18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Puk, pók! Serwis klimatyzacji

~Velture • 2023-08-22, 09:34
Na bank panowie "monterzy" mieli sporo gruzu w gaciach :amused:

( dla osób z problemem trzymania moczu - od 0:45 )




spoiler

onucek

2023-08-22, 10:48
bardzo miło! mam nadzieję, że kulki podziurawiły trochę tętnic

flejtuch

2023-08-22, 11:08
onucek napisał/a:

bardzo miło! mam nadzieję, że kulki podziurawiły trochę tętnic



Wolałbym mózg

tolek01

2023-08-22, 11:17
a ja bym poczekał aż wejdą

mygyry

2023-08-22, 11:19
Dlatego przestępcy wolą zakaz posiadania broni

hitmeme

2023-08-22, 12:19
Nigdy w życiu nie otworzyłbym drzwi żadnemu czarnemu ,ciapatemu czy innemu latino.

grudzin7

2023-08-22, 12:48
Zawsze przy takich akcjach mnie zastanawia jedna rzecz - czy taki włamywacz czuje jakąś ujmę na ego, że ktoś go pogonił i czy w związku z tym spróbuje się zemścić np. poprzez napie**alanie z pistoletu po oknach którejś nocy albo wrzucenie przez okno koktajlu mołotowa? W sumie nie wiesz tego, więc z jednej strony pozbyłeś się włamywacza ale nie wiesz czy on nie wróci za kilka dni lub tygodni kiedy opadnie szum. Wydaje mi się, że po takiej akcji bałbym się zostawić żonę czy dzieci same w domu. Chyba nawet dla spokoju wolałbym się przeprowadzić :roll:

SupremeLeader

2023-08-22, 13:33
Ta, jasne "filtry" . Od razu widać że nachalne ch*jki fotowoltaikę sprzedają.

bleblebator1

2023-08-22, 13:45
SupremeLeader napisał/a:

Ta, jasne "filtry" . Od razu widać że nachalne ch*jki fotowoltaikę sprzedają.



nasłała ich klara sobieraj

metyoo

2023-08-22, 15:09
i co? można grzecznie wyjść z rencami podniesionymi do góry? można grzecznie wykonywać polecenia policmajstrów?

Pijanystary

2023-08-22, 22:56
mygyry napisał/a:

Dlatego przestępcy wolą zakaz posiadania broni




Ja jebie ale jesteś k***a tępy...Nie widzisz jak silne ograniczenia dotyczące posiadania broni pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo? No i ch*j daje ci AR-15 nawet z powiększonym bębenkowym magazynkiem, razem 75 pestek, a ja RKM tylko 60. Będziemy się tym napie**alac przez drzwi i ściany w ramach przestępstwa w twojej okolicy. Jak się schowasz za tym kojcem dziecięcym uzyskasz mała przewagę. Widzisz problemy takiego kalibru w Europie? Nawet w tych NO GO zonach w Malmo? W Malmo też chyba mają kamery czy kamery są tylko w Manus i USA?

Jeżeli chcesz być światkiem,uczestnikiem,ofiarą takich akcji musisz koniecznie posłuchać gościa który mówi ,,broń dla wszystkich" I ta broń właśnie dać mu. To trudne sprawy ala św.Marcin w Poznaniu staną się codziennością pytanie tylko czy samobójstwo będzie rozszerzone a jeśli już będzie to czy o ciebie i twoja rodzinę a posiadanie przez ciebie broni niewiele raczej pomoże twojemu dziecku kiedy jakiś świr na załamaniu nerwowym wjedzie do szkoły albo przedszkola.

Zadałeś sobie pytanie czy chcesz świata w którym musisz się tak bronić? Nie bo jesteś tepakiem z pod znaku JKM I jego homo comando, wy wyjątkowo niewiele myślicie jak na tą elitę narodu, wręcz można powiedzieć ze absolutnie nie stosujecie.

mygyry napisał/a:

Dlatego przestępcy wolą zakaz posiadania broni




Ja jebie ale jesteś k***a tępy...Nie widzisz jak silne ograniczenia dotyczące posiadania broni pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo? No i ch*j daje ci AR-15 nawet z powiększonym bębenkowym magazynkiem, razem 75 pestek, a ja RKM tylko 60. Będziemy się tym napie**alac przez drzwi i ściany w ramach przestępstwa w twojej okolicy. Jak się schowasz za tym kojcem dziecięcym uzyskasz mała przewagę. Widzisz problemy takiego kalibru w Europie? Nawet w tych NO GO zonach w Malmo? W Malmo też chyba mają kamery czy kamery są tylko w Manus i USA?

Jeżeli chcesz być światkiem,uczestnikiem,ofiarą takich akcji musisz koniecznie posłuchać gościa który mówi ,,broń dla wszystkich" I ta broń właśnie dać mu. To trudne sprawy ala św.Marcin w Poznaniu staną się codziennością pytanie tylko czy samobójstwo będzie rozszerzone a jeśli już będzie to czy o ciebie i twoja rodzinę a posiadanie przez ciebie broni niewiele raczej pomoże twojemu dziecku kiedy jakiś świr na załamaniu nerwowym wjedzie do szkoły albo przedszkola.

Zadałeś sobie pytanie czy chcesz świata w którym musisz się tak bronić? Nie bo jesteś tepakiem z pod znaku JKM I jego homo comando, wy wyjątkowo niewiele myślicie jak na tą elitę narodu, wręcz można powiedzieć ze absolutnie nie stosujecie.

ProVVe

2023-08-22, 23:49
Pijanystary napisał/a:

Ja jebie ale jesteś k***a tępy...Nie widzisz jak silne ograniczenia dotyczące posiadania broni pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo? No i ch*j daje ci AR-15 nawet z powiększonym bębenkowym magazynkiem, razem 75 pestek, a ja RKM tylko 60. Będziemy się tym napie**alac przez drzwi i ściany w ramach przestępstwa w twojej okolicy. Jak się schowasz za tym kojcem dziecięcym uzyskasz mała przewagę. Widzisz problemy takiego kalibru w Europie? Nawet w tych NO GO zonach w Malmo? W Malmo też chyba mają kamery czy kamery są tylko w Manus i USA?
Jeżeli chcesz być światkiem,uczestnikiem,ofiarą takich akcji musisz koniecznie posłuchać gościa który mówi ,,broń dla wszystkich" I ta broń właśnie dać mu. To trudne sprawy ala św.Marcin w Poznaniu staną się codziennością pytanie tylko czy samobójstwo będzie rozszerzone a jeśli już będzie to czy o ciebie i twoja rodzinę a posiadanie przez ciebie broni niewiele raczej pomoże twojemu dziecku kiedy jakiś świr na załamaniu nerwowym wjedzie do szkoły albo przedszkola.
Zadałeś sobie pytanie czy chcesz świata w którym musisz się tak bronić? Nie bo jesteś tepakiem z pod znaku JKM I jego homo comando, wy wyjątkowo niewiele myślicie jak na tą elitę narodu, wręcz można powiedzieć ze absolutnie nie stosujecie.
Ja jebie ale jesteś k***a tępy...Nie widzisz jak silne ograniczenia dotyczące posiadania broni pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo? No i ch*j daje ci AR-15 nawet z powiększonym bębenkowym magazynkiem, razem 75 pestek, a ja RKM tylko 60. Będziemy się tym napie**alac przez drzwi i ściany w ramach przestępstwa w twojej okolicy. Jak się schowasz za tym kojcem dziecięcym uzyskasz mała przewagę. Widzisz problemy takiego kalibru w Europie? Nawet w tych NO GO zonach w Malmo? W Malmo też chyba mają kamery czy kamery są tylko w Manus i USA?
Jeżeli chcesz być światkiem,uczestnikiem,ofiarą takich akcji musisz koniecznie posłuchać gościa który mówi ,,broń dla wszystkich" I ta broń właśnie dać mu. To trudne sprawy ala św.Marcin w Poznaniu staną się codziennością pytanie tylko czy samobójstwo będzie rozszerzone a jeśli już będzie to czy o ciebie i twoja rodzinę a posiadanie przez ciebie broni niewiele raczej pomoże twojemu dziecku kiedy jakiś świr na załamaniu nerwowym wjedzie do szkoły albo przedszkola.
Zadałeś sobie pytanie czy chcesz świata w którym musisz się tak bronić? Nie bo jesteś tepakiem z pod znaku JKM I jego homo comando, wy wyjątkowo niewiele myślicie jak na tą elitę narodu, wręcz można powiedzieć ze absolutnie nie stosujecie.



Ale wy lewusy jestescie k***a ssajacymi ku*asy cwe*ami z doslownie zerowa logika myslenia... Jestes glupim tepym ch*jem i mam nadzieje, ze sie k***o czasem nie mnozysz gdzies tam na tej twojej melinie. Ja pie**ole kto cie wypchnal na ten swiat.. Na kazdy twoj "argument" mozna odpowiedziec i zamknac ta twoja poj***na morde, ale mi sie nie chce... Wez poszukaj kawalka jakiegos sznurka czy cos i idz do piwnicy. Najgorsze, ze masz k***a jakies prawa...

PS. nie odpisujcie i olewajcie ta neop*zde bo ostatnio jest ich wysryw jakis

Pijanystary

2023-08-23, 00:14
ProVVe napisał/a:

Ale wy lewusy jestescie k***a ssajacymi ku*asy cwe*ami z doslownie zerowa logika myslenia... Jestes glupim tepym ch*jem i mam nadzieje, ze sie k***o czasem nie mnozysz gdzies tam na tej twojej melinie. Ja pie**ole kto cie wypchnal na ten swiat.. Na kazdy twoj "argument" mozna odpowiedziec i zamknac ta twoja poj***na morde, ale mi sie nie chce... Wez poszukaj kawalka jakiegos sznurka czy cos i idz do piwnicy. Najgorsze, ze masz k***a jakies prawa...
PS. nie odpisujcie i olewajcie ta neop*zde bo ostatnio jest ich wysryw jakis



Uwaga Homocomando z Konfederacji chłopskiego rozumu, to po ch*j piszesz skoro nie chcesz odpowiedzieć argumetami? Mam.sie z tobą gownem obrzucać i uznać to za rozmowę z najbardziej merytorycznym wyborca w tym kraju? Chciało ci się pisać tyle rzeczy ale argumentów akurat nie...Bo? Bo ich nie masz, bo jesteś za glupi żeby je ,,wypchnac" z tej pustej banii, do twojej tylko wchodzi a nic nie wychodzi jak psu albo dziecku do lat 8. Idź se może zwal albo powąchaj gacie mamy, jak ci serce podpowiada byle trzymaj ryj krótko bo nic mądrego nam nie powiesz.

mazga50

2023-08-23, 15:30
SupremeLeader napisał/a:

Ta, jasne "filtry" . Od razu widać że nachalne ch*jki fotowoltaikę sprzedają.



To teraz się nazywa agresywny marketing.

Wiewór

2023-08-24, 09:36
To jest tupet napisac do kogos ze jest tepy taka ortografia.
„Swiatkiem”.