18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pussy Riot vs rosyjski wymiar sprawiedliwości

Badluck13 • 2018-07-31, 10:37
Aktywistki rosyjskiej feministycznej grupy Pussy Riot, które przerwały finał mistrzostw w piłce kopanej zostały aresztowane na okres 15 dni.

Wczoraj skończył im się wyrok i opuściły mury więzienia.
Warto zobaczyć te pierwsze 30 sekund na wolności.
Cóż za radość, entuzjazm, euforia.
I to zaskoczenie z niedowierzaniem na widok komitetu powitalnego złożony z fanów.
Łzy się same cisną do oka.


pisage

2018-07-31, 15:32
@Erutlev


Kiedy naziści przyszli po komunistów, milczałem,
nie byłem komunistą.
Kiedy zamknęli socjaldemokratów, milczałem,
nie byłem socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem,
nie byłem związkowcem.
Kiedy przyszli po Żydów, milczałem,
nie byłem Żydem.
Kiedy przyszli po mnie, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować.

Justynka99

2018-07-31, 16:02
A Kaczyński patrzy i się uczy.

PieronJasnySzlag

2018-07-31, 16:06
Justynka99 napisał/a:

A Kaczyński patrzy i się uczy.


Kaczor to się uczył od Tuska choć jak narazie nie stosuje metod POwskich.

Wiewór

2018-07-31, 16:15
@up a to za po ABW wypadało ludziom do domów w środku nocy czy za pis

tofik2230

2018-07-31, 16:30
Up. Abraxus za po ludzie popelniali samobójstwa i to masowo. Np. Strzelając sobie w brzuch 3 razy

PieronJasnySzlag

2018-07-31, 16:50
Abraxus napisał/a:

@up a to za po ABW wypadało ludziom do domów w środku nocy czy za pis


Wiem że dla Ciebie, przedstawiciela lewicowej ideologii nie bedzie to argumentem ale za PO dochodziło do takich absurdów że karano ludzi za symbol falangi czy szczerbca. Wyroki z kapelusza za śpiewanie "donald matole.." też nie należały do rzadkości.
Można by długo wymieniać.
Naturalną koleją rzeczy jest to że konserwatywny rząd ma innych wrogów (KOD, Opozycja, Obywatele RP) niż liberalne PO (środowiska narodowe czy kozioł ofiarny - kibice) ale jak narazie nie słyszałem żeby ktokolwiek z obecnie demonstrujących dostał kulą czy miał połamane ręce albo byłby zatrzymany na 3msc areszt bez zarzutów...
Narazie wszędzie słysze że użycie gazu jest niehumanitarne, szarpanie się z policjantem to normalka a pisane wulgaryzmów na ścianach to wyraz buntu.

marcinsud

2018-07-31, 17:00
@tofik2230 no jak raz nie starczyło żeby się zabić to strzelali jeszcze 2 dla pewności ;)

Kali111

2018-07-31, 17:06
Cytat:

SQRW3L_ponury napisał/a:
Fakt - swietna metoda - do momentu kiedy ktoś nie uzna ciebie za rozkapryszoną p*zde

Ja nie chadzam na te popie**olone marsze - czy to jednej czy drugiej czy tam dziesiątej strony barykady.
Nie jestem tęczowym bojownikiem o 100 chorób psychicznych, nie walczę o refundowaną skrobankę na życzenie, nie wojuję z onrowcami, lewakami, prawakami itd. Nie protestuję w obronie ślimaczka na budowie autostrady ani nie latam z gołą p*zdą i cyckami protestując przeciwko prezydentowi i rządowi. Nie skaczę z Giertychem ani alimenciarzem. Nie drę p*zdy polska dla Polaków z kibolami.

Nie trafi na mnie.



Lisie,
Mimo tego dalej nie rozumiesz

kr...........81

2018-07-31, 17:07
to się szmaty zdziwiły

EdmundKemper

2018-07-31, 17:31
Trzeba było nie odpie**alać szopek.

sandal007

2018-07-31, 17:37
Tak wielki car Putin ulubiencem zjebow. Ale gdyby nagle wam zagrozil i to wam by naruszyl wolnosc , niewazne z jakiego powodu nagle by bylo wielkie halo. Jak to , tak bezprawnie :D

Czy zasluzyly mozna sie klocic, ale wychwalanie rosyjskiego systemu sprawiedliwosci ? naprawde ktos musi byc chory , zeby takie rzeczy piac.
Gratuluje.

ho...........zo

2018-07-31, 17:42
A nie mogą ich po prostu zabić? Nikt po nich nie zapłacze, nawet ich matki.

spajsi

2018-07-31, 20:39
-Ile potrzeba feministek do zmiany żarówki??
-...
-Feministki nie są w stanie niczego zmienić

nowynick

2018-08-01, 08:34
Abraxus

bez przesady, na kolejne 10 dni zostały zatrzymane a nie wysłane na Sybir

martinkane

2018-08-01, 08:39
Żydowskie Wściekłe c**y (Pussy Riot) obiecały dalej paskudzić. To są dwie, ciężko chore psychicznie żydówy, które mają wpisane w genach paskudzenie.Gdyby to pejsate bydło zrobiło to samo w meczecie co było w cerkwi wszystkie członkinie zostały by skrócone o głowę.