Polska Goła ( teraz można by wrzucić zdjęcie koseckiego z gołą dupą ale jestem humanistą i nie wiem jak to zrobić)

2013-09-10, 20:57
k***a przynajmniej 1 mecz z którego możemy się pocieszyć ze zwycięstwa :)

wnh

2013-09-10, 21:09
Drodzy państwo 1 do 1, po ponad 20 minutach ciężkiego boju polska reprezentacja remisuje z San Marino na trudnym terenie.

karkry123

2013-09-11, 08:36
Ktoś to w ogóle ogląda? Jak można oglądać mecz w którym wasi ukochani piłkarze walą w ch*ja jak łysy kazek?! Dałbym im nauczkę nie chodząc na żaden ich mecz i nie oglądając żadnego z nich bo są tak żałośni że boli coś więcej niż sama dupa, tyle wstydu nam fundują a niektórzy nadal będą się fascynować i jarać bandą zjebów która przepie**ala wszystko co się da ;)

Brzydkii

2013-09-11, 08:48
Dzieciaki na orlikach mają więcej serca do gry niż te patałachy.

Morthaliar

2013-09-11, 08:52
To już był ten mecz?

M@rio

2013-09-11, 09:54
San Marino nie ma się z czego cieszyć. Przecież strzelili gola jednemu z najsłabszych zespołów świata...

Magik2501

2013-09-11, 10:05
@karkry123
Ale jesteś groźny! Jak kroczysz przez osiedle to pewnie wszyscy chowają łopatki i foremki

2013-09-11, 10:20
Prawda jest taka że Fornalik jest bardzo dobrym trenerem. To nasze patałachy nie potrafią grać i wykonąć tego co na treningach. Nasza reprezentacja jest chyba jedną może z kilku, w których co najmniej co 1-2 lata wymianiany jest trener. Ja tutaj nie szukałbym problemu. Problem tkwi w piłkarzach. Najgorszymi piłkażami meczu był brożek i boenish.

janstar

2013-09-11, 10:31
@up Wez k***a wyjdz, gdyby był dobrym trenerem to by te cioty, w szczególności niemiecki import błenisza ściągnął zaraz po 1 połowie albo i szybciej...