18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Puchałke - eksperymenty

Kapitan Dupa • 2012-09-27, 04:53
Filmowa wersja Puchałke (gościnnie Magik)

Kapitan Dupa

2012-09-28, 09:36
Eth napisał/a:

Oczywiscie, ze niektorym sie podoba, bo niektorym i gowno w smak - czyt. koprofagia.
Na dodatek suche gowno, ale i wakacje sie skonczyly wiec od parapetow lub trolli piwa zgarniesz.



No i OCZYWIŚCIE najwięcej do powiedzenia ma ten, który założył NAJWIĘCEJ tematów:



Skoro piszesz, że mój temat jest ch*jowy, stwórz najpierw COKOLWIEK sam i wtedy będziemy dyskutować, "Miszczu". :roll: A teraz wracaj do lekcji. Aaa, sorry teraz jest piątek i masz weekend...
ACHTUNG! Przej***ne, zaczną lecieć hejty na co drugim temacie do niedzieli. :ok:

Eth

2012-09-28, 12:55
Wole nic nie zakladac niz zakladac gowna typu to co wstawiles lub jakies rzeczy typu jak otworzyc butelke albo jak nalac mleka do szklanki, wiekszosc filmikow jakie chcialem wstawic znalazlem po tagach, wiec sobie je odpuscilem.
Moj jeden temat na bylo, mial w sobie wiecej z sadola niz twoje razem wziete (1x suchar, 1x bylo, 1x obrazek z kwejka, 1x powyzsze gowno).

Zreszta - nie musze krecic filmow, aby powiedziec ze jakis jest ch*jowy, ani pisac ksiazek zeby tak samo stwierdzic.
Twoj filmik jest gownem z poczuciem humory na poziomie ameby, "preparat co zamienia w bezdomnych" :facepalm:
Zeby zyd "spal" pod golym niebiem starczy go poczestowac olowiem i nie zasypywac.

W przeciwienstwie do ciebie nie mam zmyslonego wieku i nie musze w pn leciec do gimnazjum, wiec jak wstawisz podobne gowno w poniedzialek to tez je zbesztam.

karolo4life

2012-09-28, 13:42
@up Piwko dla Ciebie mistrzu dobrze prawisz ! To samo i ja po co mam wstawiać jakieś gówno żeby każdy mi jechał jak po psie ?

dadzbog2

2012-09-28, 13:56
Kapitan Dupa napisał/a:



@ dadzbog2 :



Jednym się podoba, innym nie, a w swoim poście nie wyraziłeś opinii, tylko pokazałeś swoje buractwo ;) pozdro.



masz piwo za chęci. Ale nadal :idzwch*j:

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2012-09-28, 16:10
@Eth, spytaj się w poniedziałek pani od polskiego, co to są polskie znaki i interpunkcja.

Kapitan Dupa

2012-09-28, 17:12
A co, niech się chłopcy nacieszą weekendem ;)

@ Eth ; temat niby ch*jowy - to po ch*j tu tak często zaglądasz? :szczerbaty:

A jak takie poczucie humoru Ci nie pasi to idź sobie włącz TVP2 i oglądnij "luzackie" kabarety dla starych bab ;)

Eth

2012-09-28, 17:28
Ty sie w takim razie spytaj, co znaczy czytanie ze zrozumieniem - wtedy zrozumiesz, ze jest to niemozliwe, poniewaz nie posiadam juz takich przedmiotow.
Przecinkow kilka zgubilem tym razem, nei bede przeczyl, jednak interpukcji uzywam.
Polfontow nie uzywam od dawna i uzywac ich nie bede, przynajmniej nie na forach/portalach.
Nijak to nie przeszkadza w czytaniu tekstu, kazdy czytajac automatycznie odczytuje je prawidlowo w swojej glowie.

To nie jest forum polonistyczne, aby sie czepiac polfontow, zaczynania od @ i innych bzdetow, tego filmiku nie da sie nijak inaczej bronic, wiec czepiasz sie rzeczy posrednich.
Ja nie uwazam, ze cos po przekroczeniu wszelkich granic ch*jowosci staje sie zajebiste, jest poprostu ch*jowe... w ch*j opor ch*jowe.

---

Zagladam poniewaz dziwi mnie debilizm ludzi, humor oparty na absurdzie jest zajebisty, ale to jest suchar, to jest esencja ch*jowosci.
To jest spartolone do granic mozliwosci.
Widzialem juz ten temat w poczekalni i stwierdzilem, ze jesli takie gowno trafi na glowna to nie pomine tego bez komentarza.

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2012-09-28, 17:34
@Eth, forum polonistyczne to nie jest, jednak jesteśmy w Polsce, a Polacy nie gęsi- swój język mają. A tak poza tym, przestań się spinać o byle gówno i wstaw cokolwiek zamiast pie**olić jak osiemdziesięcioletni moher.