18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pytanie za 100 pkt

ASAKKU • 2014-11-01, 20:28
Słowem wstępu. Mam wyj***ne na wszelkie partie polityczne, ale każdy podatnik powinien mieć możliwość zadania tego typu pytań "swoim władzom" samorządowym 8-)

Źródło

Sz...........an

2014-11-01, 20:33
A ja myślałem, że zapyta go ile butelek napoju "zbyszko" zaj***ła chytra baba :krejzi:

Borsh

2014-11-01, 20:45
Ruda, bardzo ładna i wyszczekana. Podobaja mi sie takie 8-)

SzwagierPL

2014-11-01, 21:00
Z rudej jest dobra sucz, nawet miała swoje 60 sekund i przygotowaną karteczkę :ciasteczkowy: . Ale muszę też przyznać, że ten prezydent zgasił ją merytorycznie i rudej została tylko ładna buzia figura :(

Ja...........ec

2014-11-01, 21:05
Ładna dziewczyna, błyskotliwe, kąśliwe pytanie i całkiem rzeczowa i niepozbawiona odrobiny racji (wytknięcie tezy w pytaniu) odpowiedź.

Byłoby super, gdyby nie bucząca na sali hołota.

gaijin

2014-11-01, 21:11
Koleś powinien być skończony jako polityk, tworzenie stanowiska dla kolegi to zwykłe wyłudzenie a żenujące tłumaczenie tylko go pogrąża. Ten człowiek w kolejnych wyborach powinien dostać dwa głosy - od siebie i mamy. Ale tak nie jest. To nie jest wina spisku, ruskiej agentury itp... to wina gównianego społeczeństwa, które ma w dupie najbliższe otoczenie. Nie interesują się polityką i tym co się dzieje, ale na nasze nieszczęście co 4 lata ruszają swoje leniwe dupy i głosują na złodziei, oszustów i pasożytów. Politycy to tylko szuje wykorzystujące sytuację, ale nie tworzą jej, społeczeństwo tworzy. Dlatego nie ma znaczenia na kogo zagłosujecie, bo każdy kraść będzie, władza demoralizuje. Kradło SLD, PiS, PO, będzie kradło KNP. Bo są bezkarni w tym egositycznym zj***nym i leniwym narodzie.

@up x 2

Czy was do reszty poj***ło? Odpowiedział merytorycznie waszym zdaniem? Zaczął typowe lanie wody i odwracanie kota ogonem, jeśli łykacie takie gówno, to nie wiem nawet co powiedzieć. Przecież on nie odniósł się ANI SŁOWEM do jej pytania. Zaczął od jej wyglądu, potem skupił się na formie pytania, potem zaczął mówić, że ten jego kolega jest bardzo doświadczoną osobą, ale jaki to ma k***a związek z tym, że stanowisko zostało utworzone specjalnie dla tego kolegi a potem zniknęło?

yebacsystem

2014-11-01, 21:12
od razu widać, że j***ny sk***iel kłamie w żywe oczy i ch*j mu w dupe!!

RockyWood

2014-11-01, 21:17
SzwagierPL napisał/a:

(...)Ale muszę też przyznać, że ten prezydent zgasił ją merytorycznie i rudej została tylko ładna buzia figura



ale... jak ? gdzie ją zgasił? cytat z wyjaśnieniem poproszę.

Dużo gość gadał - to fakt, ale tak jakby k***a zupełnie nie na temat.

andrewerty

2014-11-01, 21:29
wyszczekana ruda dupka, r*chałbym :amused: