18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Python's - Uprzedzenia

hailtotheparanoia • 2011-03-01, 14:26
Patrzcie, uczcie się i doskonalcie swój pseudo-inteligentny rasizm :kawa:


master2711

2011-03-01, 14:49
Strzelanie do pedałów wymiata ;D

Horendal

2011-03-02, 13:28
Jaki znów python's? Przecież to nagranie z posiedzenia PiS a przemawia sam Jarek, wystarczy spojrzeć na ten uśmiech :lol:

Pr...........zy

2011-03-02, 15:56
Pani Zadręczyć Małolatów - prawdziwa sadystka :D

Cryan

2011-03-02, 16:02
Horendal, jasne, po jakiego ch*ja ma być bez polityki?


kowal77

2011-03-02, 17:08
To było w Polskiej telewizji? Nie wierze, k***a, nie wierze.

grrronek

2011-03-02, 21:51
co to k***a jest pseudo-inteligentny rasizm?

skizo

2011-03-02, 23:37
śmieszcie sie ze sie śmieją z nas i z naszych sąsiadów Banda ciot

hailtotheparanoia

2011-03-03, 00:21
grrronek napisał/a:

co to k***a jest pseudo-inteligentny rasizm?



Poziom intelektualny dużej części użytkowników, który powoduje nieudolne mieszanie 'rasizmu' z czarnym humorem - innymi słowy, powtarzanie tysiące razy, tysiące pieprzonych razy, utartych stereotypów [zresztą, tak samo jest z iście 'sadystycznym' szowinizmem i homofobią gimnazjalnych "macho"] (...) i powtarzanie tych stereotypów do znudzenia - co w mojej k***a opinii, nie jest zbyt inteligentną postawą.

Odpowiedziałem na nurtujące Cię kwestie?
Więc teraz, zapraszam Cię na filiżankę "Wypie**alaj z głupimi pytaniami".

czopor

2011-03-03, 04:21
skizo napisał/a:

śmieszcie sie ze sie śmieją z nas i z naszych sąsiadów Banda ciot


typowy polaczek - ja się mogę śmiać ze wszystkich, ale ze mnie nikt...

Nemayu

2011-03-06, 16:18
Zawsze jak widzę filmy Monty'ego Pythona to zastanawiam się KOGO TO ŚMIESZY?

Lashlo

2011-03-06, 16:26
Nemayu napisał/a:

Zawsze jak widzę filmy Monty'ego Pythona to zastanawiam się KOGO TO ŚMIESZY?


Ludzi z poczuciem humoru :-)

Wyimaginowany Esteta

2011-03-06, 16:38
Nemayu napisał/a:

Zawsze jak widzę filmy Monty'ego Pythona to zastanawiam się KOGO TO ŚMIESZY?


Monty Python to humor wyłącznie dla elitarnych jednostek, plebs twojego pokroju tego nie zrozumie.

typczan

2011-05-13, 14:49
Siedzę w Anglii i muszę przyznać, że Angole to rozchwiane emocjonalnie głupki, śmiejący się z byle gówna i udający, że śmieszą ich nawet te żałosne żarty. Monthy Python w moim mniemaniu jest przykładem takiej durnoty, lecz trzeba przyznać, że niektóre skecze czy filmy (Św. Graal i ten o typku, którego ukrzyżowano) wyjątkowo im się udały. Problem "nowoczesnych" polaczków, zazwyczaj małolatów, którzy są "światowi" polega na tym, że za wszelką cenę dążą do tego by dorównywać innym narodom, i żyją z podwyższonym ego i w przekonaniu, że wiedzą lepiej, bo zobaczyli parę filmików na youtube. Myślę, że powoli wyrastam z czasów, gdy własnym rodzicom wytykałem - "ale wy to jesteście zacofani". Trzeba uszanować to, że są gusta i guściki, wichury i miasta, osiedla i przedmieścia i różnice wiekowe, bo nawet te najmniejsze bywają zauważalne. Każdy śmieje się z tego, co lubi, co zrozumie.
Osobiście uważam, że ten skecz jest troszkę prymitywny i mało zaskakujący. Długo raczej go nie wymyślano, mnie trochę śmieszy, ale nie na tyle żeby rzucić piwem. Na pewno też nie każdy zrozumie. Mimo wszystko pasuje do tego portalu.