18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Putin i herbata

BongMan • 2013-05-19, 23:28
Putin poprosił swojego kucharza o herbatę. Kucharz pyta:
- Z cytryną czy bez?
I w tym momencie u Putina włączył się wyćwiczony przez lata instynkt szpiega. Zaczął analizować pytanie kucharza:
- Tak... tak... hmmm... Cytryna, owoc cytrusowy... hmmm... to tak jak mandarynki i pomarańcze..., na Ukrainie pomarańczowa rewolucja... znaczy mój kucharz pytając o cytrynę działa na moją podświadomość!!! Zaraz mi dosypie do herbaty jakieś dioksyny!!! To się nie uda!!! To się nie uda!!!!
I kucharz wylądował w więzieniu.
Przychodzi drugi kucharz. Wytłumaczono mu przyczyny aresztowania poprzednika, poinstruowano na przyszłość i dopuszczono do Putina, który właśnie wrócił z konnej przejażdżki:
- Podać kawę czy herbatę? - pyta nowy kucharz.
Już miał Putin odpowiedzieć, ale w tym momencie włączył się wyćwiczony przez lata instynkt szpiega. Zaczął analizować pytanie kucharza:
- Tak... tak... hmmm... "kawę czy herbatę?"... a herbatę podaje się z cytryną.... a cytryna to owoc cytrusowy...
Także i ten kucharz wylądował w więzieniu.
Następnego dnia dzwonią do Putina z działu kadr:
- Przyszedł kandydat na kucharza, Panie prezydencie!
I w tym momencie u Putina włączył się wyćwiczony przez lata instynkt szpiega. Rozpoczął analizę:
- Tak... tak... hmmm... kucharz... a kucharz tylko czeka, żeby herbatę przygotować...

Ba...........co

2013-05-20, 00:16
Zrobię sobie herbatę bo aż mi zaschło w gardle. :ks_homer:

wowka01

2013-05-20, 00:26
Basco napisał/a:

Zrobię sobie herbatę bo aż mi zaschło w gardle. :ks_homer:



A oparz się ch*ju.

!Timon

2013-05-20, 01:42
Nie wiem co tutaj trzeba wrzucić za dowcip żeby ktoś się nie przyj***ł, że suche. Ten jest dobry.

Elanez

2013-05-20, 02:02
Niedługo powstanie specjalny odłam... Jak są kawały o żydach, blondynkach to teraz będą tez kawały BongMana.

kalosz90

2013-05-20, 02:03
@!Timon, Po prostu wryła się tu taka zasada, że Bonguś zawsze wrzuca suche, przyzwyczaj się.

Zarammoth

2013-05-20, 02:05
To BongMan żyje! Gdzie żeś się podziewał? :D

maksym_gorki

2013-05-20, 02:05
Za Putina podstawić Macierewicza. Dużo lepiej.

tunkol

2013-05-20, 03:40
BongMan wrócił w wielkim stylu nawet nie zauważyłem, że dzisiaj mu ze 4 piwa dałem

Rozowy_Zniwiarz

2013-05-20, 09:38
..Bonguś jak zawsze w formie Cyc jeden :) piweso !

smood

2013-05-20, 12:57
@up
Sam jesteś z dupy, mamusia Cie nie uświadomiła ?

Kawał jest niezły, jakby to nie BongMan pisał :P

bo...........ol

2013-05-20, 18:36
pie**olicie farmazony, a kawał jak na ostatnie, które się tu pojawiają jest dobry.