18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Puść piłkę

Rumcajs_Rozpruwacz • 2012-08-16, 10:53
Obecne bajki dla dzieci są dziwne... ale za to przezajebiste :D

ogonix

2012-08-16, 23:49
adventure time to bajka, ktora ma w usa bardzo duzo fanow, szczegolnie tych zjaranych, co sobie wstrzykuja marihuane (rapowal o niej m.in. Tyler z Odd Future). trudno sie dziwic, wystarczy obejrzec kilka odcinkow :P

Bard_Zerald

2012-08-17, 03:04
k***a, jestem licealistą, a już chcę powiedzieć "Za moich czasów bajki miały jakiś sens".
Nie mam w domu TV, tj mam tylko DVD na którym tam sobie oglądam filmy ale nie mam żadnych programów, jestem za to wdzięczny rodzicom. Za każdym razem jak oglądałem CN czy tego typu rzeczy ostatnio gdzieś byłem w takim szoku, że tak niewyobrażalnie gówniany syf tam jest.
I na tym nam się wychowuje młode pokolenie. A takie rzeczy mają wpływ na to, kim potem się staną w jakimś stopniu. Nie podoba mi się to.

Swoją drogą duch wkładający sobie piłeczki do dupy, wtf

wojtek0598

2012-08-17, 10:02
Gratulacje, dalej wszystko bierzcie na dosłownie
Tak aprawde Adventure Time ma przyswoić dla dzieci zasady moralne ; primo - liczy sie przyjaźń , secundo ; pomoc słabszym , obejrzyjcie kilka odcinków , przemyślając nad ukrytymi podtekstami i powiedzcie czy to dalej "głupia bajka o duchu trzymającym piłeczki w tyłku"

JerzyKozak

2012-08-17, 14:33
ja pie**ole co sie stalo ze smerfy gumisie kubus puchatek.. dla dzieci to zajebiste bajki byly, a tego to sie nie da ogladac hahah