18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pytanie

Imie_jego_44 • 2015-04-02, 14:45
Absolwent nauk ścisłych: - Dlaczego to działa?
Absolwent inżynierii: - Jak to działa?
Absolwent księgowości: - Za ile to działa?
Absolwent kierunków humanistycznych: - Może frytki do tego?

wolo1994

2015-04-02, 18:27
Grzegorz.C napisał/a:

@wolo1994
Bo ściślaki patrzą z perspektywy rozmnażania. Para homo nie wyda potomka więc jest zbędna z punktu widzenia pronatalistów czyli trzeba ją zniszczyć czynnie lub biernie (hehe jakby to cokolwiek zmieniało).
Poza tym jeżeli sam przyznajesz że czarne owce są również wśród ściśkaków to bądź łaskaw jeździć po obu grupach jednakowo :P



Są debile i widzę to na mojej uczelni, jadą na ściągach, za niedługo praktyki i też latają i pie**olą "przecież ja nic nie umiem" itd. Dla mnie to idioci, takie humanusy które poszły na ścisłe żeby nie być debilami i jadą na ściągach żeby się nikt nie domyślił :D Oczywiście nie wszyscy tacy są :d

Grzegorz.C

2015-04-02, 18:46
@wolo1994
Aha.. czyli mówisz że ten kto poszedł na studia ścisłe i jest debilem to tak naprawdę nadal humanista a nie durny ściślak? Powalające :shock:

juhasek

2015-04-02, 18:50
@wolo1994
Bo umysły ścisłe wiedzą, że tłok ma pracować w cylindrze, a nie w rurze wydechowej.

McDevil

2015-04-02, 18:59
Ot ciekawe. Idąc tym tokiem rozumowania to symbol pedalstwa, sprzęt Apple, też sami humaniści stworzyli? :lol:

wolo1994

2015-04-02, 19:02
McDevil napisał/a:

Ot ciekawe. Idąc tym tokiem rozumowania to symbol pedalstwa, sprzęt Apple, też sami humaniści stworzyli? :lol:


To że ktoś zrobił coś a jakiś debil uznał to za symbol pedalstwa to nie jego wina. Niestety humaniści jedyne co zrobili na tym świecie to ozdobili książki historyczne różnymi przesłankami i ukrytymi przemyśleniami, nic wincyj.

miszczcieniu

2015-04-02, 19:19
Co to wgl znaczy "humanista" ? Humanista to osoba o WSZECHSTRONNYCH zainteresowaniach. Humanistą to był Einstein - niezwykle utalentowany ścisłowiec, który również wiele pisał o swoich czasach i miał trafne spostrzeżenia odnośnie natury ludzkiej. Bliżej do humanisty mi, bo studiuję nauki przyrodnicze a jakoś nie straciłem pociągu do literatury, filmu itd. , niż komuś, kto pochodził na wykłady z pedagogiki i uważa się za wielkiego "humanistę".

wolo1994

2015-04-02, 19:27
miszczcieniu napisał/a:

Co to wgl znaczy "humanista" ? Humanista to osoba o WSZECHSTRONNYCH zainteresowaniach. Humanistą to był Einstein - niezwykle utalentowany ścisłowiec, który również wiele pisał o swoich czasach i miał trafne spostrzeżenia odnośnie natury ludzkiej. Bliżej do humanisty mi, bo studiuję nauki przyrodnicze a jakoś nie straciłem pociągu do literatury, filmu itd. , niż komuś, kto pochodził na wykłady z pedagogiki i uważa się za wielkiego "humanistę".



To było kiedyś, i nie można być dobrym we wszystkim ;) Teraz humanista to osoba, która nie potrafi myśleć racjonalnie i nie potrafi liczyć, wszędzie widzi głębszy sens i chciałaby aby świat był taki jak w powieściach.

Grzegorz.C

2015-04-02, 19:46
@wolo1994
To że jest sporo osób idących na kierunki humanistyczne z lenistwa (jak ci na ścisłych dla szpanu) nie oznacza że każdy humanista taki jest. I stworzyli nieco więcej niż ozdobniki ale co ja ci będę tłumaczył. Tacy jak ty bronicie swojej iluzji rękami i nogami.

MrKrisBas

2015-04-02, 22:21
Śmiesznie się to czyta, ot co :)

mazin

2015-04-03, 00:47
Śmieszni to są ci "humaniści", którzy nie potrafią pisać po polsku, żałośni są "ścisłowcy", którzy nie potrafią dodać dwa do dwóch, ale najgłupsi są tacy, co głosują na PO.

wolo1994

2015-04-03, 11:08
Grzegorz.C napisał/a:

@wolo1994
To że jest sporo osób idących na kierunki humanistyczne z lenistwa (jak ci na ścisłych dla szpanu) nie oznacza że każdy humanista taki jest. I stworzyli nieco więcej niż ozdobniki ale co ja ci będę tłumaczył. Tacy jak ty bronicie swojej iluzji rękami i nogami.



Żadna iluzja tylko fakty ekspercie ;) Ktoś kto idzie na ścisłe dla szpanu, nie zda i nie znajdzie pracy.

saxmon

2015-04-04, 21:36
absolwent: jak to działa?

absolent: to działa?