18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pukając do kleju bram

miedziak • 2011-05-27, 16:34
Od dłuższego czasu interesuje mnie temat wąchania kleju, dla tego postanowiłem założyć ten temat, w którym mam zamiar opisać mniej więcej w jaki sposób klej działa na człowieka i co z nim robi, a także zamieścić trochę materiałów związanych z tematem i opisy przeżyć ludzi którzy klej wąchali. Na sam początek coś na zachętę.

wesoła piosenka o wąchaczach :-P


No i zdjęcia.






W dalszej części to znaczy w komentarzach umieszczę resztę materiałów zdjęciowych, oficjalny materiał informacyjny oraz opinie i opowieści użytkowników kleju. Liczę również, że drodzy sadyści dodadzą coś od siebie na ten temat jeśli mają jakieś przeżycia albo ich znajomi mają.

Rafal1757

2011-05-27, 20:38
czemu wdychanie kleju ustami nazywane jest wąchaniem ? Zagadka na dziś.

kocur

2011-05-27, 20:51
piona za cover Ramonesow ! ;) w życiu trzeba wszystkiego spróbować, pewnie ktos powie zeby zaczac od gowna, na to tez przyjdzie czas :)

djboti

2011-05-27, 21:10
Jo tam wola borygo ... bo po borygo sie nie rzygo :]

marcinsud

2011-05-27, 21:28

Entej

2011-05-27, 21:31
Wąchanie w 99% kończy się śmiercią, szybko się goście składają, nie ma szans z tego wyjść

_R...........s_

2011-05-27, 22:07
o k***a, fajny temat, jakoś nigdy nie chciałem zostać workowcem, ale z tego co wiem to kiedyś było dość popularne. ja tam osobiście preferuje alkoholizm. ani żadna trawa, feta czy tam kolorowe drogie alkohole nie dają takiej dobrej fazy jak poczciwa czysta wóda, wiem z doświadczenia.
k***a jeszcze te opowieści ćpunów, wiadomo będą zachwalać swoje gówno, ja przez takie zachwalanie, po pijaku raz się naćpałem, pie**olcie ich nie wierzcie w te brednie, może i jazdy mają fajne, ale k***a ćpanie to gówno, alkoholizm przy ćpaniu to całkiem porządna i sensowna rzecz nie rujnująca życia.
muzyczka też pasuje, myślałem że winamp sam mi się włączył.

W

2011-05-27, 22:20
hmm, ten pierwszy tekst brzmi zachęcająco: tanie, ogólnodostępne i piękne ma się po tym halucynacje... + facet pisze poprawną polszczyzną z niezłym zasobem słownictwa (zupełnie, jakby klej nie robił sieczki z mózgu,... albo jakby szybko z tym skończył :( )

KanekS napisał/a:

Afrykanskie dzieci na jedzenie nie maja ale k***a na klej to zawsze wykombinują


raczej nie kombinują kasy na klej tylko podpie**alają z fabryk kauczuku

[quote="Rafal1757"]czemu wdychanie kleju ustami nazywane jest wąchaniem ? Zagadka na dziś.[/quote
efektem wąchana jest wdychanie. można to też robić ustami

Bociek

2011-05-27, 23:09
Kiranie kleju jest dla biedaków z marginesu.. nie polecam ...

lapps

2011-05-28, 10:04
@Kudlaty1125
a probowales jakis narkotykow na trzezwo?

@Entej
Siema Bodek fajnie, ze wpadles!

a na temat to jest wiele wiecej legalnych ogolnie dostepnych substancji narkotyzujacych, tylko o tym cicho zeby sie komorowski z tuskiem nie dowiedzieli

Go2Hell

2011-05-28, 10:17
Ale zajebisty temat. i nie chodzi mi o ćpanie lub inne takie rzeczy, ale to formę edukacyjna tego tematu. Moja mamuśka jest nauczycielką w szkole podstawowej i po dogłębnym przestudiowaniu tego tematu może śmiało rozpoznawać małoletnich ćpunów.
pozdro ludziska :evil:

sermon

2011-05-28, 19:57
Co do tych zdjęć miedziaka, Ci czarnoskórzy wdychają "jenkem".
Jest to nic innego jak fermentowane odchody w butelce, na której jest umieszczony balon. W nim
gromadzi się gaz powstały podczas fermentacji kupki...
Widziałem to przed paroma laty jak pracowałem w Irlandii, gówniarze (dosłownie i w przenośni :D )
wdychali to w parkach... moda z Afryki.
Tu więcej:

http://en.wikipedia.org/wiki/Jenkem

Do czego to ludzie się nie posuną...

miedziak

2011-05-28, 20:31
te zdjęcia były podpisane w grafikach google jako glue sniffing. Widziałem nawet film dokumentalny o wąchaniu kleju w Kenii, ale to o czy piszesz jest po prostu fantastyce!

Taboretto

2011-05-29, 01:16
O k***a a ja gdy miałem z 5-6 lat wąchałem rozpuszczalnik jak remont w domu miałem to pewnie dlatego teraz taki poj***ny jestem :D

szczur77

2011-05-29, 10:47
o k***a, fajny temat, jakoś nigdy nie chciałem zostać workowcem, ale z tego co wiem to kiedyś było dość popularne. ja tam osobiście preferuje alkoholizm. ani żadna trawa, feta czy tam kolorowe drogie alkohole nie dają takiej dobrej fazy jak poczciwa czysta wóda, wiem z doświadczenia.

to chyba niedawno skonczyles gimnazjum