18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyton birmański tuli słodkiego szczeniaczka

fantastico • 2017-02-09, 09:55
Słodziutki szczeniaczek obdarza swą miłością gada, który rewanżuje mu się przytuleniem.


TeletubisieMowiaPapa

2017-02-09, 15:58
Kocham za to sadola!
Odcięte głowy, zgwałcone i martwe prostytutki, morderstwa ze szczególnym okrucieństwem - wyj***ne
Wąż je szczeniaczka - O NIEEEEE JAK ON MÓGŁ !!!!!1111111

fantastico

2017-02-09, 16:07
TeletubisieMowiaPapa napisał/a:

Kocham za to sadola!
Odcięte głowy, zgwałcone i martwe prostytutki, morderstwa ze szczególnym okrucieństwem - wyj***ne
Wąż je szczeniaczka - O NIEEEEE JAK ON MÓGŁ !!!!!1111111


siwybis

2017-02-09, 16:22
Bo ludzie to w większości sk***ysyny a o zwierzętach tego powiedzieć nie można.

uthero

2017-02-09, 16:26
to jest sadistic p*zdy nie plakac

Ma...........gw

2017-02-09, 16:26
@TB303
Podaję przykład hipokryzji:
W towarzystwie - "kocham pieski, jestem wielkim fanem małych słodkich szczeniaczków, sam mam takie dwa hihi <3"
Ten sam typ, tylko na sadolu - "ch*j k***a dobrze tak j***nemu pchlarzowi hau hau mam nadzieje ze pyton sie najadl xd"

Moze ten caly rocky jest psem zamkniętym w ciele człowieka?
Nie znasz - nie oceniaj! :niggasmile:

Fiksat

2017-02-09, 16:27
Tak jak piszą wyżej

Gdyby dla przykładu nakarmić tego pytona małym Romem, Afgańczykiem, czy jakimś innym afrykańskim dzieckiem ludzie pialiby tutaj z zachwytu

A że to k***a był szczeniaczek to jest dramat

Głupi, bezbronny i niedoj***ny pies liżący na przemian swoje jaja i facjatę swojego Pana wzbudza tu więcej emocji niż powinien

To typowe dla dewiantów, niech pierwszym z brzegu przykładem będzie tu seryjny morderca z milczenia owiec i jego pies (nie pamiętam jak się wabiło to białe ch*jstwo)

Nie lubię zwierząt, węży też, nie popieram karmienia dusicieli przez tych pojebów jak na filmiku wyżej, bawi mnie tylko to chore podejście do Psów już nie tyle na tym portalu, co w całym dzisiejszym świecie:)

PanAndrzej666

2017-02-09, 16:32
teraz do doj***li , niedługo będą dzieci wrzucać

marrow

2017-02-09, 16:37
darex99 napisał/a:

Nie, no k***aaa nie!! Ludzie to jednak mają napie**olone we łbach. Jakim trzeba być pok***ieńcem, aby coś takiego zrobić...Mam nadzieję, że tej k***ie, ten j***ny wąż przytuli jaja, tak aby zsiniały i trzeba było amputować.


Tak, ludzie mają napie**olone we łbach. Dostają pie**olca jak ktoś maltretuje psa/kota, a na obiad wpie**alają wołowinę.

matumi

2017-02-09, 16:38
TB303 napisał/a:


Gdybym nie znał, to bym tego nie użył, idioto. Gość posłużył się typowym podwójnym standardem, a podwójne standardy to oznaka hipokryzji. Śmierć człowieka(nawet niewinnego) jest ok, zaś śmierć psa już jest czymś strasznym i gorszym? Jeśli to nie jest hipokryzja, to ja nie wiem co!
Myśl! To nie boli :idzwch*j:



Co ty wymyśliłeś?

voidinfinity

2017-02-09, 16:40
Co to za gówno na głównej? Wyjazd z tym na kwejka :krejzi:















:-P

SQRW3L_ponury

2017-02-09, 17:03
Fiksat napisał/a:



Gdyby dla przykładu nakarmić tego pytona małym Romem, Afgańczykiem, czy jakimś innym afrykańskim dzieckiem ludzie pialiby tutaj z zachwytu

A że to k***a był szczeniaczek to jest dramat

Głupi, bezbronny i niedoj***ny pies liżący na przemian swoje jaja i facjatę swojego Pana wzbudza tu więcej emocji niż powinien

To typowe dla dewiantów, niech pierwszym z brzegu przykładem będzie tu seryjny morderca z milczenia owiec i jego pies (nie pamiętam jak się wabiło to białe ch*jstwo)



pie**olisz waść - przypadek jakiejkolwiek przemocy wobec dziecka (nawt gdyby to był mały ciapak/czarny napie**alany przez nianke) spotyka sie w znakomitej wiekszosći z potępieniem sadoli - i to dość oczywiste - przyjemnośc z cierpienia zadawanemu bezbronnemu stworzeniu w imię zabawy cech*je jedynie wyjątkowych pok***ieńców których nawet tu jest mniejszość...

A fakt że masz uraz do psów (nie wnikam na jakim tle) nie powinien oznaczać że możesz jechać po tych którzy cenią sobie towarzystwo stworzenia od zawsze nazywanego 'najlepszym przyjacielem człowieka' jak po łysej kobyle i porównywać ich do psycholi z 'Milczenia...'- bo na podobnej zasadzie stwierdziłbym że kazdy kto nie tępi tego rodzaju zwyrolstwa to poj***ny dewiant równy temu który to robi.

barszczzuszkami

2017-02-09, 17:04
Dosyć spore danie dal węża. Żeby się tylko nie udławił. Nie zesrajcie się o tego pieska, nikt się nie znęcał nad nim, dosyć szybko zginie i weźmie udział w kręgu życia.

okrutnyCham

2017-02-09, 17:11
lepiej jakby jakiegos zj***nego kotka opie**olił, ale piesek tez nie jest zly :szydera:

mazurpl

2017-02-09, 17:22
Tak generalnie to ch*j z wami wszystkimi.

Szangti

2017-02-09, 17:34
k***a przez przypadek dałem piwo fantastico...jestem nieudacznikiem :(