18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Puławy-boimy się tu żyć

BYNIO123 • 2015-09-20, 22:07
reportaż z Puław, miasta które w ostatnich latach wydało 2 mln złotych na aktywizację zawodową romów w efekcie której pracy nie podjąl żaden z nich :idzwch*j:

zxclu

2015-09-20, 22:33
Wystarczy poscic kiboli naszych,pozadek by zaraz byl

Samudaripen

2015-09-20, 23:01
Sprawa cygańska jest dowodem na to, że "dumni" kibice, obrońcy narodu ch*ja zdziałają w przypadku ewentualnej plagi imigrantów, a nie k***a sorry zdziałają, popie**olą sobie trochę na swoich popijawach i forach, jebną tu i ówdzie wlepkę i pokrzyczą na meczu, ewentualnie najebią dwóm takim w dziesięciu :lol: wszyscy znają to z autopsji, że goście którzy tak wielce krzyczą jakby to oni nie pozabijali tych kolorowych wolą się w dziesięciu przyj***ć do gościa w długich włosach, bo w każdym innym wypadku dostaną srogi wpie**ol, teraz jak jeszcze nie ma w Polsce tej "uciekającej przed wojną" gawiedzi, to mówią "chwała wielkiej Polsce", "Polska dla Polaków" i malują graffiti, jak przyjadą muslimy, to będą sp***alać po kątach i zakładać siostrom burki, nikaby i hidżaby
:idzwch*j:


P.S
Na filmiku patola biała i brunatna i te k***a pie**olenie, że cyganie dostają ponad dwa klocki miesięcznie zasiłku :lol: I don't think so, nie w Polszy ;) pewnie kradną, oszukują i kombinują stąd ewentualna kaska. W sumie dobrze że mają tych cyganów tam, w przeciwnym bądź razie to oni by chodzili po mieście i robili rozpie**ol, a tak to mają swój wewnętrzny konflikt brudasy vs. białe śmiecie i żadna z tych podludzkich grup nie wychodzi z butami ze swojego socjalnego slamsu.

Natomiast nauczyciele przepuszczają z klasy do klasy te cygańskie bękarty dla świętego spokoju inaczej musieliby to kurestwo trzymać w szkołach do 18-nastego roku życia, chcielibyście by wasze dziecko chodziło do podstawówki z 18-letnim brudasem? No właśnie ;) Ale pokrzywdzona przez los pani się przydupia, że jej dzieci nie zdają, a ciabary tak.. o czym to świadczy? Że ch*ja chce, a nie edukacji dla dziecka, tak właśnie się odwdzięcza, zamiast się cieszyć, że nauczyciele nie mają w dupie ich dzieci i zostawiają je na rok w tej samej klasie by zmusić je do wzięcia się za siebie, to pie**oli, stara k***a.

KlinikaAborcyjna

2015-09-20, 23:12
Nie wiem czemu to jest w dokumencie a nie na głównej.
Ale mniejsza z tym, bo do k***y nędzy przez j***ne lewactwo to nawet nie można spokojnie nazwać rzeczy po imieniu. Żeby k***a płacić 2200PLN socjalu tylko dlatego że to mniejszość.

Samudaripen napisał/a:



P.S
Na filmiku patola biała i brunatna i te k***a pie**olenie, że cyganie dostają ponad dwa klocki miesięcznie zasiłku :lol: I don't think so, nie w Polszy ;) .



pomoc socjalna liczona jest od sztuki a że ich "rodzina" liczy po 10 osób to spokojnie dostają po te 2200PLN

ernest6991

2015-09-20, 23:24
Żeby stanowiska związane z pewną odpowiedzialnością za ŻYCIE innych ludzi obejmowane były przez jełopów to nie być może być jakiś przypadek. Wypie**oliłbym na kopach zarządzających regionem za wrodzony debilizm i nałożył zakaz interakcji ze społeczeństwem żeby go nie sp***olili jeszcze bardziej.

Samudaripen

2015-09-21, 13:26
KlinikaAborcyjna, czyli jednak kradną, bo wychodzi 220 zł na osobę w rodzinie, a to nie jest kasa, za którą(cytując poszkodowaną damę)można jechać na jakiekolwiek wczasy i jeszcze do tego utrzymywać samochody ;) zresztą nie powinni dostawać żadnych zasiłków, nie radzą sobie to niech się nie pie**olą bez gumek. Jedyne świadczenia socjalne jakie powinny być w tym temacie, to kastracja/sterylizacja na koszt państwa, na takie coś mogę się zrzucić :ok:

werewolfer

2015-09-21, 15:29
Dla mnie sprawa jest prosta, cyganow osiedlac w miejscach zamieszkalych przez wojujacych rycerzy multikulti. Niech wzbogacaja sie kulturowo.

doopa

2015-09-21, 15:34
pie**olone brudne darmozjady

kacaraba

2015-09-21, 18:58
Po co taki ,,człowiek,, żyje? w klatce to zamykać...

Samudaripen

2015-09-21, 19:05
kacaraba napisał/a:

,,człowiek,,



" " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " "
Masz trochę cudzysłowów na zapas, bo widzę że cię nie stać na klawiaturkę z takim magicznym symbolem ;)

Wojtass84

2015-09-21, 19:14
"Policja" nie reaguje. Ale jak by zebrać się i zrobić porządek ze ścierwem, to reakcja policji była by natychmiastowa. Oczywiście karani byli by w takiej sytuacji Polacy. To nasz wymiar sprawiedliwości jest zawodny i temu winny, a cyganie to po prostu wykorzystują. Tym bardziej, że to sp***olony naród, więc takie incydenty dzieją się automatycznie.

Mom and Death

2015-09-21, 19:52
O ja cież pie**olę. Jaka patola. Same zakazane, zapijaczone, zdegenerowane mordy. Sami są warci tych cyganów, ch*j wie co gorsze...

lapps

2015-09-22, 10:25
Samudaripen napisał/a:

Sprawa cygańska jest dowodem na to, że "dumni" kibice, obrońcy narodu ch*ja zdziałają w przypadku ewentualnej plagi imigrantów, a nie k***a sorry zdziałają, popie**olą sobie trochę na swoich popijawach i forach, jebną tu i ówdzie wlepkę i pokrzyczą na meczu, ewentualnie najebią dwóm takim w dziesięciu :lol: wszyscy znają to z autopsji, że goście którzy tak wielce krzyczą jakby to oni nie pozabijali tych kolorowych wolą się w dziesięciu przyj***ć do gościa w długich włosach, bo w każdym innym wypadku dostaną srogi wpie**ol, teraz jak jeszcze nie ma w Polsce tej "uciekającej przed wojną" gawiedzi, to mówią "chwała wielkiej Polsce", "Polska dla Polaków" i malują graffiti, jak przyjadą muslimy, to będą sp***alać po kątach i zakładać siostrom burki, nikaby i hidżaby
:idzwch*j:


P.S
Na filmiku patola biała i brunatna i te k***a pie**olenie, że cyganie dostają ponad dwa klocki miesięcznie zasiłku :lol: I don't think so, nie w Polszy ;) pewnie kradną, oszukują i kombinują stąd ewentualna kaska. W sumie dobrze że mają tych cyganów tam, w przeciwnym bądź razie to oni by chodzili po mieście i robili rozpie**ol, a tak to mają swój wewnętrzny konflikt brudasy vs. białe śmiecie i żadna z tych podludzkich grup nie wychodzi z butami ze swojego socjalnego slamsu.

Natomiast nauczyciele przepuszczają z klasy do klasy te cygańskie bękarty dla świętego spokoju inaczej musieliby to kurestwo trzymać w szkołach do 18-nastego roku życia, chcielibyście by wasze dziecko chodziło do podstawówki z 18-letnim brudasem? No właśnie ;) Ale pokrzywdzona przez los pani się przydupia, że jej dzieci nie zdają, a ciabary tak.. o czym to świadczy? Że ch*ja chce, a nie edukacji dla dziecka, tak właśnie się odwdzięcza, zamiast się cieszyć, że nauczyciele nie mają w dupie ich dzieci i zostawiają je na rok w tej samej klasie by zmusić je do wzięcia się za siebie, to pie**oli, stara k***a.



sprawa cyganska jest dowodem, ze w pulawach nie ma porzadnego klubu pilkarskiego i huliganki...



a ty nie wylewaj swoich frustracji, na biednych ludzi z pulaw, tylko dlatego, ze jacys hultaje napie**alali cie za pedalski wyglad

tego radnego co sie wypowiada byly juz nagrania na tym portalu, jak probowal droga urzednicza odciac tych cyganow od socjalu. nie da sie bo sa pod ochrona...

orzeszwmorde

2015-09-22, 11:54
I to jest najlepszy przykład aby nie wpuszczać innych nacji do naszego kraju.
Zaczną wykorzystywać swą "mniejszość" i co gorsze stawać ponad prawem.
Był filmik o awanturującym się cyganie, silny w mordzie w grupie, jak został sam w radiowozie z policjantami to nagle odmiana i mało co się nie rozpłakał.
Nie można dopuścić aby kilka cygańskich rodzin mieszkało blisko siebie...
Poczują się wyalienowani to będą potulni inaczej wejdą nam na głowę.

Komuna kazała im się osiedlać, ale nie wiem jak wtedy gnali ich za brak zatrudnienia, dostali obywatelstwo bo niby gdzie ich wygnać jak to nacja bez ojczyzny.
Współczuję tym ludziom bo nawet jak by chcieli się wyprowadzić to nikt nie kupi ich mieszkań, na zamożnych nie wyglądają.
Ci ludzie skazani są na brak empatii, tak popularne dzisiaj słowo, ze strony samorządu i policji a nawet szkolnictwa.

Jak można przepuszczać do kolejnej klasy jak ktoś nie chodzi do szkoły i ma uczulenie na naukę,
Nie wiem jak tacy niby ludzie zdobywają wykształcenie.
Przytrzymywać takich w pierwszej klasie aż do 13 roku życia, wiem że nagle zaczną złazić do szkoły całe chordy że im się dzieci szkaluje, wtedy wzywać policję nie będą się mogli chować w radiowozie, inni rodzice zobaczą co się dzieje i może ktoś zareaguje w odpowiedni sposób, bo na razie to współmieszkańcy cyganów są osamotnieni ze swoimi problemami a reszta nie widzi problemu który jest naprawde poważny.

Stwierdzam ze polskie prawo to jakiś zlepek nic nie znaczących paragrafów które można naginać we wszystkie sposoby.