18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Python krolewski vs mysz material wlasny

K.o.r.d • 2014-10-01, 21:50
Python królewski vs mysz. Materiał własny, akcja od początku
Ps. Mój pierwszy filmik :sparta: :sparta: :plzdie:

Fuzionek

2014-10-03, 02:18
co tam o kha zixu w dżungli było? w lola gracie? hhaha

przeeemoooo

2014-10-03, 11:48
tez mam takiego pytona wiecie ze taki waz robi wieksze gowno niz york...

assam

2014-10-03, 20:20
Siema pytanie bo ja troche nie na czasie jest jakies mini GO-PRo ? Wiecie zeby gryzoniowi na glowe nasadzic i wtedy nagrac z pozycji glownego bohatera ... w sumie to dania glownego ^^

smuffy

2014-10-03, 22:25
Trzeba sobie wrzucić w youtube repeater, bo wartka akcja. :dead:

Trimeresurus

2014-10-04, 07:16
Co do tematu jadów to polecam rozporządzenie ws. zwierząt niebezpiecznych. Ogrom jadów jest zbanowany, wszystkie ,,najki" są (teoretycznie) zbanowane całkowicie, inne można za pozwoleniem hodować. Albo zwyczajnie pojechać w całkiem niedalekie granice i zakupić na czarno.

MadDave, jeśli faktycznie masz mieć rodzaj Atheris... dejże kiedy fotkę na priva xD

Ale w neta nie wrzucaj, to grozi nalotem :D

Autorze -> Buc jesteś, twierdząc, że żywca wąż na 100% zawsze złapie. Szczególnie regius, który jest królewiczem grymasów, nie życzę mu dziury w głowie, bo właściciel już ją ma. Przestaw go na mrożony i niech żyje w spokoju.

MadDave

2014-10-04, 11:40
@Trimeresurus no niedługo się okaże co z tego wyniknie, ogólnie to nie jest trudno ją dostać, szczególnie w Czechach gdzie się zaopatruje w zwierzaki, niestety osobiście nie mogę pojechać w tym miesiącu ale w maju to inna sprawa.
Akurat chodzi mi po głowie Atheris squamigera albo hispidus z naciskiem na tego drugiego.
Ogólnie można mieć już od 2500 czeskich koron to jakieś~370-400zł
Cicho podejrzewam że raczej nic z tego nie wyniknie ponieważ obrzydliwie napaliłem się na Furcifer Pardalisa i coś czuję że raczej zdecyduje się na jednak na tę gadzinę, ponieważ od zawsze mi się podobał a teraz mam okazję zdobyć taką sztukę po dobrej cenie.

http://www.ifauna.cz/ - polecam zapoznanie się ofertami zwierzaków jakie są dostępne u naszych sąsiadów.