18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pyta.pl na WOŚP

siwers3 • 2013-02-04, 12:42
Ekipa z obiektywnego portalu pyta.pl postanowiła przyjrzeć się Finałowi WOŚP.



Pyta ostatnio ma strasznie nierówne odcinki, jednak ten odcinek wypadł bardzo dobrze(duża w tym zasługa Kozy). :)

ScrappyCoco

2013-02-04, 17:00
Ten wąsaty pedał, co mówi, że starsi ludzie są obciążeniem dla państwa to mnie wk***ił na maksa... Zrobili swoje i na śmietnik, tak zjebie? Przecież żyjemy po to by zarabiać na budżet państwa i ZUS. Jakbyś mi takie coś wąsata k***o powiedział to z miejsca wyj***łbym ci kopa w mordę. Żebyś ch*ju sam zdechł, niechaj ktoś cię odjebie, jak nie potrzebnego śmiecia. Pozdrawiam, osoba wychowana przez babcię i dziadka...

dzidal18

2013-02-04, 17:10
szwagier9 napisał/a:

Jak dla mnie są załośni.



Jak dla mnie gówno mnie obchodzi twoje zdanie ekspercie. Robią to co lubią, ponadto podoba się też innym. Robisz coś ciekawszego, bardziej podniosłego w swoim życiu? :idea:

glodnymaciek

2013-02-04, 17:49
ScrappyCoco napisał/a:

Ten wąsaty pedał, co mówi, że starsi ludzie są obciążeniem dla państwa to mnie wk***ił na maksa... Zrobili swoje i na śmietnik, tak zjebie? Przecież żyjemy po to by zarabiać na budżet państwa i ZUS. Jakbyś mi takie coś wąsata k***o powiedział to z miejsca wyj***łbym ci kopa w mordę. Żebyś ch*ju sam zdechł, niechaj ktoś cię odjebie, jak nie potrzebnego śmiecia. Pozdrawiam, osoba wychowana przez babcię i dziadka...



21 lat, ale szkoły nie tyle chyba nie skończyłeś żadnej, co nawet nie podjąłeś nic po podstawówce... konta tutaj sam chyba też nie założyłeś ? Bo patrząc na Twoje durne wypisy, to ręce opadają...

baniaaa1

2013-02-04, 18:40
ScrappyCoco napisał/a:

Ten wąsaty pedał, co mówi, że starsi ludzie są obciążeniem dla państwa to mnie wk***ił na maksa... Zrobili swoje i na śmietnik, tak zjebie? Przecież żyjemy po to by zarabiać na budżet państwa i ZUS. Jakbyś mi takie coś wąsata k***o powiedział to z miejsca wyj***łbym ci kopa w mordę. Żebyś ch*ju sam zdechł, niechaj ktoś cię odjebie, jak nie potrzebnego śmiecia. Pozdrawiam, osoba wychowana przez babcię i dziadka...


Hmm jesli twoja ambicja zyciowa jest zarabiania na budzet panswta i zus to ty masz niezle naj***ne we lbie, widac ze cie komuchy wychowaly ty maly pederasto

trolzxcvbnm

2013-02-04, 19:35
FoxBlade napisał/a:

@up Pozerstwo bo nie ma 18-stki i jest ateista? Jebnij sie w glowe najlepiej krzeslem...



Znam wielu takich "tru metali" ateistów :D Hue hue hue

shin69

2013-02-04, 20:24
ScrappyCoco napisał/a:

Ten wąsaty pedał, co mówi, że starsi ludzie są obciążeniem dla państwa to mnie wk***ił na maksa... Zrobili swoje i na śmietnik, tak zjebie? Przecież żyjemy po to by zarabiać na budżet państwa i ZUS. Jakbyś mi takie coś wąsata k***o powiedział to z miejsca wyj***łbym ci kopa w mordę. Żebyś ch*ju sam zdechł, niechaj ktoś cię odjebie, jak nie potrzebnego śmiecia. Pozdrawiam, osoba wychowana przez babcię i dziadka...


No nie wierzę, trzeba być chyba j***ną lewacką k***ą z materiału pyty, żeby nie wyczuć ironii w wypowiedzi starszego pana. :samoboj:

ciasteczkowy-potwór

2013-02-04, 20:43
miałem cos napisać ale nie napisze a ch*j jednak napisze albo nie rozmyśliłem sie :-/

Mardog

2013-02-04, 21:33
Mistrzostwo haha :D
Nie spodziewałbym się, że może wyjść taki dobry odc. na WOŚPie :D

tucu

2013-02-04, 23:04
Całkiem wporzo, tylko wk***ia mnie ten koleś, który nie potrafi powiedzieć "r".

sz...........r9

2013-02-04, 23:32
dzidal18 napisał/a:



Jak dla mnie gówno mnie obchodzi twoje zdanie ekspercie. Robią to co lubią, ponadto podoba się też innym. Robisz coś ciekawszego, bardziej podniosłego w swoim życiu? :idea:



Jak dla mnie sp***alaj ;]

januszexxxx

2013-02-05, 13:43
ScrappyCoco napisał/a:

Ten wąsaty pedał, co mówi, że starsi ludzie są obciążeniem dla państwa to mnie wk***ił na maksa... Zrobili swoje i na śmietnik, tak zjebie? Przecież żyjemy po to by zarabiać na budżet państwa i ZUS. Jakbyś mi takie coś wąsata k***o powiedział to z miejsca wyj***łbym ci kopa w mordę. Żebyś ch*ju sam zdechł, niechaj ktoś cię odjebie, jak nie potrzebnego śmiecia. Pozdrawiam, osoba wychowana przez babcię i dziadka...



Pedale j***ny ten wąsaty typ tak nie uważa. Poprostu wycieli jego słowa z kontekstu. Koleś mówi jak myśli Tusk z ekipą. Pomyśl troche bucu zanim skomentujesz pało j***na.

ScrappyCoco

2013-02-05, 19:01
baniaaa1 napisał/a:


Hmm jesli twoja ambicja zyciowa jest zarabiania na budzet panswta i zus to ty masz niezle naj***ne we lbie, widac ze cie komuchy wychowaly ty maly pederasto

Najpierw się tępa k***o naucz czytać ze zrozumieniem. Do tego potrzebny jest mózg, więc jeśli go masz to zacznij z niego korzystać tepa ku*asino i się nie wpie**alaj, jak nie potrafisz nic zrozumieć z czytanego tekstu...