18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Putin- Człowiek Wszystko

Pomphdorm • 2015-09-17, 16:20
Szukałem ciekawostek czy innego gówna o nim a tu coś takiego, cóż mogę powiedzieć oceńcie sami :loldev:



CorT7

2015-09-17, 21:22
To trochę o nim świadczy, bo nawet internet kreuje go na kozaka a nie debila lub ciote jak to zazwyczaj bywa z memami o władzy.

dr_dex

2015-09-17, 21:36
Najbogatszy czlowiek na swiecie a do tego trzyma za ryj Rosje i pol swiata ...

Obiektywnie mowiac( bo kacapstwa nie trawie): przech*j




carlos232323

2015-09-17, 21:51
@up

najbogatszy??? a słyszałeś o gościu o personaliach.... Bill Gates :D zgarnął hais za system twojego kompa :P

dr_dex

2015-09-17, 23:16
@up: pogogluj troche na temat majatku Putina to zobaczysz ze Bill moze mu co najwyzej siorbnac ...

nabukadnezar

2015-09-17, 23:24
Teraz Putin może robić na Ukrainie co chce, Europa się powoli destabilizuje i następuje powolne zamienianie się społeczeństwa rozwiniętego, zachodniego na dzikusów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Z tym przyrostem naturalnym za 50 lat naszym zachodnim sąsiadem będą Zjednoczone Emiraty Niemieckie. Do Rosji imigranci nie płyną falami tak jak do Niemców, miałem ich za inteligentnych ludzi ale po tym jak witali ciapatych oklaskami to uważam, że są skończonymi debilami...
To jest czas na wyjście z cienia dla Polski. Powinniśmy się skrzyknąć z Czechami, Słowakami i Węgrami i utworzyć sojusz pod przewodnictwem Polski, rozlokować bazy wojskowe w tych państwach, nastawić się na zbrojenia i budowę potęgi europejskiej bo wkrótce zostaniemy ostatnim bastionem normalności na tym kontynencie, bo z racji słabego socjalu, braku godnej pracy za godne pieniądze to do nas nie ciągną falą! Można to wykorzystać na naszą korzyść. Trzeba wziąć na swoje barki przewodnictwo w rejonie, pokazać siłę i chęci do działania to te trzy państwa same do nas przyjdą po pomoc wojskową i z pytaniem co robić bo same nie dadzą rady.

KOLABORACJONISTA

2015-09-17, 23:49
@up
Grupa Wyszehradzka, y0! Buduje europejską potęgę od 1991 roku!

The_Generat

2015-09-18, 01:02
no to k***a wiele nie nabudowała...

gi...........oa

2015-09-18, 10:25
Najzajebistszy człowiek świata, któremu Chuck Norris buty czyści.

KOLABORACJONISTA

2015-09-18, 14:34
The_Generat napisał/a:

no to k***a wiele nie nabudowała...

Co najwidoczniej nie przeszkadza innym roić sobie mokrych snów bez podstawowej wiedzy nt. stosunków międzynarodowych :roll: