18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pudzianowski się leje

~Conscribo • 2010-09-19, 01:55
z tłuścioszkiem Butterbeanem



wielu z was czekało 4h tej gali (z czego 3h to reklamy) coby se minutkę pudziana oglądnąć? :>

mlodygda

2010-09-19, 22:05
dwakilo napisał/a:

Prawda jest taka, że cały poważny świat śmieje się z tych wsiowych, niby k***a wielkich gali pt. "Dzień Sądu" itp. Pas polsatu czyli słoneczka tv nikogo poważnego nie interesuje.




kolejny k***a spec za dyche. poczytaj se forum sherdoga albo jakiekolwiek a nie probuj szpanować jak wielki znawca ktorych zawsze wysypuje po takich galach. ksw jest aktualnie uznawana za jedna z najlepszych organizacji w europie pacanie.
no ale fakt, dla ciebie główna atrakcją jest walka pudzianowskiego, więc nie ma co sie dziwic ;)

Borek91

2010-09-19, 22:13
Wiochmen napisał/a:


no k***a rozpie**alasz mnie...powiedz mi co by on zrobil lezac na brzuchu??



1.Ryzykował i czekał na podniesienie walki
2.Przeturlał się dalej...

Człowieku czy Ty myślisz, że bezczynne leżenie i dostawanie po ryju jest normalne? To, że Ty nic nie robiłeś jak dostawałeś o niczym nie świadczy.
SQT napisał/a:


znawco, pudzian raz już przegrał...



Znawco to nie było KSW, tylko jakaś ch*jowa Amerykańska federacja...

mlodygda

2010-09-19, 22:17
@up
przeturlał się dalej ^^ tia - no fakt, zajebista rada. zobacz sobie walke escha z sudo ;) zobacz jaka roznica wagi i jak sobie radzil esch w parterze. jesli ciebie z pozycji bocznej kontroluje ktos o sile pudziana to raczej nie jest k***a latwo sie przekrecic, tymbardziej dostajac młotki na ryj.

slepygdz

2010-09-19, 22:49
butterbean leżąc na glebie krzyczał tylko MY CHESBURGEER!

holszti

2010-09-19, 23:53
Przypomina mi to niedzielne rozbijanie schaboszczaka na obiad :D

Wiochmen

2010-09-20, 00:12
Borek91 napisał/a:


1.Ryzykował i czekał na podniesienie walki
2.Przeturlał się dalej...

Człowieku czy Ty myślisz, że bezczynne leżenie i dostawanie po ryju jest normalne? To, że Ty nic nie robiłeś jak dostawałeś o niczym nie świadczy.



sorry Jp na 100% nie bij

jak by on sie polozyl na plecach to napewno pudzian by wstal odszedl pare mterow dalej i czekal az on wstanie

ale faktycznie moze jak by sie turlal to by wypadl z ringu i by bylo pograne

zeetox

2010-09-20, 00:51
pie**olicie, że ustawiona walka, a obejrzyjcie sobie na YT pare walk jak Butterbean dostaje wpie**ol. W 99% przypadkach przewracają go, tak jak to zrobił Pudzian i gość leży bez ruchu, bo jest taki tłusty, że nie może nic zrobić. Poczytajcie sobie forum UFC (www.ufc.com), to przeczytacie kilkanaście postów, że Butterbean przewrócony na ziemie, to martwy Butterbean. Pudzian tylko zrobił to, co robi każdy, który chce z nim wygrać.

Ye...........es

2010-09-20, 11:56
Już PEWNE!
Pudzian rzucił wyzwanie Małyszowi "Dzień sądu" na zakończenie pucharu w skokach narciarskich w Planicy na mamuciej skoczni

bluealfa

2010-09-20, 12:46
Ja pie**olę pięknie go obił jak chama na przytupaji w remizie pod Kielcami.

LWMG

2010-09-20, 21:40
SQT napisał/a:


znawco, pudzian raz już przegrał...



Jesteś idiotą czy udajesz? Polecam naukę czytania ze zrozumieniem. Przyda Ci się na teście w gimnazjum.

motyl1806

2010-09-21, 17:43
0:12 pojedzienku? Co oni biorą?

Fragless

2010-09-22, 00:45
I tak z tej całej gali to najbardziej wypasiona była piosenka brata Pudziana

Borek91

2010-09-23, 20:16
Wiochmen napisał/a:



sorry Jp na 100% nie bij

jak by on sie polozyl na plecach to napewno pudzian by wstal odszedl pare mterow dalej i czekal az on wstanie

ale faktycznie moze jak by sie turlal to by wypadl z ringu i by bylo pograne



Jeżeli nie masz pojęcia o regułach w KSW to się nie udzielaj... W momencie kiedy Pudzian uderzyłby go w tył głowy, gdyby Butterbean leżał na brzuchu, Pudzian dostałby ostrzeżenie a walka została by podniesiona. Więc chciałbym pogratulować wszystkim mistrzom MMA, którzy myślą, że mają jakieś pojęcie o tym.

piotr436

2011-05-07, 22:56
tak samo mójstary lał moją matke

Ochaj

2011-05-08, 01:31
@up
ch*j nas to obchodzi. po kiego ch*ja odkopywales ten temat, zeby nam sie zwierzac?