18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

iI...........Ii

2015-09-13, 12:13
soulbinger napisał/a:

Pusta kobieta.



Kobiety nie są puste...


...kiedy je wypełniamy.

bloodwar

2015-09-13, 15:23
Dobrze to wykminiła - jak się nie chce porysować samochodu stojącego po prawej stronie to się skręca kola na maks w prawo i jedzie prosto na niego :krejzi:

Omikron

2015-09-13, 16:25
jak walczy z tą kierownicą xD

Matush5

2015-09-13, 18:57
Dlaczego mówicie, że pusta ? Tych aut nie powinno tam być. Byłem świadkiem małej stłuczki właśnie za pośrednictwem kobiety, która chciała wjechać na parking ale nie miała jak to przepchała jedno auto to przodu, drugie za nią do tyłu i wjechała sobie kulturalnie pomiędzy nich i.... Po prostu poszła do sklepu. Po przyjeździe policji, zapytali się jej dlaczego to zrobiła, ona pakując zakupy do bagażnika powiedziała na luzie, pewnym tonem " Tych aut nie powinno tam być to nie moja wina" Dlatego jestem od czasu gdy robiłem prawko widząc, jak jeżdżą kobiety i dziadki aby zarówno jedna jak i druga strona przechodziły dodatkowe testy z jazdy takie jak własnie, parkowanie, cofanie, ciasne zakręty, nagła przeszkoda na drodze.

I tak najlepsze są p*zdeczki w dużych jeepach, których nie widać nawet za kierownicy :D

Mo...........jn

2015-09-14, 21:21
na marszu przeciw przyjmowaniu imigrantów było grubo ponad 1tys. osob. Okolo 4-5 tyś. No coz onet nie wspomnia, że na marszu poparcia było 500 osob i 500 gapiów.

RmX

2015-09-14, 22:18
MordechajBlumsztajn napisał/a:

na marszu przeciw przyjmowaniu imigrantów było grubo ponad 1tys. osob. Okolo 4-5 tyś. No coz onet nie wspomnia, że na marszu poparcia było 500 osob i 500 gapiów.



I po ch*j pie**olisz o tych imigrantach w komentarzach jak to nic k***a nie zmieni.

Zielonek92

2015-09-14, 23:39
Te pościgi... te wybuchy...

RudziAxD

2015-09-15, 00:56
Wielu moich kolegów się śmieje kiedy prowadzę, widzę jakąś nieporadną babę i zaraz zaczynam ..."nosz baba jeb*ana, co za pie**olone kur*iszcze, spie*dalaj z drogi"... Tak, wstyd mi za większość tych co prowadzi samochód :/

kosiara92

2015-09-15, 13:40
Powinni jej bezwzględnie prawko dożywotnio zabrać, więcej szkód z jej jazdy niż pożytku...