawekfmx

2013-03-05, 23:18
@bachi1997 dostałeś chińskiego quada od babci na komunie i go pogoniłeś za 100zł bo nie wiesz że jest coś takiego jak drążki kierownicze które należy czasem wymienić, wiec teraz masz skuter i sie jeszcze tym chwalisz...

Dziedziu6

2013-03-05, 23:30
jak można lubić quady? ;/ toż to ma wszystkie wady samochodu i motoru ;/

kokz666

2013-03-05, 23:55
Tez tak napie**alam. Na hulajnodze

bionicle93

2013-03-06, 00:26
Ej ej ej. A tak y ciekawosci, da sie tzm gownem sterowac jadac na 2 kolach? Bo jak motocyklem jedziesz na jednym, to jakos tam przenosisz ciezar i lekko skreca(wiem, bo gralem w gta wiec jestem ekspertem), ale tu?

kutasek325

2013-03-06, 02:32
Jezdze motocyklem i quadem od kilku lat. To co ten koles pokazuje jest skandaliczne. Brawa bic mu nie mozna.Jedyne na co zasluguje to na wysoka pajde oraz zabranie prawka. Na drogach sa piesi, oni tez chca zyc.... Bawic mozna sie na torach i tam pokazac swoje umiejetnosci, na ulicy to kazdy glupi potrafi zakozaczyc. Pamietajmy !!! Nie jestesmy sami na drodze!!!

Heichahi

2013-03-06, 11:41
Kojot napisał/a:

Kolejny pajac na kosiarce.



Ciebie pewnie nie stać na taką kosiarkę :*

Av3k

2013-03-06, 14:12
misticdk napisał/a:



Skąd wniosek że to kosiarka? To jest pojemność 450 a nie 50.
Pewnie napisał ten post jakiś gimnazjalista który ma w garażu jakiś kibel z Tesco

sp***alaj pisać takie komentarze na kwejku.

Pozdrawiam



To je Suzuki ltz 400

FRANTIC999

2013-03-06, 14:57
Terror miasta w każdej postaci wart piwka ! :)

MudPie

2013-03-06, 18:18
Ja raz miałem okazje jechać na quadzie. Miałem wtedy 7 lat, połamałem typowi dwie nogi :mrgreen: Był taki tor, lata 90te nie było ograniczeń wiekowych chyba nie pamiętam jak to było. ale takie małe quady to były. (ja byłem przyzwyczajony, że w bmxie mam rączkę od hamulca z prawej strony bo miałem przerobionego, nie było hamulca w pedałach) Można było zrobić bodaj 10 okrążeń po owalnym torze zjeżdzam i jeszcze dałem w p*zdę bo chciałem zahamować z blokadą kół. więc odbiłem tam pod zjazd i naciskam ręką z prawej strony a tam nic.. zanim skojarzyłem, że tutaj z lewej jest to zdążyłem wjechać w typa który wyszedł za barierkę bezpieczeństwa i tylko typ przeleciał nade mną a ja zatrzymałem się na choince. Quad był jeszcze orurowany i typowi złamało obie nogi. Przejąłem się tak wtedy że nie wiem tą sytuacją.. głównie z tego powodu że kompromitacja typem się nie przejmoałem :mrgreen: no ale czego oczekiwać od 7 latka. Potem miałem awersje i bałem się wsiadać na gokarty itp.

A najlepsze że ten typ ustąpił mi miejsca i wpuścił mnie przed siebie.. zlitował się bo był 2 razy wyższy ode mnie.. Chyba miał nauczkę żeby nikogo już nie przepuszczać w kolejce.