18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

spiepszaj_dzbanie

2012-02-07, 00:49
Ja polecam dobrą kartę graficzną do 1000zł.

ScotchMe

2012-02-07, 01:44
@up


raper900

2012-02-08, 20:56
I właśnie dlatego zawsze mam na stanie minimum dwa kompy. Jak się jeden sp***oli, na drugim można jebnąć posta z prośbą o pomoc.

petru23

2012-02-08, 21:00
@up
dwie dupy tez masz? jak się jedna zesra to masz zawsze druga aby można w nią załadować?

nedon

2012-02-08, 21:02
Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem. No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.

Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.

Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy.

Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?

ja...........03

2012-02-08, 21:08
AFWEVAKnjanj***ćżydówONMirgewrgsfsd;.,we[f,s'f,wes]l;4t=-\sold;sv.
zakodowana wiadomość

macu66

2012-02-08, 21:11
fake === bo programista raczej wie lub zna sie na kompach ! no chyba ze jest h*jowym programistą który na dodatek pije...

raper900

2012-02-08, 21:15
@up Niekoniecznie, programista to spec od software'u, a karta graficzna to hardware, nie każdego informatyka interesują wszystkie aspekty tej cholernie szerokiej dziedziny wiedzy.

KONRADJAM

2012-02-08, 21:25
@up
Niekoniecznie, ja bym czekał na potanienie serii 7XXX

Salomon69

2012-02-08, 21:30
jaras0303 napisał/a:

AFWEVAKnjanj***ćżydówONMirgewrgsfsd;.,we[f,s'f,wes]l;4t=-\sold;sv.
zakodowana wiadomość



Rozszyfrowałem Twoją wiadomość :amused:

"Róże na górze, fiołki na dole tak mi się nie chce że ja (i tutaj chyba pomyliłeś znak, bo zamiast "pie**olę" wyszło "na Wałbrzych")"

mesiash

2012-02-08, 21:37
Jeżeli wszyscy gimnazjaliści mają tak ustawioną rozdzielczość jak założyciel tematu, to nie dziwią mnie ich problemy z ortografią....

bravoteampolska

2012-02-08, 21:57
Nieeeee nooo rzeczywiście informatyk , już myślałem że jakaś akcja się rozwinie a koleś spalił wszystko na panewce .
Ja to bym biegł do kumpla aż jaja by mi się gotowały

Sz...........jk

2012-02-08, 22:13
Jaki procesor i rozdzielczość monitora? :P Bez tych informacji ciężko doradzić, hehe.