18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Putin u wróżki.

Modrzew88 • 2014-03-19, 13:48
Przychodzi Putin do wróżki i mówi:
- Opowiedz mi o mojej przyszłości.
- Widzę, że jedziesz odkrytym, długim samochodem, a wokół samochodu - setki tysięcy Ukraińców i Rosjan.
Wladimir się uśmiecha. Wróżka kontynuuje:
- Widzę, że ludzie są bardzo zadowoleni, stoją z flagami, krzyczą radośnie i mają szczęśliwe twarze.
- Kochają mnie... A czy ściskam im ręce?
- Nie.
- A dlaczego?
- Trumna jest zamknięta.

nowynick

2014-03-19, 14:41
coś mi się nie widzi feta Rosjan po śmierci Putina. On jest ich bohaterem narodowym (zasłużenie z resztą), więc ta "radość setek tysięcy" jakoś bez sensu...

Kawał niemniej miałby jednak sens w jakiś bardziej rodzimych realiach politycznych.

Przychodzi T... do wróżki i mówi:
- Opowiedz mi o mojej przyszłości.
- Widzę, że jedziesz odkrytym, długim samochodem, a wokół samochodu - setki tysięcy Polaków.
Donald się uśmiecha. Wróżka kontynuuje:
- Widzę, że ludzie są bardzo zadowoleni, stoją z flagami, krzyczą radośnie i mają szczęśliwe twarze.
- Kochają mnie... A czy ściskam im ręce?
- Nie.
- A dlaczego?
- Trumna jest zamknięta.

piterek098

2014-03-19, 16:17
kkndkkndkknd napisał/a:

coś mi się nie widzi feta Rosjan po śmierci Putina. On jest ich bohaterem narodowym (zasłużenie z resztą), więc ta "radość setek tysięcy" jakoś bez sensu...

Kawał niemniej miałby jednak sens w jakiś bardziej rodzimych realiach politycznych.

Przychodzi T... do wróżki i mówi:
- Opowiedz mi o mojej przyszłości.
- Widzę, że jedziesz odkrytym, długim samochodem, a wokół samochodu - setki tysięcy Polaków.
Donald się uśmiecha. Wróżka kontynuuje:
- Widzę, że ludzie są bardzo zadowoleni, stoją z flagami, krzyczą radośnie i mają szczęśliwe twarze.
- Kochają mnie... A czy ściskam im ręce?
- Nie.
- A dlaczego?
- Trumna jest zamknięta.


nie ma piwa za cenzurę

n0skill

2014-03-19, 16:43
jak Pan Putin umrze to ameryka dostanie prezent nawet kilka prezentów HEHE a polska zniknie z map wow
wiecie jaka jest różnica? Pan putin może sobie zająć jaki kraj tylko chce kiedy chce a wy go morzecie wyzywac przez neta hahah

luxus150

2014-03-19, 16:47
Przychodzi Putin do wróżki i mówi:
- Opowiedz mi kiedy umrę.
- W święto narodowe Ukrainy.
- Tzn. w które, za ile lat???
- Nie wiem dokładnie... ale każdy dzień, w którym pan umrze będzie świętem narodowym Ukrainy.

de...........nt

2014-03-19, 17:08
piterek098 napisał/a:


nie ma piwa za cenzurę



Nie dziw się, chłopak się obawia o siebie i swoją rodzinę, nie chce popełnić samobójstwa.

CiemnosciHetman

2014-03-19, 17:33
e, ja bym w tym żarcie zamienił Putin na tusk

Catacombe

2014-03-19, 17:49
n0skill napisał/a:

jak Pan Putin umrze to ameryka dostanie prezent nawet kilka prezentów HEHE a polska zniknie z map wow
wiecie jaka jest różnica? Pan putin może sobie zająć jaki kraj tylko chce kiedy chce a wy go morzecie wyzywac przez neta hahah



Nie trolluj bo ci to nie wychodzi.

twoja_stara_315

2014-03-19, 23:19
"coś mi się nie widzi feta Rosjan po śmierci Putina. On jest ich bohaterem narodowym (zasłużenie z resztą), więc ta "radość setek tysięcy" jakoś bez sensu...

Kawał niemniej miałby jednak sens w jakiś bardziej rodzimych realiach politycznych.

Przychodzi T... do wróżki i mówi:
- Opowiedz mi o mojej przyszłości.
- Widzę, że jedziesz odkrytym, długim samochodem, a wokół samochodu - setki tysięcy Polaków.
Donald się uśmiecha. Wróżka kontynuuje:
- Widzę, że ludzie są bardzo zadowoleni, stoją z flagami, krzyczą radośnie i mają szczęśliwe twarze.
- Kochają mnie... A czy ściskam im ręce?
- Nie.
- A dlaczego?
- Trumna jest zamknięta. "




o totototototo

Lemon19

2014-03-19, 23:32
kkndkkndkknd napisał/a:

coś mi się nie widzi feta Rosjan po śmierci Putina. On jest ich bohaterem narodowym (zasłużenie z resztą), więc ta "radość setek tysięcy" jakoś bez sensu...

Kawał niemniej miałby jednak sens w jakiś bardziej rodzimych realiach politycznych.

Przychodzi T... do wróżki i mówi:
- Opowiedz mi o mojej przyszłości.
- Widzę, że jedziesz odkrytym, długim samochodem, a wokół samochodu - setki tysięcy Polaków.
Donald się uśmiecha. Wróżka kontynuuje:
- Widzę, że ludzie są bardzo zadowoleni, stoją z flagami, krzyczą radośnie i mają szczęśliwe twarze.
- Kochają mnie... A czy ściskam im ręce?
- Nie.
- A dlaczego?
- Trumna jest zamknięta.



Jak ktoś Ci popełni samobójstwo to weź daj znać :krejzi: