18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Punki w metrze

Ec...........on • 2010-08-05, 08:59
Oczywiste, że w Rosji :)





PS. Ale brudasy.

boocheno

2010-08-05, 16:07
0:28 puszczenie furmana i ślizgawka - bezcenne :metalhead: :metalhead: :metalhead: :metalhead: :metalhead:

emd

2010-08-05, 18:46
Cthulhu napisał/a:

Echelon, warszawa to nie polska... :roll: Raczej jakaś autonomia buraków i prostaków :roll:



To poco tutaj(Warszawa) przyjezdzacie? U siebie siedziec nie mozecie?

axtxn

2010-08-05, 18:47
Cthulhu napisał/a:

Echelon, warszawa to nie polska... :roll: Raczej jakaś autonomia buraków i prostaków :roll:


Teraz wiekszosc to warszawiacy napływowi, którzy po miesiacu pracy/studiowania tam, uważają się za warszawiaka...

Su...........cz

2010-08-05, 19:35
Co z tego, że stolica? Raz byłem i więcej nie wrócę. Miasto prostaków, cwaniaków i krętaczy...

dback

2010-08-05, 19:40
Cthulhu napisał/a:

Echelon, warszawa to nie polska... :roll: Raczej jakaś autonomia buraków i prostaków :roll:


ja się zastanawiam w jakiej ty warszawie byłeś.

Aley_23

2010-08-05, 19:50
0:48-0:56 - :homer:
O dzięki Ci Boże, że jest taki kraj jak Rosja. Tyle radości z niewielkich filmików, które trafiają na sadola <3

W

2010-08-05, 21:03
keidyś wawa była dla mnie miastem betonu i wieżowców, na dniach stała się samozwańczą autonomią wokół krzyża

coby jawnego offtopu nie siać - ładnie się chłopaki porobili. ciekawe czym...

krisxor

2010-08-06, 13:14
że tak tylko zauważę:

Cytat:

najgorsze sa te p*zdy co nosza koszulki Metlliki i wielce szatany !



nie rozumiem co jest złego w tym, że ktoś kupi sobie koszulkę dobrego bandu w tym wypadku mety i będzie w niej chodził, nie robiąc nikomu nic złego. jeśli ktoś lubi i nie udaje nie wiadomo kogo, tak bardzo ci to przeszkadza, czy może Ciebie nie stać?

racja, "pseudo sataniści" również wk***iają mnie ostro, pozerzy, którzy w życiu sceny i tłumu na oczy nie widziały, robiące foteczki z corną w lustrach na NK i znają tylko "nafing els meders". jednak zauważ to, że trochę wyogólniasz, bo nie każdy kto nosi tiszert ulubionego zespołu musi być ciotą -.-

loras

2010-08-06, 17:11
dback napisał/a:

ja się zastanawiam w jakiej ty warszawie byłeś.



Jest jedna, ta azjatycka. Przecież na wschód od Konina Azja się zaczyna.

Twój Stary

2010-08-07, 02:02
rrdzony napisał/a:

oj i w polsce się podobni znajdą ;) pamiętam kiedyś gdzieś na koncercie w środkowej polsce jak z jadącego pociągu paru wyskakiwało, bo pomylili :D albo

samemu się zbierało na bilet powrotny na dworcu, bo się wszystko przepiło w obcym mieście;)

podobno w latach 90 było w tym temacie ciekawie, teraz pankowców (jak i innych subkultur) jest garstka... następuje atomizacja młodzieży, nikt nigdzie i do niczego nie należy, skrajny j***ny indywidualizm. siedzą tacy przed netem i się wyżywają na sobie (patrz komentarze w górę)



bla bla bla bla nie pie**ol tym sie roznicie brudasy od reszty normalnych ludzi ze my sie nie przejmujemy ze caly hajs wydalismy na melanz i wracamy na gape a wy na dworacach zebrzecie o kase na bilet :/ zenada

_R...........s_

2011-05-30, 11:30
ch*j z nimi, mają ubaw, może naćpani może pijani, ale przynajmniej mają jakąś frajdę, a popatrz na tych dzisiejszych punków, wszyscy z dobrych domów, pijący drogie alkohole nigdy sie nie upijają, porządni, nigdy w zadymy się nie wdają dobrze się uczą, ładne ubranka noszą i robią z siebie wielkich twardzieli na forach internetowych, oni są na prawdę wk***iający, jeszcze nie daj bóg żeby któryś z nich zaczął pie**olić o polityce, bo pie**olą bez sensu.
a z tymi starymi to i napić się szło i podopierdać i najważniejsze nie pie**olili tak jak większość społeczeństwa głupoty tylko po to by ktoś ich lubił.
chyba każdy się zgodzi że i tak ci goście są lepsi niż emo, k***a nie żebym był nietolerancyjny ale jakoś emo mnie strasznie wk***ia, małe spedalone dzieci bez płci, osobowości czy jakiejkolwiek astertywności.