18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyton Tygrysi vs królik

skute_r • 2013-03-16, 11:22
Atak pytona na królika ;)
Materiał własny wąż również ;)
Jeżeli ktoś ma coś do karmienia węży żywymi królikami niech zmieni portal na i love słitaśne króliczki :P
Jakość jest jaka jest kręcone telefonem

mam jeszcze filmik jak dusi innego królika oraz zdjęcia jak zjada jakiegoś mogę wrzucić jak chcecie

mayones23

2013-03-16, 19:28
Cytat:

norbi7631 napisał/a:

ciekaw jestem co sie stanie jak jakiegoś kota tam wrzucisz? Zaspokoisz moją ciekawość i nagrasz? No chyba, że węża ci szkoda :D


Może niech wrzuci mu twoją matkę. Chętnie obejrzałbym taki filmik.


Nie k***a śmieszne.

Firlex napisał/a:


To się nazywa hobby.. mówi Ci to k***a coś ?
Kojarzysz może słowo "terrarysta" ? (nie k***a "terrorysta")


Na terrorystów milej popatrzeć, zwłaszcza gdy coś im w łapach wybucha.

chomikgumiok

2013-03-16, 19:42
Przychodzi mała dziewczynka do sklepu zoologicznego.
- Poplose tego pięknego klólicka z wystawy.
- Tego czarnego? A może wolisz białego, albo brązowego?
- Plose pana, mojego pytona pieldoli jakiego on jest kololu...

brodway90

2013-03-16, 22:59
NO k***a w końcu normalny filmik na sadolu PIWKO!!!!

przesladofca

2013-03-17, 00:04
dth napisał/a:

poza karmieniem to węże są jednym z najnudniejszych domowych pupilów, zaraz po pająkach, jaszczurkach i rybach. No i wpie**oliłby Cię przy pierwszej okazji zapewne, oczywiście gdyby był większy. Osobiście nie widzę sensu w hodowaniu takiego gówna, ale jak kto lubi.



Ty chyba ryb nigdy w akwarium nie widziałeś .
Sam pewnie hodujesz kamienie ?

GrzesiekCzH

2013-03-17, 00:11
Nazwy tych węży są i tak najlepsze. Pyton do tego królewski. Ogólnie zwierzęta to interesujący temat. Siła niektórych jest zdumiewająca. Np. raz jakiegoś tam robola lekko pitbull ugryzł w łape, nawet nie przetrzymał, a i tak od razu cała spuchnięta. Obcykany ktoś jest ile kg jest w uścisku psa, węza i innych?

BP82

2013-03-17, 00:22
Wrzuć k***a filmik jak sie wieszasz

skeczu

2013-03-17, 00:33
Podobają mi się te filmiki... jestem złym człowiekiem :( ?

Desp

2013-03-17, 01:43
A po ile taki królik? Nie taniej kanapki z pasztetem dawać?

dth

2013-03-17, 05:11
Do wszystkich zbulwersowanych moją opinią: napisałem "ale jak kto lubi", więc nie twierdzę, że moje zdanie jest jedyne prawdziwe i wyjątkowe. Jak kogoś jarają rybki, węże czy pająki to proszę bardzo. Dla mnie to jest bez sensu i ch*jowe. Jarajcie się tym dalej, mnie to ch*ja obchodzi.

Ch...........on

2013-03-17, 11:41
Królik ciota... nawet nie wierzgał. Tutaj macie coś jak role się odwracają :D

Mma

2013-03-18, 10:18
Ja bym jednak dał mu tego kota. Mogłaby być fajna zabawa ;D


MadDave

2013-03-19, 00:24
GrzesiekCzH napisał/a:

Nazwy tych węży są i tak najlepsze. Pyton do tego królewski. Ogólnie zwierzęta to interesujący temat. Siła niektórych jest zdumiewająca. Np. raz jakiegoś tam robola lekko pitbull ugryzł w łape, nawet nie przetrzymał, a i tak od razu cała spuchnięta. Obcykany ktoś jest ile kg jest w uścisku psa, węza i innych?



Węże wbrew pozorom wcale nie mają silnego uścisku szczęk . Cała sztuczka polega na kształcie i ilości zębów które wyglądają jak haki i są zajebiście ostre , złapana ofiara instynktownie stara się wyszarpać co tyko pogarsza jej i tak beznadziejną sytuację ponieważ zęby zagłębiają się jeszcze bardziej w ciało i powodują rozległe krwawienie . Mięśnie głowy węża są bardziej nastawione na elastyczną pracę podczas kierowania futerkowca do przełyku .
Aha chciałeś zestawienie zgryzu .. proszę -

1. Krokodyl różańcowy (4,7 m. długości) - 1133 kg.
2. Żółw Sępi (47 kg wagi) - 455 kg.(badass na mokradłach )
3. Hiena - 453 kg.
4. Tygrys - 313 kg.
5. Rekin Żarłacz biały (6 m długości) - 303 kg.
6. PIT BULL - 148 kg.
7. Owczarek niemiecki - 143 kg.
8. Człowiek - 57 kg
9 . wąż - z własnych doświadczeń - mało ...

Trimeresurus

2013-05-30, 13:19
Może po czasie ale i tak można się dowalić. Wg mnie karmienie żywymi jest nieco głupie. Pies j***ł to, że królik cierpi, bo tymi argumentami nie przemówię do nikogo na tym portalu. Ale jak pmb Ci raz nie trafi w głowę królika, a królik się kapnie, że może gryźć to może twój pupil mieć przej***ne jak rzadko. Wg mnie kwestia bezpieczeństwa gada jest ważniejsza niż sadolskie jaranie się jak wąż zabija, czy tam piskiem królika. Nosz k***a, jak mu martwe się daje to też je ,,dusi" na wszelki wypadek,.